Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
HUMMEL taurė, Data: 2017-10-21, Vieta: Sporto halė, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-21 2017-10-21 2017-10-21 2017-10-21  
 1   Živilė Nečejauskaitė 
 Sonata Zinkevičienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 Ž.Nečejauskaitė, S.Zinkevičienė      
 16       ->      
  [103] 14:10   Ž.Nečejauskaitė, S.Zinkevičienė    
 9   Kristina Poškutė 
 Diana Radzevičienė 
    21:15  21:13 [21']    
[89] 13:45   K.Poškutė, D.Radzevičienė      
 8   Dalia Sunklodė 
 Nadežda Lipa 
  21:17  9:21  21:13 [31']      
    [132] 15:35   R.Bubulienė, V.Bubulytė  
 5   Ernesta Grigeliūnienė 
 Irena Peleckienė 
      21:18  21:10 [26']  
 E.Grigeliūnienė, I.Peleckienė      
 12       ->      
  [104] 14:40   R.Bubulienė, V.Bubulytė    
 13         21:9  11:21  21:10 [32']    
 R.Bubulienė, V.Bubulytė      
 4   Rūta Bubulienė 
 Vaiva Bubulytė 
  ->       1-a vieta
      [156] 16:55   V.Guseva, K.Martinaitienė
 3   Viktorija Guseva 
 Kotryna Martinaitienė 
        24:22  21:12 [29']
 V.Guseva, K.Martinaitienė      
 14       ->      
  [105] 14:40   V.Guseva, K.Martinaitienė    
 11         21:16  21:17 [25']    
 S.Čalkina, I.Vidzėnienė      
 6   Svetlana Čalkina 
 Ieva Vidzėnienė 
  ->      
    [133] 15:35   V.Guseva, K.Martinaitienė  
 7   Rasma Tumbrotaitė 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
      21:18  21:13 [32']  
[90] 13:45   R.Tumbrotaitė, K.Ragalevičiūtė      
 10   Milda Gumbrevičiūtė 
 Eglė Rekašiūtė 
  21:13  21:13 [20']      
  [106] 14:40   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė    
 15         21:13  21:14 [24']    
 B.Baranauskaitė, L.Chomskytė      
 2   Birutė Baranauskaitė 
 Laima Chomskytė 
  ->    Ž.Nečejauskaitė, S.Zinkevičienė   3-a vieta
      [157] 16:55   B.Baranauskaitė, L.Chomskytė
       B.Baranauskaitė, L.Chomskytė   14:21  21:19  21:13 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Poškutė, D.Radzevičienė    
    [134] 16:00   E.Grigeliūnienė, I.Peleckienė  
     E.Grigeliūnienė, I.Peleckienė   21:17  21:9 [21']   5-a vieta
      [158] 16:55   S.Čalkina, I.Vidzėnienė
     S.Čalkina, I.Vidzėnienė     19:21  21:17  21:12 [34']
    [135] 16:00   S.Čalkina, I.Vidzėnienė  
     R.Tumbrotaitė, K.Ragalevičiūtė   21:17  21:19 [23']  
         
         
       K.Poškutė, D.Radzevičienė   7-a vieta
      [159] 16:55   R.Tumbrotaitė, K.Ragalevičiūtė
       R.Tumbrotaitė, K.Ragalevičiūtė   23:21  21:14 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Sunklodė, N.Lipa    
   D.Sunklodė, N.Lipa   ->    
     D.Sunklodė, N.Lipa  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [107] 14:40   D.Sunklodė, N.Lipa
        16:21  21:6  21:14 [31']
   .    
    ->    
     M.Gumbrevičiūtė, E.Rekašiūtė  
   M.Gumbrevičiūtė, E.Rekašiūtė     ->  
   M.Gumbrevičiūtė, E.Rekašiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.