Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas) , Data: 2017-12-16, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-16 2017-12-16 2017-12-16 2017-12-16  
 1   Marijus Stankevičius 
 Andrius Kordušas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Stankevičius, A.Kordušas      
 16       ->      
  [53] 13:30   M.Stankevičius, A.Kordušas    
 9   Andrius Švarplys 
 Evaldas Čižinauskas 
    23:21  21:16 [26']    
[43] 13:05   A.Švarplys, E.Čižinauskas      
 8   Arūnas Liočas 
 Darius Kubilius 
  21:11  21:12 [22']      
    [68] 14:50   M.Stankevičius, A.Kordušas  
 5   Paulius Svideravičius 
 Mantas Zinkevičius 
      14:21  21:17  21:12 [34']  
[44] 13:05   P.Svideravičius, M.Zinkevičius      
 12   Elmoras Adakauskas 
 Arūnas Smalskis 
  19:21  21:13  21:13 [41']      
  [54] 13:30   N.Kijauskas, M.Paulauskas    
 13         21:8  21:15 [22']    
 N.Kijauskas, M.Paulauskas      
 4   Nidas Kijauskas 
 Marius Paulauskas 
  ->       1-a vieta
      [82] 15:45   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas
 3   Audrius Kepežinskas 
 Aivaras Kvedarauskas 
        21:11  21:14 [22']
 A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas      
 14       ->      
  [55] 14:00   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas    
 11   Rytis Vasiliauskas 
 Arūnas Vizgirda 
    21:15  21:8 [23']    
[45] 13:05   R.Juknevičius, A.Slušnys      
 6   Rolandas Juknevičius 
 Arnoldas Slušnys 
  21:8  21:19 [17']      
    [69] 14:50   A.Kepežinskas, A.Kvedarauskas  
 7   Steponas Januška 
 Vidas Martinkus 
      23:21  21:19 [33']  
[46] 13:05   S.Januška, V.Martinkus      
 10   Borisas Lozinskis 
 Česlovas Ramanauskas 
  21:10  21:7 [25']      
  [56] 14:00   L.Vaškevičius, V.Garmus    
 15         21:14  21:14 [30']    
 L.Vaškevičius, V.Garmus      
 2   Laimonas Vaškevičius 
 Vygantas Garmus 
  ->    N.Kijauskas, M.Paulauskas   3-a vieta
      [83] 15:45   L.Vaškevičius, V.Garmus
       L.Vaškevičius, V.Garmus   21:11  21:12 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Švarplys, E.Čižinauskas    
    [70] 14:50   A.Švarplys, E.Čižinauskas  
     P.Svideravičius, M.Zinkevičius   21:14  21:13 [23']   5-a vieta
      [84] 15:45   R.Juknevičius, A.Slušnys
     R.Juknevičius, A.Slušnys     15:21  21:18  21:16 [36']
    [71] 14:50   R.Juknevičius, A.Slušnys  
     S.Januška, V.Martinkus   18:21  21:12  21:10 [33']  
         
         
       P.Svideravičius, M.Zinkevičius   7-a vieta
      [85] 16:10   S.Januška, V.Martinkus
       S.Januška, V.Martinkus   21:19  21:15 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Liočas, D.Kubilius    
   A.Liočas, D.Kubilius   ->    
    [57] 14:00   A.Liočas, D.Kubilius  
   E.Adakauskas, A.Smalskis     13:21  21:9  21:13 [34']  
   E.Adakauskas, A.Smalskis    
    ->     9-a vieta
      [72] 14:50   A.Liočas, D.Kubilius
        21:18  21:12 [32']
   R.Vasiliauskas, A.Vizgirda    
   R.Vasiliauskas, A.Vizgirda   ->    
    [58] 14:00   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas  
   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas     20:22  21:15  21:17 [46']  
   B.Lozinskis, Č.Ramanauskas    
    ->    
         
       E.Adakauskas, A.Smalskis   11-a vieta
      [73] 15:20   E.Adakauskas, A.Smalskis
       R.Vasiliauskas, A.Vizgirda   21:11  21:15 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 12:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.