Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

JSO RUDUO, Data: 2017-09-16, Vieta: Sabonio KC, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-16 2017-09-16 2017-09-16 2017-09-16 2017-09-16  
 1   Mark Šames    Dėl 1-16 vietos        
 M.Šames        
 32       ->        
  [92] 16:35   M.Šames      
 17   Egidijus Merkevičius      21:5  21:5 [17']      
[83] 15:40   E.Merkevičius        
 16   Ignas Lukoševičius    22:20  19:21  21:18 [32']        
    [101] 17:00   M.Šames    
 9   Evaldas Čižinauskas        21:5  21:6 [18']    
[84] 15:40   E.Čižinauskas        
 24   Ignas Lukoševičius    21:10  21:12 [15']        
  [93] 16:35   A.Umantas      
 25   Vidas Pilvinis      21:15  24:22 [34']      
[85] 16:05   A.Umantas        
 8   Aurelijus Umantas    21:11  21:16 [29']        
      [113] 17:50   M.Šames  
 5   Linas Supronas          21:11  21:15 [26']  
 L.Supronas        
 28       ->        
  [94] 16:35   L.Supronas      
 21   Martynas Atkočaitis      21:15  21:8 [23']      
[86] 16:05   M.Atkočaitis        
 12   Pijus Balaišis    21:12  21:15 [19']        
    [102] 17:00   T.Raila    
 13   Audrius Vilčinskas        21:10  20:22  21:3 [39']    
[87] 16:05   A.Vilčinskas        
 20   Sergej Pavlov    21:16  21:12 [26']        
  [95] 16:35   T.Raila      
 29         21:7  21:11 [17']      
 T.Raila        
 4   Tautvydas Raila    ->         1-a vieta
        [123] 18:45   M.Šames
 3   Benas Vaškevičius            21:9  21:17 [27']
 B.Vaškevičius        
 30       ->        
  [96] 16:35   B.Vaškevičius      
 19   Paulius Levickas      21:3  21:6 [16']      
[88] 16:05   P.Levickas        
 14   Marius Brazauskas    21:16  21:17 [29']        
    [103] 17:25   B.Vaškevičius    
 11   Aurimas Meškinis        21:13  21:13 [23']    
[89] 16:05   A.Meškinis        
 22   Darius Kairys    21:13  22:20 [17']        
  [97] 17:00   T.Tiškus      
 27         21:5  21:4 [16']      
 T.Tiškus        
 6   Tomas Tiškus    ->        
      [114] 17:50   E.Slušnys  
 7   Edgaras Slušnys          21:18  21:13 [28']  
 E.Slušnys        
 26       ->        
  [98] 17:00   E.Slušnys      
 23   Igoris Liukevičius      21:15  21:8 [15']      
[90] 16:05   J.Bartkus        
 10   Jonas Bartkus    21:13  21:13 [22']        
    [104] 17:25   E.Slušnys    
 15   Saulius Eibukas        21:18  18:21  22:20 [51']    
[91] 16:35   M.Danys        
 18   Mindaugas Danys    15:21  21:10  21:17 [34']      T.Raila   3-a vieta
  [99] 17:00   T.Vaškevičius   [124] 18:45   T.Raila
 31         21:11  21:8 [15']    B.Vaškevičius   21:14  21:16 [26']
 T.Vaškevičius        
 2   Tomas Vaškevičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Umantas    
      [115] 18:15   L.Supronas  
       L.Supronas   21:10  21:8 [26']   5-a vieta
        [125] 18:45   T.Vaškevičius
       T.Tiškus     21:17  14:21  21:10 [36']
      [116] 18:15   T.Vaškevičius  
       T.Vaškevičius   21:11  21:10 [19']  
           
           
         A.Umantas   7-a vieta
        [126] 18:45   T.Tiškus
         T.Tiškus   21:10  21:8 [20']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Merkevičius      
    [105] 17:25   E.Čižinauskas    
     E.Čižinauskas   15:21  21:17  21:17 [30']    
      [117] 18:15   M.Atkočaitis  
     M.Atkočaitis     21:14  12:21  21:7 [27']  
    [106] 17:25   M.Atkočaitis    
     A.Vilčinskas   21:16  21:16 [21']     9-a vieta
        [127] 19:10   M.Atkočaitis
     P.Levickas       21:15  21:17 [22']
    [107] 17:25   A.Meškinis    
     A.Meškinis   21:14  21:14 [19']    
      [118] 18:15   J.Bartkus  
     J.Bartkus     21:18  21:16 [25']  
    [108] 17:25   J.Bartkus    
     M.Danys   21:13  22:20 [23']    
           
         E.Čižinauskas   11-a vieta
        [128] 19:10   E.Čižinauskas
         A.Meškinis   21:17  21:13 [22']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Merkevičius    
      [119] 18:15   E.Merkevičius  
       A.Vilčinskas   21:14  21:19 [22']   13-a vieta
        [129] 19:10   E.Merkevičius
       P.Levickas     21:16  21:15 [22']
      [120] 18:15   P.Levickas  
       M.Danys   21:0  21:0  
           
           
         A.Vilčinskas   15-a vieta
        [130] 19:10   A.Vilčinskas
    Dėl 17-32 vietos      M.Danys   21:0  21:0
         
   I.Lukoševičius      
   I.Lukoševičius   ->      
    [109] 17:50   V.Pilvinis    
   I.Lukoševičius     21:17  21:11 [23']    
  [100] 17:00   V.Pilvinis      
   V.Pilvinis   21:17  27:25 [34']      
      [121] 18:45   P.Balaišis  
        21:16  21:14 [27']  
   P.Balaišis      
   P.Balaišis   ->      
    [110] 17:50   P.Balaišis    
   S.Pavlov     21:0  21:0    
   S.Pavlov      
    ->       17-a vieta
        [131] 19:10   P.Balaišis
          13:21  21:14  21:18 [32']
   M.Brazauskas      
   M.Brazauskas   ->      
    [111] 17:50   M.Brazauskas    
   D.Kairys     21:12  17:21  21:15 [36']    
   D.Kairys      
    ->      
      [122] 18:45   I.Liukevičius  
        24:22  21:8 [24']  
   I.Liukevičius      
   I.Liukevičius   ->      
    [112] 17:50   I.Liukevičius    
   S.Eibukas     21:19  17:21  21:17 [32']    
   S.Eibukas      
    ->    V.Pilvinis   19-a vieta
         V.Pilvinis
         M.Brazauskas   21:13  21:15 [25']
           
        Dėl 21-24 vietos    
       I.Lukoševičius    
       I.Lukoševičius  
       S.Pavlov   21:0  21:0   21-a vieta
         D.Kairys
       D.Kairys     21:0  21:0
       D.Kairys  
       S.Eibukas   15:21  21:13  21:15 [24']  
           
           
         S.Pavlov   23-a vieta
         S.Eibukas
         S.Eibukas   21:0  21:0
      Dėl 25-32 vietos      
         
     I.Lukoševičius    
     I.Lukoševičius   ->    
       I.Lukoševičius  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         I.Lukoševičius
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 76 77 
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 10:00 2017-10-07 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės
2017-09-30 10:00 2017-10-01 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cv, Ds grupės
2017-09-30 10:00 2017-09-30 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C 
     Suaug D    VV    VD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj ir Dj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Modulis, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir Es grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
JSO RUDUO
2017-09-16 10:00 2017-09-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
CBC junior
2017-09-16 10:00 2017-09-16 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.