Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas) , Data: 2017-12-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02  
 1   Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
[112] 15:25    M.Šames      
 16   Ardas Valantiejus    21:6  21:11 [15']      
  [129] 16:45    M.Šames    
 9   Linas Supronas      21:10  21:17 [22']    
[113] 15:50    L.Supronas      
 8   Karolis Reimeris    21:18  18:21  22:20 [43']      
    [158] 18:00    M.Šames  
 5   Jonas Petkus        21:14  21:15 [27']  
[114] 15:50    J.Petkus      
 12   Ragnar Sepp    21:9  21:11 [18']      
  [130] 16:45    J.Petkus    
 13   Laurynas Borusas      21:12  24:22 [19']    
[115] 15:50   L.Borusas      
 4   Benas Vaškevičius    21:16  12:21  21:17 [45']       1-a vieta
      [182] 19:20    M.Šames
 3   Tomas Vaškevičius          22:20  21:13 [31']
[116] 15:50    T.Vaškevičius      
 14   Tomas Tiškus    21:10  21:4 [12']      
  [131] 16:45    T.Vaškevičius    
 11   Gedmantas Čepkauskas      21:23  21:15  21:17 [35']    
[117] 15:50    R.Bilius      
 6   Ramūnas Bilius    21:15  21:14 [21']      
    [159] 18:00    T.Vaškevičius  
 7   Tautvydas Raila        18:21  21:18  21:10 [40']  
[118] 15:50    D.Beržanskis      
 10   Danielius Beržanskis    21:17  17:21  21:12 [29']      
  [132] 16:45    I.Reznikas    
 15   Mantas Maulė      21:17  21:12 [27']    
[119] 15:50    I.Reznikas      
 2   Ignas Reznikas    21:17  21:10 [20']    J.Petkus   3-a vieta
      [183] 19:20    J.Petkus
       I.Reznikas   ->
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Supronas    
    [160] 18:00    L.Borusas  
     L.Borusas   23:21  21:17 [27']   5-a vieta
      [184] 19:20    R.Bilius
     R.Bilius     15:21  21:11  21:15 [26']
    [161] 18:30   R.Bilius  
     D.Beržanskis   21:18  21:17 [25']  
         
         
       L.Supronas   7-a vieta
     
       D.Beržanskis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Valantiejus      
  [133] 16:45    K.Reimeris    
   K.Reimeris   21:9  14:21  21:19 [26']    
    [162] 18:30    B.Vaškevičius  
   R.Sepp     21:14  21:14 [17']  
  [134] 16:45    B.Vaškevičius    
   B.Vaškevičius   22:20  21:14 [24']     9-a vieta
      [185] 19:45    B.Vaškevičius
   T.Tiškus       21:17  21:14 [20']
  [135] 16:45    G.Čepkauskas    
   G.Čepkauskas   12:21  21:17  21:18 [36']    
    [163] 18:30    T.Raila  
   T.Raila     21:9  22:20 [18']  
  [136] 16:45    T.Raila    
   M.Maulė   21:16  21:18 [19']    
         
       K.Reimeris   11-a vieta
     
       G.Čepkauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Valantiejus    
     
     R.Sepp   ->   13-a vieta
     
     T.Tiškus     ->
     
     M.Maulė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 78 79 
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas)
2017-12-23 10:00 2017-12-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
CBC KALEDINIS TURNYRAS
2017-12-22 17:00 2017-12-22 22:00
Delfi, Vilnius
CBC KALEDINIS TURNYRAS (U15)
2017-12-22 14:00 2017-12-22 17:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Sabonio KC, Kaunas
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Estonian Junior and U17 International 2017
2017-12-08 00:00 2017-12-10 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2017-12-09 09:00 2017-12-09 23:00
Sabonio KC, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas)
2017-12-09 10:00 2017-12-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 23:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 23:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.