Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos veteranų čempionatas, Data: 2017-12-09, Vieta: Žalgirio krepšinio mokykla, Kaunas  
Grupė- 45+, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-09 2017-12-09 2017-12-09 2017-12-09  
 1   Laimonas Vaškevičius 
 Paulius Svideravičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius, P.Svideravičius      
 16       ->      
  [73] 14:05   L.Vaškevičius, P.Svideravičius    
 9   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
    21:10  21:12 [22']    
[52] 12:20   V.Ancuta, T.Ožalas      
 8   Valdas Ancuta 
 Tomas Ožalas 
  21:11  21:15 [22']      
    [97] 15:50   L.Vaškevičius, P.Svideravičius  
 5   Evaldas Čižinauskas 
 Virgilijus Balaišis 
      21:11  21:11 [21']  
[53] 12:20   E.Čižinauskas, V.Balaišis      
 12   Rimantas Gricius 
 Aloyzas Jarošaitis 
  21:10  21:12 [22']      
  [74] 14:05   E.Čižinauskas, V.Balaišis    
 13   Igor Movšovič 
 Gintaras Rimas Paravinskas 
    22:20  16:21  21:19 [33']    
[58] 12:45   R.Juknevičius, A.Slušnys      
 4   Rolandas Juknevičius 
 Arnoldas Slušnys 
  21:10  21:8 [19']       1-a vieta
      [120] 17:05   V.Garmus, A.Morkūnas
 3   Jovitas Gatelis 
 Darius Kubilius 
        15:21  21:17  21:13 [45']
[59] 12:45   J.Gatelis, D.Kubilius      
 14   Saulius Lapienis 
 Artūras Šykovas 
  21:7  21:11 [17']      
  [75] 14:05   J.Gatelis, D.Kubilius    
 11   Saulius Eibukas 
 Darius Kairys 
    21:12  21:6 [25']    
[60] 12:45   S.Eibukas, D.Kairys      
 6   Sigitas Galentas 
 Artūras Jonuškis 
  21:19  21:17 [32']      
    [98] 15:50   V.Garmus, A.Morkūnas  
 7   Arūnas Liočas 
 Antanas Mizgiris 
      21:12  21:17 [27']  
[54] 12:20   A.Liočas, A.Mizgiris      
 10   Marius Paulauskas 
 Ramūnas Makutėnas 
  21:15  21:12 [21']      
  [76] 14:05   V.Garmus, A.Morkūnas    
 15         21:17  21:8 [21']    
 V.Garmus, A.Morkūnas      
 2   Vygantas Garmus 
 Arūnas Morkūnas 
  ->    E.Čižinauskas, V.Balaišis   3-a vieta
      [121] 17:35   E.Čižinauskas, V.Balaišis
       J.Gatelis, D.Kubilius   21:17  21:6 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Ancuta, T.Ožalas    
    [99] 15:50   R.Juknevičius, A.Slušnys  
     R.Juknevičius, A.Slušnys   21:14  21:17 [20']   5-a vieta
      [122] 17:35   R.Juknevičius, A.Slušnys
     S.Eibukas, D.Kairys     19:21  21:7  21:13 [27']
    [100] 15:50   A.Liočas, A.Mizgiris  
     A.Liočas, A.Mizgiris   21:17  21:15 [23']  
         
         
       V.Ancuta, T.Ožalas   7-a vieta
     
       S.Eibukas, D.Kairys   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Rimkus, A.Vilčinskas    
   A.Rimkus, A.Vilčinskas   ->    
    [101] 15:50   A.Rimkus, A.Vilčinskas  
   R.Gricius, A.Jarošaitis     21:17  21:19 [25']  
  [77] 14:05   I.Movšovič, G.Paravinskas    
   I.Movšovič, G.Paravinskas   21:19  21:13 [25']     9-a vieta
      [123] 17:35   A.Rimkus, A.Vilčinskas
   S.Lapienis, A.Šykovas       22:20  9:21  21:17 [31']
  [78] 14:05   S.Galentas, A.Jonuškis    
   S.Galentas, A.Jonuškis   21:6  21:9 [20']    
    [102] 15:50   M.Paulauskas, R.Makutėnas  
   M.Paulauskas, R.Makutėnas     21:5  21:13 [22']  
   M.Paulauskas, R.Makutėnas    
    ->    
         
       I.Movšovič, G.Paravinskas   11-a vieta
     
       S.Galentas, A.Jonuškis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     R.Gricius, A.Jarošaitis  
     R.Gricius, A.Jarošaitis   ->   13-a vieta
     
     S.Lapienis, A.Šykovas     ->
     S.Lapienis, A.Šykovas  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 106 107 
Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai.
2020-10-03 11:00 2020-10-04 16:00
Bastilija, Tauragė . ,
NIDA International
2020-10-03 10:00 2020-10-03 20:00
Neringos gimnazija, Nida
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga (TREČIAS NEMELUOJA)
2020-10-03 11:00 2020-10-03 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D 
     Suaug E 
     Suaug F 
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2020-09-26 12:00 2020-09-27 16:00
Prienai, Prienai
     U-17    VV  
BML - Badmintono Mėgėjų Lyga
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD  
     Suaug D    VD    MX  
SUŽAISKIVA
2020-09-26 10:00 2020-09-26 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    MD  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(A, Cv, Ds)
2020-09-19 10:00 2020-09-19 22:30
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
15-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bs, Es)
2020-09-19 09:30 2020-09-19 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2020-09-19 11:00 2020-09-19 21:00
Palangos SC, Palanga
     Mėgėjai B    VD    MX  
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2020-09-12 11:30 2020-09-13 14:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.