Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas) , Data: 2017-12-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02  
 1   Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
[112] 15:25    M.Šames      
 16   Ardas Valantiejus    21:6  21:11 [15']      
  [129] 16:45    M.Šames    
 9   Linas Supronas      21:10  21:17 [22']    
[113] 15:50    L.Supronas      
 8   Karolis Reimeris    21:18  18:21  22:20 [43']      
    [158] 18:00    M.Šames  
 5   Jonas Petkus        21:14  21:15 [27']  
[114] 15:50    J.Petkus      
 12   Ragnar Sepp    21:9  21:11 [18']      
  [130] 16:45    J.Petkus    
 13   Laurynas Borusas      21:12  24:22 [19']    
[115] 15:50   L.Borusas      
 4   Benas Vaškevičius    21:16  12:21  21:17 [45']       1-a vieta
      [182] 19:20    M.Šames
 3   Tomas Vaškevičius          22:20  21:13 [31']
[116] 15:50    T.Vaškevičius      
 14   Tomas Tiškus    21:10  21:4 [12']      
  [131] 16:45    T.Vaškevičius    
 11   Gedmantas Čepkauskas      21:23  21:15  21:17 [35']    
[117] 15:50    R.Bilius      
 6   Ramūnas Bilius    21:15  21:14 [21']      
    [159] 18:00    T.Vaškevičius  
 7   Tautvydas Raila        18:21  21:18  21:10 [40']  
[118] 15:50    D.Beržanskis      
 10   Danielius Beržanskis    21:17  17:21  21:12 [29']      
  [132] 16:45    I.Reznikas    
 15   Mantas Maulė      21:17  21:12 [27']    
[119] 15:50    I.Reznikas      
 2   Ignas Reznikas    21:17  21:10 [20']    J.Petkus   3-a vieta
      [183] 19:20    J.Petkus
       I.Reznikas   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Supronas    
    [160] 18:00    L.Borusas  
     L.Borusas   23:21  21:17 [27']   5-a vieta
      [184] 19:20    R.Bilius
     R.Bilius     15:21  21:11  21:15 [26']
    [161] 18:30   R.Bilius  
     D.Beržanskis   21:18  21:17 [25']  
         
         
       L.Supronas   7-a vieta
     
       D.Beržanskis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Valantiejus      
  [133] 16:45    K.Reimeris    
   K.Reimeris   21:9  14:21  21:19 [26']    
    [162] 18:30    B.Vaškevičius  
   R.Sepp     21:14  21:14 [17']  
  [134] 16:45    B.Vaškevičius    
   B.Vaškevičius   22:20  21:14 [24']     9-a vieta
      [185] 19:45    B.Vaškevičius
   T.Tiškus       21:17  21:14 [20']
  [135] 16:45    G.Čepkauskas    
   G.Čepkauskas   12:21  21:17  21:18 [36']    
    [163] 18:30    T.Raila  
   T.Raila     21:9  22:20 [18']  
  [136] 16:45    T.Raila    
   M.Maulė   21:16  21:18 [19']    
         
       K.Reimeris   11-a vieta
     
       G.Čepkauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Valantiejus    
     
     R.Sepp   ->   13-a vieta
     
     T.Tiškus     ->
     
     M.Maulė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.