Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
HUMMEL taurė, Data: 2017-10-21, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-21 2017-10-21 2017-10-21 2017-10-21 2017-10-21  
 1   Česlovas Ramanauskas 
 Kąstytis Špakauskas 
  Dėl 1-16 vietos        
 Č.Ramanauskas, K.Špakauskas        
 32       ->        
  [118] 15:05   Č.Ramanauskas, K.Špakauskas      
 17   Robertas Berkelis 
 Vitalijus Kemežys 
    21:13  21:15 [29']      
[95] 14:10   R.Berkelis, V.Kemežys        
 16   Tomas Grigas 
 Raimondas Stakionis 
  21:15  21:11 [33']        
    [146] 16:30   A.Montrimas, V.Pilvinis    
 9   Andrius Montrimas 
 Vidas Pilvinis 
      21:18  23:21 [34']    
 A.Montrimas, V.Pilvinis        
 24       ->        
  [119] 15:05   A.Montrimas, V.Pilvinis      
 25         21:12  21:9 [22']      
 R.Paškevičius, V.Šimkus        
 8   Ramūnas Paškevičius 
 Vilimas Šimkus 
  ->        
      [168] 17:25   O.Čaplikas, V.Stončius  
 5   Sigitas Liaudanskas 
 Tomas Lukoševičius 
        22:20  21:17 [33']  
 S.Liaudanskas, T.Lukoševičius        
 28       ->        
  [120] 15:05   O.Čaplikas, V.Stončius      
 21         21:8  22:20 [23']      
 O.Čaplikas, V.Stončius        
 12   Oridijus Čaplikas 
 Valentas Stončius 
  ->        
    [147] 16:30   O.Čaplikas, V.Stončius    
 13   Ramūnas Dovydėnas 
 Aidas Giedrikas 
      18:21  21:19  21:10 [35']    
[96] 14:10   R.Dovydėnas, A.Giedrikas        
 20   Arturas Škulevičius 
 Giedrius Strumila 
  19:21  21:18  21:9 [32']        
  [121] 15:05   K.Jucys, A.Lesinskas      
 29         21:12  21:19 [24']      
 K.Jucys, A.Lesinskas        
 4   Kristijonas Jucys 
 Audrius Lesinskas 
  ->         1-a vieta
        [184] 17:50   S.Eibukas, P.Jūras
 3   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
          21:11  21:16 [22']
 A.Rimkus, A.Vilčinskas        
 30       ->        
  [122] 15:05   A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 19   Donatas Akelis 
 Žaimantas Vaitiekūnas 
    21:19  16:21  21:17 [39']      
[97] 14:10   D.Akelis, Ž.Vaitiekūnas        
 14   Adomas Kovarskas 
 Ignas Lukoševičius 
  21:11  16:21  22:20 [32']        
    [148] 16:30   J.Malinauskas, R.Masevičius    
 11   Juozas Adomaitis 
 Gobinath Siva 
      21:14  21:13 [25']    
 J.Adomaitis, G.Siva        
 22       ->        
  [123] 15:05   J.Malinauskas, R.Masevičius      
 27         21:18  21:6 [23']      
 J.Malinauskas, R.Masevičius        
 6   Jonas Malinauskas 
 Raimundas Masevičius 
  ->        
      [169] 17:25   S.Eibukas, P.Jūras  
 7   Tadas Jarutis 
 Egidijus Peleckis 
        18:21  21:18  21:11 [36']  
 T.Jarutis, E.Peleckis        
 26       ->        
  [124] 15:35   M.Brazauskas, D.Kairys      
 23         21:16  21:19 [24']      
 M.Brazauskas, D.Kairys        
 10   Marius Brazauskas 
 Darius Kairys 
  ->        
    [149] 16:30   S.Eibukas, P.Jūras    
 15   Eduard Goss 
 Andrius Mockus 
      21:16  17:21  21:16 [39']    
[98] 14:10   E.Goss, A.Mockus        
 18   Rolandas Čepulis 
 Žilvinas Mordas 
  21:11  21:15 [20']      A.Montrimas, V.Pilvinis   3-a vieta
  [125] 15:35   S.Eibukas, P.Jūras   [185] 18:20   J.Malinauskas, R.Masevičius
 31         21:8  14:21  21:14 [26']    J.Malinauskas, R.Masevičius   24:22  21:15 [28']
 S.Eibukas, P.Jūras        
 2   Saulius Eibukas 
 Paulius Jūras 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       Č.Ramanauskas, K.Špakauskas    
      [170] 17:25   Č.Ramanauskas, K.Špakauskas  
       K.Jucys, A.Lesinskas   21:6  21:11 [23']   5-a vieta
        [186] 18:20   Č.Ramanauskas, K.Špakauskas
       A.Rimkus, A.Vilčinskas     21:15  21:8 [25']
      [171] 17:25   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
       M.Brazauskas, D.Kairys   24:22  21:18 [34']  
           
           
         K.Jucys, A.Lesinskas   7-a vieta
        [187] 18:20   K.Jucys, A.Lesinskas
         M.Brazauskas, D.Kairys   21:15  21:15 [37']
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Berkelis, V.Kemežys      
    [150] 16:30   R.Paškevičius, V.Šimkus    
     R.Paškevičius, V.Šimkus   21:8  21:14 [27']    
      [172] 17:25   R.Paškevičius, V.Šimkus  
     S.Liaudanskas, T.Lukoševičius     21:16  16:21  26:24 [44']  
    [151] 16:30   R.Dovydėnas, A.Giedrikas    
     R.Dovydėnas, A.Giedrikas   14:21  21:17  21:16 [35']     9-a vieta
        [188] 18:20   J.Adomaitis, G.Siva
     D.Akelis, Ž.Vaitiekūnas       21:17  21:15 [26']
    [152] 16:30   J.Adomaitis, G.Siva    
     J.Adomaitis, G.Siva   21:10  21:15 [25']    
      [173] 17:25   J.Adomaitis, G.Siva  
     T.Jarutis, E.Peleckis     21:19  21:15 [25']  
    [153] 16:30   E.Goss, A.Mockus    
     E.Goss, A.Mockus   21:17  21:15 [21']    
           
         R.Dovydėnas, A.Giedrikas   11-a vieta
        [189] 18:20   E.Goss, A.Mockus
         E.Goss, A.Mockus   21:14  19:21  21:19 [36']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Berkelis, V.Kemežys    
      [174] 17:50   S.Liaudanskas, T.Lukoševičius  
       S.Liaudanskas, T.Lukoševičius   23:21  26:24 [33']   13-a vieta
        [190] 18:20   S.Liaudanskas, T.Lukoševičius
       D.Akelis, Ž.Vaitiekūnas     21:17  21:14 [28']
      [175] 17:50   T.Jarutis, E.Peleckis  
       T.Jarutis, E.Peleckis   21:17  21:19 [26']  
           
           
         R.Berkelis, V.Kemežys   15-a vieta
        [191] 18:20   D.Akelis, Ž.Vaitiekūnas
    Dėl 17-32 vietos      D.Akelis, Ž.Vaitiekūnas   21:19  19:21  21:12 [34']
         
   T.Grigas, R.Stakionis      
   T.Grigas, R.Stakionis   ->      
     T.Grigas, R.Stakionis    
      ->    
   .      
    ->      
      [126] 15:35   A.Škulevičius, G.Strumila  
        21:18  21:8 [22']  
   .      
    ->      
     A.Škulevičius, G.Strumila    
   A.Škulevičius, G.Strumila     ->    
   A.Škulevičius, G.Strumila      
    ->       17-a vieta
        [154] 16:55   A.Kovarskas, I.Lukoševičius
          21:14  8:21  21:14 [31']
   A.Kovarskas, I.Lukoševičius      
   A.Kovarskas, I.Lukoševičius   ->      
     A.Kovarskas, I.Lukoševičius    
      ->    
   .      
    ->      
      [127] 15:35   A.Kovarskas, I.Lukoševičius  
        21:12  21:10 [19']  
   .      
    ->      
     R.Čepulis, Ž.Mordas    
   R.Čepulis, Ž.Mordas     ->    
   R.Čepulis, Ž.Mordas      
    ->    T.Grigas, R.Stakionis   19-a vieta
        [155] 16:55   T.Grigas, R.Stakionis
         R.Čepulis, Ž.Mordas   21:13  21:13 [24']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
PIRMAS KRAUJAS
2019-10-19 13:00 2019-10-19 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    D  
     Suaug B    D  
     Suaug C    D  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.