Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas) , Data: 2017-12-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02  
 1   Neringa Brazauskienė 
 Toma Rakauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė      
 16       ->      
  [75] 13:40    N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė    
 9   Justė Kažanauskaitė 
 Gintarė Plečkaitytė 
    18:21  21:8  21:14 [27']    
[63] 12:50    J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė      
 8   Goda Juršėnaitė 
 Veranika Tarusava 
  21:16  9:21  21:18 [29']      
    [95] 14:35    O.Rastenytė, T.Urbonienė  
 5   Odeta Rastenytė 
 Tanita Urbonienė 
      21:18  21:12 [17']  
 O.Rastenytė, T.Urbonienė      
 12       ->      
  [76] 13:40    O.Rastenytė, T.Urbonienė    
 13         13:21  21:15  24:22 [29']    
 J.Puchova, J.Žibūdienė      
 4   Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
  ->       1-a vieta
      [109] 15:25    O.Rastenytė, T.Urbonienė
 3   Eglė Galentaitė 
 Rugilė Gečaitė 
        21:13  17:21  21:17 [30']
 E.Galentaitė, R.Gečaitė      
 14       ->      
  [77] 13:40    E.Galentaitė, R.Gečaitė    
 11         23:25  21:11  21:16 [28']    
 V.Čekanauskienė, I.Semaškienė      
 6   Vilija Čekanauskienė 
 Indrė Semaškienė 
  ->      
    [96] 14:35    G.Pačkauskaitė, U.Padaigaitė  
 7   Viktorija Suško 
 Rūta Ulozaitė 
      25:23  15:21  21:19 [31']  
[64] 12:50    V.Suško, R.Ulozaitė      
 10   Dovilė Kuzmickaitė 
 Darja Poimanova 
  21:23  21:11  21:18 [25']      
  [78] 13:40    G.Pačkauskaitė, U.Padaigaitė    
 15         21:11  17:21  21:16 [26']    
 G.Pačkauskaitė, U.Padaigaitė      
 2   Gintė Pačkauskaitė 
 Urtė Padaigaitė 
  ->    N.Brazauskienė, T.Rakauskaitė   3-a vieta
      [110] 15:25    E.Galentaitė, R.Gečaitė
       E.Galentaitė, R.Gečaitė   21:15  21:17 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė    
    [97] 15:00    J.Puchova, J.Žibūdienė  
     J.Puchova, J.Žibūdienė   21:17  21:18 [18']   5-a vieta
      [111] 15:25    J.Puchova, J.Žibūdienė
     V.Čekanauskienė, I.Semaškienė     21:15  21:19 [17']
    [98] 15:00    V.Suško, R.Ulozaitė  
     V.Suško, R.Ulozaitė   18:21  21:19  21:18 [25']  
         
         
       J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė   7-a vieta
     
       V.Čekanauskienė, I.Semaškienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Juršėnaitė, V.Tarusava    
   G.Juršėnaitė, V.Tarusava   ->    
     G.Juršėnaitė, V.Tarusava  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [79] 13:40    G.Juršėnaitė, V.Tarusava
        21:9  21:7 [11']
   .    
    ->    
     D.Kuzmickaitė, D.Poimanova  
   D.Kuzmickaitė, D.Poimanova     ->  
   D.Kuzmickaitė, D.Poimanova    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.