Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO RUDUO, Data: 2017-09-16, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
TaškųPergaliųUžimta
vieta
1 Vaida Slušnienė 
 Živilė Šeškevičienė 
21
13
21
19
 26'
21
11
21
16
 23'
21
9
21
9
 20'
126/77
49
3
1
2 Sandra Damaškaitė 
 Eglė Galentaitė 
13
21
19
21
 26'
21
10
21
11
 21'
21
15
21
11
 24'
116/89
27
2
2
3 Zita Valancevičienė 
 Justė Kažanauskaitė 
11
21
16
21
 23'
10
21
11
21
 21'
21
23
21
13
21
14
 39'
111/134
-23
1
3
4 Žydrė Dočkienė 
 Birutė Baranauskaitė 
9
21
9
21
 20'
15
21
11
21
 24'
23
21
13
21
14
21
 39'
94/147
-53
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
TaškųPergaliųUžimta
vieta
1 Aurelija Pakšytė 
 Veslava Tankevič 
17
21
20
22
 26'
21
10
21
14
 21'
79/67
12
1
2
2 Giedrė Dapkuvienė 
 Jelena Ramaneckienė 
21
17
22
20
 26'
21
8
21
17
 22'
85/62
23
2
1
3 Neringa Krasnauskaitė 
 Toma Rakauskaitė 
10
21
14
21
 21'
8
21
17
21
 22'
49/84
-35
0
3



2017-09-16  
   1-a vieta
 1    Vaida Slušnienė,  Živilė Šeškevičienė  
[80] 15:40   G.Dapkuvienė, J.Ramaneckienė
 4    Giedrė Dapkuvienė,  Jelena Ramaneckienė   21:19  21:16 [26']
   



2017-09-16  
   3-a vieta
 2    Aurelija Pakšytė,  Veslava Tankevič  
[81] 15:40   A.Pakšytė, V.Tankevič
 3    Sandra Damaškaitė,  Eglė Galentaitė   16:21  21:18  21:14 [35']
   



2017-09-16  
   5-a vieta
 5    Zita Valancevičienė,  Justė Kažanauskaitė  
[82] 15:40   N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė
 6    Neringa Krasnauskaitė,  Toma Rakauskaitė   24:26  22:20  21:18 [37']
   



 
   7-a vieta
 7    Žydrė Dočkienė,  Birutė Baranauskaitė  
 Ž.Dočkienė, B.Baranauskaitė
 8       ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 76 77 
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 10:00 2017-10-07 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės
2017-09-30 10:00 2017-10-01 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cv, Ds grupės
2017-09-30 10:00 2017-09-30 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C 
     Suaug D    VV    VD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj ir Dj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Modulis, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir Es grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
JSO RUDUO
2017-09-16 10:00 2017-09-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
CBC junior
2017-09-16 10:00 2017-09-16 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.