Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
HUMMEL taurė, Data: 2017-10-21, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-21 2017-10-21 2017-10-21 2017-10-21  
 1   Evaldas Bradūnas 
 Birutė Rasiulytė 
  Dėl 1-8 vietos      
[9] 10:00   E.Bradūnas, B.Rasiulytė      
 16   Šarūnas Atkočiūnas 
 Gintė Pačkauskaitė 
  21:11  21:15 [21']      
  [29] 10:50   E.Bradūnas, B.Rasiulytė    
 9   Audrius Brazauskas 
 Neringa Brazauskienė 
    21:16  28:30  21:12 [40']    
[10] 10:00   K.Reimeris, T.Urbonienė      
 8   Karolis Reimeris 
 Tanita Urbonienė 
  21:13  21:9 [25']      
    [49] 11:45   A.Kordušas, I.Petrulaitienė  
 5   Marijus Stankevičius 
 Laura Januškevičienė 
      17:21  21:15  21:12 [43']  
[11] 10:20   L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė      
 12   Laimonas Vaškevičius 
 Asta Bačkaitienė 
  21:14  21:16 [42']      
  [30] 10:50   A.Kordušas, I.Petrulaitienė    
 13   Karolis Šemeta 
 Rugilė Gečaitė 
    21:18  21:18 [27']    
[12] 10:20   A.Kordušas, I.Petrulaitienė      
 4   Andrius Kordušas 
 Indrė Petrulaitienė 
  21:17  19:21  21:16 [42']       1-a vieta
      [69] 12:50   M.Dagilis, J.Kažanauskaitė
 3   Vygantas Garmus 
 Sandra Damaškaitė 
        21:13  9:21  21:16 [29']
[13] 10:20   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė      
 14   Tomas Tiškus 
 Živilė Šeškevičienė 
  21:17  21:15 [31']      
  [31] 11:15   A.Kepežinskas, G.Dapkuvienė    
 11   Audrius Kepežinskas 
 Giedrė Dapkuvienė 
    21:11  21:14 [23']    
[14] 10:20   A.Kepežinskas, G.Dapkuvienė      
 6   Tomas Vaškevičius 
 Rasma Tumbrotaitė 
  21:15  21:16 [24']      
    [50] 11:45   M.Dagilis, J.Kažanauskaitė  
 7   Andžej Mackevič 
 Jelena Ramaneckienė 
      22:24  21:16  21:15 [34']  
[15] 10:20   A.Mackevič, J.Ramaneckienė      
 10   Artūras Jachontovas 
 Eglė Galentaitė 
  17:21  21:15  21:14 [31']      
  [32] 11:15   M.Dagilis, J.Kažanauskaitė    
 15   Tadas Supronas 
 Justė Žibūdienė 
    21:8  21:17 [16']    
[16] 10:25   M.Dagilis, J.Kažanauskaitė      
 2   Mindaugas Dagilis 
 Justė Kažanauskaitė 
  19:21  21:13  21:17 [30']    E.Bradūnas, B.Rasiulytė   3-a vieta
      [70] 12:50   E.Bradūnas, B.Rasiulytė
       A.Kepežinskas, G.Dapkuvienė   16:21  21:12  21:17 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Reimeris, T.Urbonienė    
    [51] 12:10   K.Reimeris, T.Urbonienė  
     L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė   21:19  21:15 [30']   5-a vieta
      [71] 12:50   K.Reimeris, T.Urbonienė
     T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė     21:14  21:23  22:20 [35']
    [52] 12:10   T.Tiškus, Ž.Šeškevičienė  
     A.Mackevič, J.Ramaneckienė   19:21  21:16  21:10 [35']  
         
         
       L.Vaškevičius, A.Bačkaitienė   7-a vieta
      [72] 13:15   A.Mackevič, J.Ramaneckienė
       A.Mackevič, J.Ramaneckienė   21:18  14:21  21:19 [34']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   Š.Atkočiūnas, G.Pačkauskaitė      
  [33] 11:15   Š.Atkočiūnas, G.Pačkauskaitė    
   A.Brazauskas, N.Brazauskienė   21:18  16:21  26:24 [34']    
    [53] 12:10   K.Šemeta, R.Gečaitė  
   M.Stankevičius, L.Januškevičienė     17:21  21:13  22:20 [30']  
  [34] 11:15   K.Šemeta, R.Gečaitė    
   K.Šemeta, R.Gečaitė   19:21  21:13  21:12 [33']     9-a vieta
      [73] 13:15   V.Garmus, S.Damaškaitė
   V.Garmus, S.Damaškaitė       20:22  21:10  21:19 [37']
  [35] 11:15   V.Garmus, S.Damaškaitė    
   T.Vaškevičius, R.Tumbrotaitė   17:21  21:17  24:22 [34']    
    [54] 12:10   V.Garmus, S.Damaškaitė  
   A.Jachontovas, E.Galentaitė     21:18  21:12 [22']  
  [36] 11:15   A.Jachontovas, E.Galentaitė    
   T.Supronas, J.Žibūdienė   18:21  21:18  21:14 [34']    
         
       Š.Atkočiūnas, G.Pačkauskaitė   11-a vieta
      [74] 13:15   A.Jachontovas, E.Galentaitė
       A.Jachontovas, E.Galentaitė   21:14  14:21  21:15 [31']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Brazauskas, N.Brazauskienė    
    [55] 12:10   A.Brazauskas, N.Brazauskienė  
     M.Stankevičius, L.Januškevičienė   21:14  21:12 [23']   13-a vieta
      [75] 13:15   A.Brazauskas, N.Brazauskienė
     T.Vaškevičius, R.Tumbrotaitė     21:15  21:16 [24']
    [56] 12:10   T.Supronas, J.Žibūdienė  
     T.Supronas, J.Žibūdienė   21:13  19:21  21:19 [34']  
         
         
       M.Stankevičius, L.Januškevičienė   15-a vieta
      [76] 13:15   T.Vaškevičius, R.Tumbrotaitė
       T.Vaškevičius, R.Tumbrotaitė   21:17  21:18 [22']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.