Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas) , Data: 2017-12-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Edgaras Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, E.Slušnys      
 16       ->      
  [27] 11:10    M.Dagilis, E.Slušnys    
 9   Gedmantas Čepkauskas 
 Mantas Maulė 
    21:14  21:18 [19']    
[9] 10:20    G.Čepkauskas, M.Maulė      
 8   Tomas Tiškus 
 Ardas Valantiejus 
  21:15  21:10 [18']      
    [41] 12:00    M.Dagilis, E.Slušnys  
 5   Danielius Beržanskis 
 Laurynas Borusas 
      26:24  21:12 [24']  
 D.Beržanskis, L.Borusas      
 12       ->      
  [28] 11:10    D.Beržanskis, L.Borusas    
 13         21:16  21:16 [22']    
 K.Reimeris, B.Vaškevičius      
 4   Karolis Reimeris 
 Benas Vaškevičius 
  ->       1-a vieta
      [52] 12:25    J.Petkus, M.Šames
 3   Jonas Petkus 
 Mark Šames 
        21:19  17:21  21:19 [35']
 J.Petkus, M.Šames      
 14       ->      
  [29] 11:10    J.Petkus, M.Šames    
 11         21:15  21:13 [18']    
 E.Bradūnas, D.Michniewicz      
 6   Evaldas Bradūnas 
 Daniel Michniewicz 
  ->      
    [42] 12:00    J.Petkus, M.Šames  
 7   Linas Supronas 
 Tautvydas Raila 
      21:12  21:19 [17']  
[10] 10:20    V.Pratusevičius, P.Rakauskas      
 10   Vilmantas Pratusevičius 
 Paulius Rakauskas 
  17:21  21:15  21:16 [28']      
  [30] 11:10    R.Bilius, S.Šaltmeris    
 15         21:16  18:21  21:14 [30']    
 R.Bilius, S.Šaltmeris      
 2   Ramūnas Bilius 
 Saulius Šaltmeris 
  ->    D.Beržanskis, L.Borusas   3-a vieta
      [53] 12:25    R.Bilius, S.Šaltmeris
       R.Bilius, S.Šaltmeris   21:17  21:18 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Čepkauskas, M.Maulė    
    [43] 12:00    K.Reimeris, B.Vaškevičius  
     K.Reimeris, B.Vaškevičius   22:20  21:17 [22']   5-a vieta
      [54] 12:25    K.Reimeris, B.Vaškevičius
     E.Bradūnas, D.Michniewicz     19:21  21:14  23:21 [29']
    [44] 12:00    V.Pratusevičius, P.Rakauskas  
     V.Pratusevičius, P.Rakauskas   21:23  21:18  21:14 [32']  
         
         
       G.Čepkauskas, M.Maulė   7-a vieta
     
       E.Bradūnas, D.Michniewicz   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Tiškus, A.Valantiejus    
   T.Tiškus, A.Valantiejus   ->    
     T.Tiškus, A.Valantiejus  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [31] 11:10    T.Tiškus, A.Valantiejus
        22:20  22:24  24:22 [34']
   .    
    ->    
     L.Supronas, T.Raila  
   L.Supronas, T.Raila     ->  
   L.Supronas, T.Raila    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.