Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas) , Data: 2017-12-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02 2017-12-02  
 1   Sergej Leonovič 
 Tanita Urbonienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 S.Leonovič, T.Urbonienė        
 32       ->        
  [14] 10:25    S.Leonovič, T.Urbonienė      
 17   Pranciškus Gečas 
 Gintarė Plečkaitytė 
    22:20  21:17 [18']      
[1] 10:00    P.Gečas, G.Plečkaitytė        
 16   Martynas Povilaitis 
 Eglė Mačiulytė 
  16:21  21:13  21:14 [24']        
    [18] 10:45    S.Leonovič, T.Urbonienė    
 9   Gintautas Jaugielavičius 
 Justė Žibūdienė 
      21:15  21:10 [15']    
 G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė        
 24       ->        
  [4] 10:00    G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė      
 25         22:24  21:6  21:14 [24']      
 K.Ashurkevich, T.Rakauskaitė        
 8   Kiryl Ashurkevich 
 Toma Rakauskaitė 
  ->        
      [35] 11:35    S.Leonovič, T.Urbonienė  
 5   Artūras Jachontovas 
 Eglė Galentaitė 
        21:15  21:14 [18']  
 A.Jachontovas, E.Galentaitė        
 28       ->        
  [5] 10:00    A.Jachontovas, E.Galentaitė      
 21         21:9  21:12 [15']      
 A.Ambrasas, R.Ambrasienė        
 12   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  ->        
    [19] 10:45    A.Jachontovas, E.Galentaitė    
 13   Mantas Petkevičius 
 Natalija Beketova 
      21:13  21:19 [17']    
 M.Petkevičius, N.Beketova        
 20       ->        
  [6] 10:00    L.Solanki, L.Valantiejienė      
 29         21:16  6:21  21:8 [24']      
 L.Solanki, L.Valantiejienė        
 4   Lokendra Solanki 
 Lorena Valantiejienė 
  ->         1-a vieta
        [48] 12:00    K.Šemeta, V.Tarusava
 3   Audrius Brazauskas 
 Neringa Krasnauskaitė 
          21:16  21:18 [20']
 A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė        
 30       ->        
  [15] 10:25    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė      
 19   Andrius Ramanauskas 
 Indrė Semaškienė 
    21:17  17:21  21:13 [27']      
[2] 10:00    A.Ramanauskas, I.Semaškienė        
 14   Andrius Valantiejus 
 Rūta Ulozaitė 
  21:15  21:23  21:15 [27']        
    [20] 10:45    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė    
 11   Justas Gudonis 
 Justė Kažanauskaitė 
      21:19  14:21  21:14 [26']    
 J.Gudonis, J.Kažanauskaitė        
 22       ->        
  [7] 10:00    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė      
 27         22:20  10:21  21:14 [25']      
 G.Miestauskas, G.Juršėnaitė        
 6   Giedrius Miestauskas 
 Goda Juršėnaitė 
  ->        
      [36] 11:35    K.Šemeta, V.Tarusava  
 7   Jovitas Gatelis 
 Vilija Čekanauskienė 
        21:10  21:10 [15']  
 J.Gatelis, V.Čekanauskienė        
 26       ->        
  [8] 10:00    J.Gatelis, V.Čekanauskienė      
 23         21:17  11:21  21:14 [26']      
 A.Nareika, R.Gečaitė        
 10   Artūras Nareika 
 Rugilė Gečaitė 
  ->        
    [21] 10:45    K.Šemeta, V.Tarusava    
 15   Lucas Rousseau 
 Jelena Puchova 
      21:18  21:12 [18']    
[3] 10:00    L.Rousseau, J.Puchova        
 18   Vaidas Markevičius 
 Viktorija Suško 
  21:16  21:7 [15']      A.Jachontovas, E.Galentaitė   3-a vieta
  [16] 10:25    K.Šemeta, V.Tarusava   [49] 12:25    A.Jachontovas, E.Galentaitė
 31         21:8  21:16 [13']    G.Miestauskas, G.Juršėnaitė   21:14  21:10 [14']
 K.Šemeta, V.Tarusava        
 2   Karolis Šemeta 
 Veranika Tarusava 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė    
      [37] 11:35    G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė  
       L.Solanki, L.Valantiejienė   21:9  21:15 [14']   5-a vieta
        [50] 12:25    G.Jaugielavičius, J.Žibūdienė
       A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė     21:14  21:17 [15']
      [38] 11:35    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė  
       J.Gatelis, V.Čekanauskienė   21:17  16:21  25:23 [29']  
           
           
         L.Solanki, L.Valantiejienė   7-a vieta
       
         J.Gatelis, V.Čekanauskienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Gečas, G.Plečkaitytė      
    [22] 10:45    K.Ashurkevich, T.Rakauskaitė    
     K.Ashurkevich, T.Rakauskaitė   12:21  21:19  21:15 [25']    
      [39] 11:35    K.Ashurkevich, T.Rakauskaitė  
     A.Ambrasas, R.Ambrasienė     16:21  21:17  21:10 [24']  
    [23] 10:45    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
     M.Petkevičius, N.Beketova   21:14  21:10 [17']     9-a vieta
        [51] 12:25    K.Ashurkevich, T.Rakauskaitė
     A.Ramanauskas, I.Semaškienė       21:16  21:19 [16']
    [24] 10:45    J.Gudonis, J.Kažanauskaitė    
     J.Gudonis, J.Kažanauskaitė   20:22  21:12  21:16 [30']    
      [40] 11:35    L.Rousseau, J.Puchova  
     A.Nareika, R.Gečaitė     15:21  21:10  21:9 [22']  
    [25] 11:10    L.Rousseau, J.Puchova    
     L.Rousseau, J.Puchova   21:17  21:18 [18']    
           
         A.Ambrasas, R.Ambrasienė   11-a vieta
       
         J.Gudonis, J.Kažanauskaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Gečas, G.Plečkaitytė    
       
       M.Petkevičius, N.Beketova   ->   13-a vieta
       
       A.Ramanauskas, I.Semaškienė     ->
       
       A.Nareika, R.Gečaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Povilaitis, E.Mačiulytė      
   M.Povilaitis, E.Mačiulytė   ->      
     M.Povilaitis, E.Mačiulytė    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Povilaitis, E.Mačiulytė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [26] 11:10    A.Valantiejus, R.Ulozaitė
          16:21  21:14  21:17 [24']
   A.Valantiejus, R.Ulozaitė      
   A.Valantiejus, R.Ulozaitė   ->      
     A.Valantiejus, R.Ulozaitė    
      ->    
   .      
    ->      
      [17] 10:45    A.Valantiejus, R.Ulozaitė  
        20:22  21:4  21:5 [21']  
   .      
    ->      
     V.Markevičius, V.Suško    
   V.Markevičius, V.Suško     ->    
   V.Markevičius, V.Suško      
    ->     19-a vieta
         V.Markevičius, V.Suško
         V.Markevičius, V.Suško   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.