Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas) , Data: 2017-12-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02  
 1   Neringa Krasnauskaitė 
 Toma Rakauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė      
 16       ->      
  [75] 13:40    N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė    
 9   Justė Kažanauskaitė 
 Gintarė Plečkaitytė 
    18:21  21:8  21:14 [27']    
[63] 12:50    J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė      
 8   Goda Juršėnaitė 
 Veranika Tarusava 
  21:16  9:21  21:18 [29']      
    [95] 14:35    O.Rastenytė, T.Urbonienė  
 5   Odeta Rastenytė 
 Tanita Urbonienė 
      21:18  21:12 [17']  
 O.Rastenytė, T.Urbonienė      
 12       ->      
  [76] 13:40    O.Rastenytė, T.Urbonienė    
 13         13:21  21:15  24:22 [29']    
 J.Puchova, J.Žibūdienė      
 4   Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
  ->       1-a vieta
      [109] 15:25    O.Rastenytė, T.Urbonienė
 3   Eglė Galentaitė 
 Rugilė Gečaitė 
        21:13  17:21  21:17 [30']
 E.Galentaitė, R.Gečaitė      
 14       ->      
  [77] 13:40    E.Galentaitė, R.Gečaitė    
 11         23:25  21:11  21:16 [28']    
 V.Čekanauskienė, I.Semaškienė      
 6   Vilija Čekanauskienė 
 Indrė Semaškienė 
  ->      
    [96] 14:35    G.Pačkauskaitė, U.Padaigaitė  
 7   Viktorija Suško 
 Rūta Ulozaitė 
      25:23  15:21  21:19 [31']  
[64] 12:50    V.Suško, R.Ulozaitė      
 10   Dovilė Kuzmickaitė 
 Darja Poimanova 
  21:23  21:11  21:18 [25']      
  [78] 13:40    G.Pačkauskaitė, U.Padaigaitė    
 15         21:11  17:21  21:16 [26']    
 G.Pačkauskaitė, U.Padaigaitė      
 2   Gintė Pačkauskaitė 
 Urtė Padaigaitė 
  ->    N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė   3-a vieta
      [110] 15:25    E.Galentaitė, R.Gečaitė
       E.Galentaitė, R.Gečaitė   21:15  21:17 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė    
    [97] 15:00    J.Puchova, J.Žibūdienė  
     J.Puchova, J.Žibūdienė   21:17  21:18 [18']   5-a vieta
      [111] 15:25    J.Puchova, J.Žibūdienė
     V.Čekanauskienė, I.Semaškienė     21:15  21:19 [17']
    [98] 15:00    V.Suško, R.Ulozaitė  
     V.Suško, R.Ulozaitė   18:21  21:19  21:18 [25']  
         
         
       J.Kažanauskaitė, G.Plečkaitytė   7-a vieta
     
       V.Čekanauskienė, I.Semaškienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Juršėnaitė, V.Tarusava    
   G.Juršėnaitė, V.Tarusava   ->    
     G.Juršėnaitė, V.Tarusava  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [79] 13:40    G.Juršėnaitė, V.Tarusava
        21:9  21:7 [11']
   .    
    ->    
     D.Kuzmickaitė, D.Poimanova  
   D.Kuzmickaitė, D.Poimanova     ->  
   D.Kuzmickaitė, D.Poimanova    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Hummel Badmintono Lyga
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Kanes arena, Šiauliai
Vienetų Turnyras
2018-11-03 10:00 2018-11-03 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
     Suaug    MD  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     U-17 
     Mėgėjai D 
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.