Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas) , Data: 2017-12-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Moterų dvejetas, dalyvių- 7, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02  
 1   Rebeka Aleksevičiūtė ,   Vaida Slušnienė   Dėl 1-4 vietų    
 R.Aleksevičiūtė, V.Slušnienė    
 8       ->    
  [32] 11:10    J.Ramaneckienė, V.Žymantaitė  
 5   Birutė Rasiulytė ,   Urtė Gečaitė      21:15  23:21 [25']  
[11] 10:20    J.Ramaneckienė, V.Žymantaitė    
 4   Jelena Ramaneckienė ,   Vaiva Žymantaitė    21:12  20:22  21:13 [32']    1-a vieta
    [45] 12:00    J.Ramaneckienė, V.Žymantaitė
 3   Samanta Golubickaitė ,   Ieva Sendžikaitė        21:13  21:11 [17']
[12] 10:20    S.Golubickaitė, I.Sendžikaitė    
 6   Sofija Bagdonaitė ,   Gabija Mockutė    22:20  21:18 [19']    
  [33] 11:35    V.Movšovič, P.Murėnaitė  
 7   Gerda Trakymaitė ,   Neringa Žvirblytė      22:20  19:21  21:10 [33']  
[13] 10:25    V.Movšovič, P.Murėnaitė    
 2   Vitalija Movšovič ,   Perla Murėnaitė    21:13  21:13 [17']    
     
     R.Aleksevičiūtė, V.Slušnienė  3-a vieta
  [46] 12:00    R.Aleksevičiūtė, V.Slušnienė
   S.Golubickaitė, I.Sendžikaitė   22:20  21:17 [24']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   B.Rasiulytė, U.Gečaitė  
   B.Rasiulytė, U.Gečaitė   ->  5-a vieta
    [47] 12:00    B.Rasiulytė, U.Gečaitė
   S.Bagdonaitė, G.Mockutė     19:21  21:18  21:18 [30']
  [34] 11:35    S.Bagdonaitė, G.Mockutė  
   G.Trakymaitė, N.Žvirblytė   21:13  23:21 [18']  
       
       
     7-a vieta
     G.Trakymaitė, N.Žvirblytė
     G.Trakymaitė, N.Žvirblytė   ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 78 79 
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas)
2017-12-23 10:00 2017-12-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
CBC KALEDINIS TURNYRAS
2017-12-22 17:00 2017-12-22 22:00
Delfi, Vilnius
CBC KALEDINIS TURNYRAS (U15)
2017-12-22 14:00 2017-12-22 17:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Sabonio KC, Kaunas
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Estonian Junior and U17 International 2017
2017-12-08 00:00 2017-12-10 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2017-12-09 09:00 2017-12-09 23:00
Sabonio KC, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas)
2017-12-09 10:00 2017-12-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 23:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 23:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.