Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas) , Data: 2017-12-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02  
 1   Sergej Leonovič 
 Saulius Pipynė 
  Dėl 1-16 vietos        
 S.Leonovič, S.Pipynė        
 32       ->        
  [67] 13:15    S.Leonovič, S.Pipynė      
 17   Harmeet Singh 
 Anant Thapliyal 
    21:12  21:15 [17']      
[55] 12:25    H.Singh, A.Thapliyal        
 16   Valdas Ancuta 
 Tomas Ožalas 
  22:20  21:19 [18']        
    [83] 14:10    S.Leonovič, S.Pipynė    
 9   Deimantas Čekanauskas 
 Jovitas Gatelis 
      21:12  21:14 [16']    
[56] 12:25    D.Čekanauskas, J.Gatelis        
 24   Viktoras Grigorjevas 
 Giedrius Lukošius 
  21:9  23:21 [17']        
  [68] 13:15    D.Čekanauskas, J.Gatelis      
 25         10:21  21:11  21:15 [29']      
 S.Skurdauskas, Š.Stumbra        
 8   Simas Skurdauskas 
 Šarūnas Stumbra 
  ->        
      [101] 15:00   S.Leonovič, S.Pipynė  
 5   Ramūnas Kavaliauskas 
 Gintautas Jaugielavičius 
        21:16  19:21  21:16  
 R.Kavaliauskas, G.Jaugielavičius        
 28       ->        
  [69] 13:15    R.Kavaliauskas, G.Jaugielavičius      
 21   Mindaugas Danys 
 Lucas Rousseau 
    21:15  21:18 [17']      
[57] 12:50    M.Danys, L.Rousseau        
 12   Andžej Mackevič 
 Aliaksandr Karpovich 
  18:21  21:8  21:16 [25']        
    [84] 14:10    R.Kavaliauskas, G.Jaugielavičius    
 13   Dalius Juodsnukis 
 Paulius Jūras 
      21:10  21:10 [15']    
[58] 12:50    V.Korolkovas, V.Trakimas        
 20   Vaidas Korolkovas 
 Vytautas Trakimas 
  21:15  21:14 [19']        
  [70] 13:15    V.Korolkovas, V.Trakimas      
 29         21:17  21:18 [22']      
 A.Brazauskas, T.Supronas        
 4   Audrius Brazauskas 
 Tadas Supronas 
  ->         1-a vieta
        [122] 16:20    S.Leonovič, S.Pipynė
 3   Rimas Lavrukaitis 
 Valentinas Bagdanavičius 
          21:6  21:17 [17']
 R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius        
 30       ->        
  [71] 13:15    R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius      
 19   Audrius Ambrasas 
 Gediminas Kareiva 
    22:20  21:19 [21']      
[59] 12:50    A.Meškinis, A.Umantas        
 14   Aurimas Meškinis 
 Aurelijus Umantas 
  21:16  23:21 [21']        
    [85] 14:10    R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius    
 11   Egidijus Merkevičius 
 Andrius Ramanauskas 
      21:18  21:19 [20']    
[60] 12:50    A.Trimakas, A.Žvilauskas        
 22   Aringas Trimakas 
 Arturas Žvilauskas 
  21:12  21:16 [16']        
  [72] 13:15    M.Palubinskas, P.Palubinskas      
 27         21:10  22:20 [13']      
 M.Palubinskas, P.Palubinskas        
 6   Mantas Palubinskas 
 Povilas Palubinskas 
  ->        
      [102] 15:00    R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius  
 7   Mamertas Noreika 
 Tomas Petrošius 
        21:19  14:21  21:15 [32']  
 M.Noreika, T.Petrošius        
 26       ->        
  [73] 13:40    M.Noreika, T.Petrošius      
 23   Maxim Larenka 
 Andrius Montrimas 
    21:15  21:5 [15']      
[61] 12:50    S.Galentas, A.Jachontovas        
 10   Sigitas Galentas 
 Artūras Jachontovas 
  21:18  23:21 [24']        
    [86] 14:10    G.Miestauskas, K.Šemeta    
 15   Andžej Mackevič (jr) 
 Artiom Nikitin 
      21:18  21:17 [22']    
[62] 12:50    J.Gudonis, V.Markevičius        
 18   Justas Gudonis 
 Vaidas Markevičius 
  13:21  21:15  22:20 [30']      R.Kavaliauskas, G.Jaugielavičius   3-a vieta
  [74] 13:40    G.Miestauskas, K.Šemeta   [123] 16:20    G.Miestauskas, K.Šemeta
 31         21:17  21:19 [19']    G.Miestauskas, K.Šemeta   21:23  21:17  21:16 [29']
 G.Miestauskas, K.Šemeta        
 2   Giedrius Miestauskas 
 Karolis Šemeta 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       D.Čekanauskas, J.Gatelis    
      [103] 15:00    D.Čekanauskas, J.Gatelis  
       V.Korolkovas, V.Trakimas   21:15  21:19 [19']   5-a vieta
        [124] 16:20    M.Palubinskas, P.Palubinskas
       M.Palubinskas, P.Palubinskas     24:22  21:17 [21']
      [104] 15:00    M.Palubinskas, P.Palubinskas  
       M.Noreika, T.Petrošius   21:16  21:16 [16']  
           
           
         V.Korolkovas, V.Trakimas   7-a vieta
       
         M.Noreika, T.Petrošius   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     H.Singh, A.Thapliyal      
    [87] 14:10    H.Singh, A.Thapliyal    
     S.Skurdauskas, Š.Stumbra   21:19  21:18 [21']    
      [105] 15:25    A.Brazauskas, T.Supronas  
     M.Danys, L.Rousseau     21:19  21:16 [19']  
    [88] 14:10    A.Brazauskas, T.Supronas    
     A.Brazauskas, T.Supronas   14:21  24:22  21:16 [29']     9-a vieta
        [125] 16:20   A.Brazauskas, T.Supronas
     A.Meškinis, A.Umantas       21:11  24:22 [29']
    [89] 14:35    A.Trimakas, A.Žvilauskas    
     A.Trimakas, A.Žvilauskas   19:21  21:19  21:17 [36']    
      [106] 15:25    J.Gudonis, V.Markevičius  
     S.Galentas, A.Jachontovas     21:8  21:13 [17']  
    [90] 14:35    J.Gudonis, V.Markevičius    
     J.Gudonis, V.Markevičius   21:18  18:21  21:16 [33']    
           
         H.Singh, A.Thapliyal   11-a vieta
       
         A.Trimakas, A.Žvilauskas   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       S.Skurdauskas, Š.Stumbra    
       
       M.Danys, L.Rousseau   ->   13-a vieta
       
       A.Meškinis, A.Umantas     ->
       
       S.Galentas, A.Jachontovas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   V.Ancuta, T.Ožalas      
   V.Ancuta, T.Ožalas   ->      
    [91] 14:35    V.Ancuta, T.Ožalas    
   V.Grigorjevas, G.Lukošius     21:19  21:13 [18']    
   V.Grigorjevas, G.Lukošius      
    ->      
      [107] 15:25    D.Juodsnukis, P.Jūras  
        21:16  21:17 [17']  
   A.Mackevič, A.Karpovich      
   A.Mackevič, A.Karpovich   ->      
    [92] 14:35    D.Juodsnukis, P.Jūras    
   D.Juodsnukis, P.Jūras     19:21  21:16  21:12 [27']    
   D.Juodsnukis, P.Jūras      
    ->       17-a vieta
        [126] 16:20    D.Juodsnukis, P.Jūras
          21:17  21:14 [17']
   A.Ambrasas, G.Kareiva      
   A.Ambrasas, G.Kareiva   ->      
    [93] 14:35    E.Merkevičius, A.Ramanauskas    
   E.Merkevičius, A.Ramanauskas     21:13  21:14 [17']    
   E.Merkevičius, A.Ramanauskas      
    ->      
      [108] 15:25    E.Merkevičius, A.Ramanauskas  
        21:18  21:19 [21']  
   M.Larenka, A.Montrimas      
   M.Larenka, A.Montrimas   ->      
    [94] 14:35    M.Larenka, A.Montrimas    
   A.Mackevič (jr), A.Nikitin     21:14  15:21  21:12 [28']    
   A.Mackevič (jr), A.Nikitin      
    ->    V.Ancuta, T.Ožalas   19-a vieta
       
         M.Larenka, A.Montrimas   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       V.Grigorjevas, G.Lukošius    
       
       A.Mackevič, A.Karpovich   ->   21-a vieta
       
       A.Ambrasas, G.Kareiva     ->
       
       A.Mackevič (jr), A.Nikitin   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 78 79 
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas)
2017-12-23 10:00 2017-12-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
CBC KALEDINIS TURNYRAS
2017-12-22 17:00 2017-12-22 22:00
Delfi, Vilnius
CBC KALEDINIS TURNYRAS (U15)
2017-12-22 14:00 2017-12-22 17:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Sabonio KC, Kaunas
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Estonian Junior and U17 International 2017
2017-12-08 00:00 2017-12-10 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2017-12-09 09:00 2017-12-09 23:00
Sabonio KC, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas)
2017-12-09 10:00 2017-12-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 23:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 23:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.