Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO RUDUO, Data: 2017-09-16, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Vaida Slušnienė 
 Živilė Šeškevičienė 
21
13
21
19
 26'
21
11
21
16
 23'
21
9
21
9
 20'
126/77
49
3
1
2 Sandra Damaškaitė 
 Eglė Galentaitė 
13
21
19
21
 26'
21
10
21
11
 21'
21
15
21
11
 24'
116/89
27
2
2
3 Zita Valancevičienė 
 Justė Kažanauskaitė 
11
21
16
21
 23'
10
21
11
21
 21'
21
23
21
13
21
14
 39'
111/134
-23
1
3
4 Žydrė Dočkienė 
 Birutė Baranauskaitė 
9
21
9
21
 20'
15
21
11
21
 24'
23
21
13
21
14
21
 39'
94/147
-53
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Aurelija Pakšytė 
 Veslava Tankevič 
17
21
20
22
 26'
21
10
21
14
 21'
79/67
12
1
2
2 Giedrė Dapkuvienė 
 Jelena Ramaneckienė 
21
17
22
20
 26'
21
8
21
17
 22'
85/62
23
2
1
3 Neringa Krasnauskaitė 
 Toma Rakauskaitė 
10
21
14
21
 21'
8
21
17
21
 22'
49/84
-35
0
3



2017-09-16  
   1-a vieta
 1    Vaida Slušnienė,  Živilė Šeškevičienė  
[80] 15:40   G.Dapkuvienė, J.Ramaneckienė
 4    Giedrė Dapkuvienė,  Jelena Ramaneckienė   21:19  21:16 [26']
   



2017-09-16  
   3-a vieta
 2    Aurelija Pakšytė,  Veslava Tankevič  
[81] 15:40   A.Pakšytė, V.Tankevič
 3    Sandra Damaškaitė,  Eglė Galentaitė   16:21  21:18  21:14 [35']
   



2017-09-16  
   5-a vieta
 5    Zita Valancevičienė,  Justė Kažanauskaitė  
[82] 15:40   N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė
 6    Neringa Krasnauskaitė,  Toma Rakauskaitė   24:26  22:20  21:18 [37']
   



 
   7-a vieta
 7    Žydrė Dočkienė,  Birutė Baranauskaitė  
 Ž.Dočkienė, B.Baranauskaitė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 81 82 
JSO TURNYRAS
2018-03-10 10:00 2018-03-10 22:00
Sabonio KC, Kaunas
Lietuvos mokyklų žaidynės. Finalinės varžybos
2018-03-10 10:30 2018-03-10 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai čempionatai
2018-03-03 10:00 2018-03-04 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    MX  
     U-11 
Power of Double and Mix
2018-03-03 10:00 2018-03-03 22:00
Delfi, Vilnius
Panevezio badmintono klubo turnyras
2018-03-03 10:00 2018-03-03 21:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
Men’s Singles Tournament
2018-03-02 18:15 2018-03-02 22:00
Delfi, Vilnius
Zanavyko taurė - 2017/2018 (3 etapas)
2018-02-25 09:30 2018-02-25 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
     Mėgėjai B    VV    MV  
     Mėgėjai C    VV  
Lietuvos Universitetų asmeninis badmintono čempionatas
2018-02-24 10:00 2018-02-24 22:00
Akademija, Akademija
     Suaug    VV    MV  
Prienų atviras badmintono čempionatas Mero taurei laimėti
2018-02-24 09:50 2018-02-24 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Mūsų viltys
2018-02-24 11:00 2018-02-24 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������