Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2017-12-09, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- 35+, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-09 2017-12-09 2017-12-09 2017-12-09  
 1   Rasa Šulnienė 
 Indrė Petrulaitienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Šulnienė, I.Petrulaitienė      
 16       ->      
  [89] 14:55   R.Šulnienė, I.Petrulaitienė    
 9   Dalia Sunklodė 
 Ernesta Grigeliūnienė 
    21:3  21:6 [19']    
[65] 13:15   R.Bubulienė, J.Venckuvienė      
 8   Rūta Bubulienė 
 Jurgita Venckuvienė 
  21:16  21:10 [27']      
    [112] 16:40   R.Šulnienė, I.Petrulaitienė  
 5   Aldona Kasparavičienė 
 Judita Vadeikienė 
      21:8  21:5 [19']  
 A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė      
 12       ->      
  [90] 14:55   R.Petrošienė, S.Zinkevičienė    
 13         21:11  21:19 [25']    
 R.Petrošienė, S.Zinkevičienė      
 4   Ramunė Petrošienė 
 Sonata Zinkevičienė 
  ->       1-a vieta
      [130] 18:00   R.Šulnienė, I.Petrulaitienė
 3   Laura Januškevičienė 
 Živilė Šeškevičienė 
        21:4  21:11 [19']
 L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė      
 14       ->      
  [91] 15:25   L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė    
 11   Lina Gorienė 
 Renata Staupelienė 
    21:8  21:18 [22']    
[66] 13:15   S.Čalkina, A.Bačkaitienė      
 6   Svetlana Čalkina 
 Asta Bačkaitienė 
  21:11  21:10 [17']      
    [113] 16:40   T.Urbonienė, G.Dapkuvienė  
 7   Natalija Beketova 
 Vaiva Kelečienė 
      19:21  21:9  21:6 [29']  
[67] 13:40   N.Beketova, V.Kelečienė      
 10   Jolanta Lukoic 
 Ingrida Savickienė 
  21:13  21:17 [24']      
  [92] 15:25   T.Urbonienė, G.Dapkuvienė    
 15         21:12  1:0 [15']    
 T.Urbonienė, G.Dapkuvienė      
 2   Tanita Urbonienė 
 Giedrė Dapkuvienė 
  ->    R.Petrošienė, S.Zinkevičienė   3-a vieta
      [131] 18:00   L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė
       L.Januškevičienė, Ž.Šeškevičienė   21:19  21:13 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Bubulienė, J.Venckuvienė    
    [114] 16:40   A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė  
     A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė   21:11  21:12 [21']   5-a vieta
      [132] 18:00   A.Kasparavičienė, J.Vadeikienė
     S.Čalkina, A.Bačkaitienė     19:21  21:16  21:18 [32']
    [115] 17:05   S.Čalkina, A.Bačkaitienė  
     N.Beketova, V.Kelečienė   21:0  
         
         
       R.Bubulienė, J.Venckuvienė   7-a vieta
     
       N.Beketova, V.Kelečienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Sunklodė, E.Grigeliūnienė    
   D.Sunklodė, E.Grigeliūnienė   ->    
     D.Sunklodė, E.Grigeliūnienė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [116] 17:05   J.Lukoic, I.Savickienė
        21:13  21:16 [25']
   L.Gorienė, R.Staupelienė    
   L.Gorienė, R.Staupelienė   ->    
    [93] 15:25   J.Lukoic, I.Savickienė  
   J.Lukoic, I.Savickienė     21:13  21:8 [22']  
   J.Lukoic, I.Savickienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       L.Gorienė, R.Staupelienė
       L.Gorienė, R.Staupelienė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 102 103 
Šeimų badmintono turnyras 2020
2020-03-11 10:00 2020-03-11 21:00
Prienai, Prienai
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bs, Es)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Delfi, Vilnius
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-03-07 10:00 2020-03-07 22:00
Prienai, Prienai . ,
☼ PBL [SE7.EP5]
2020-02-29 10:00 2020-02-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Panevezys City Open
2020-02-29 10:00 2020-02-29 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-02-22 09:15 2020-02-22 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
Zanavyko taurė
2020-02-22 10:00 2020-02-22 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
Lietuvos Universitetų badmintono asmeninis čempionatas
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
KTU sporto salė, Kaunas
     Suaug    VV    MV  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Bj, Dj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
15-oji Lietuvos taurė (1-as etapas)(Cj)
2020-02-22 10:00 2020-02-22 16:30
Bastilija, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.