Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas) , Data: 2017-12-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Edgaras Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, E.Slušnys      
 16       ->      
  [27] 11:10    M.Dagilis, E.Slušnys    
 9   Gedmantas Čepkauskas 
 Mantas Maulė 
    21:14  21:18 [19']    
[9] 10:20    G.Čepkauskas, M.Maulė      
 8   Tomas Tiškus 
 Ardas Valantiejus 
  21:15  21:10 [18']      
    [41] 12:00    M.Dagilis, E.Slušnys  
 5   Danielius Beržanskis 
 Laurynas Borusas 
      26:24  21:12 [24']  
 D.Beržanskis, L.Borusas      
 12       ->      
  [28] 11:10    D.Beržanskis, L.Borusas    
 13         21:16  21:16 [22']    
 K.Reimeris, B.Vaškevičius      
 4   Karolis Reimeris 
 Benas Vaškevičius 
  ->       1-a vieta
      [52] 12:25    J.Petkus, M.Šames
 3   Jonas Petkus 
 Mark Šames 
        21:19  17:21  21:19 [35']
 J.Petkus, M.Šames      
 14       ->      
  [29] 11:10    J.Petkus, M.Šames    
 11         21:15  21:13 [18']    
 E.Bradūnas, D.Michniewicz      
 6   Evaldas Bradūnas 
 Daniel Michniewicz 
  ->      
    [42] 12:00    J.Petkus, M.Šames  
 7   Linas Supronas 
 Tautvydas Raila 
      21:12  21:19 [17']  
[10] 10:20    V.Pratusevičius, P.Rakauskas      
 10   Vilmantas Pratusevičius 
 Paulius Rakauskas 
  17:21  21:15  21:16 [28']      
  [30] 11:10    R.Bilius, S.Šaltmeris    
 15         21:16  18:21  21:14 [30']    
 R.Bilius, S.Šaltmeris      
 2   Ramūnas Bilius 
 Saulius Šaltmeris 
  ->    D.Beržanskis, L.Borusas   3-a vieta
      [53] 12:25    R.Bilius, S.Šaltmeris
       R.Bilius, S.Šaltmeris   21:17  21:18 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Čepkauskas, M.Maulė    
    [43] 12:00    K.Reimeris, B.Vaškevičius  
     K.Reimeris, B.Vaškevičius   22:20  21:17 [22']   5-a vieta
      [54] 12:25    K.Reimeris, B.Vaškevičius
     E.Bradūnas, D.Michniewicz     19:21  21:14  23:21 [29']
    [44] 12:00    V.Pratusevičius, P.Rakauskas  
     V.Pratusevičius, P.Rakauskas   21:23  21:18  21:14 [32']  
         
         
       G.Čepkauskas, M.Maulė   7-a vieta
     
       E.Bradūnas, D.Michniewicz   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Tiškus, A.Valantiejus    
   T.Tiškus, A.Valantiejus   ->    
     T.Tiškus, A.Valantiejus  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [31] 11:10    T.Tiškus, A.Valantiejus
        22:20  22:24  24:22 [34']
   .    
    ->    
     L.Supronas, T.Raila  
   L.Supronas, T.Raila     ->  
   L.Supronas, T.Raila    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 78 79 
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas)
2017-12-23 10:00 2017-12-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
CBC KALEDINIS TURNYRAS
2017-12-22 17:00 2017-12-22 22:00
Delfi, Vilnius
CBC KALEDINIS TURNYRAS (U15)
2017-12-22 14:00 2017-12-22 17:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Sabonio KC, Kaunas
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Estonian Junior and U17 International 2017
2017-12-08 00:00 2017-12-10 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2017-12-09 09:00 2017-12-09 23:00
Sabonio KC, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas)
2017-12-09 10:00 2017-12-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 23:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 23:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.