Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas) , Data: 2017-12-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-16 2017-12-16 2017-12-16 2017-12-16  
 1   Žilvinas Tamošiūnas 
 Jolanta Treinytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 Ž.Tamošiūnas, J.Treinytė      
 16       ->      
   Ž.Tamošiūnas, J.Treinytė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [108] 15:25    T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė  
 5   Jonas Seniūnas 
 Rūta Bubulienė 
      21:12  21:15 [18']  
 J.Seniūnas, R.Bubulienė      
 12       ->      
  [100] 15:00    T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė    
 13         21:15  21:18 [20']    
 T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė      
 4   Tomas Lukoševičius 
 Kristina Tamošaitienė 
  ->       1-a vieta
      [118] 15:50    T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė
 3   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
        21:9  21:18 [14']
 K.Jucys, B.Baranauskaitė      
 14       ->      
  [101] 15:00    K.Jucys, B.Baranauskaitė    
 11   Valentas Stončius 
 Kristina Poškutė 
    8:21  21:15  21:19 [23']    
[94] 14:35    V.Stončius, K.Poškutė      
 6   Evaldas Giedraitis 
 Aurelija Martinkutė 
  21:17  18:21  21:14 [28']      
    [109] 15:25    K.Jucys, B.Baranauskaitė  
 7   Andrius Mockus 
 Milda Gumbrevičiūtė 
      21:9  21:12 [14']  
[95] 14:35    D.Paulauskas, D.Jonkuvienė      
 10   Dominykas Paulauskas 
 Dovilė Jonkuvienė 
  17:21  21:19  21:17 [24']      
  [102] 15:00    S.Eibukas, L.Chomskytė    
 15         21:11  21:15 [15']    
 S.Eibukas, L.Chomskytė      
 2   Saulius Eibukas 
 Laima Chomskytė 
  ->    Ž.Tamošiūnas, J.Treinytė   3-a vieta
      [119] 15:50    Ž.Tamošiūnas, J.Treinytė
       S.Eibukas, L.Chomskytė   21:17  21:14 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     J.Seniūnas, R.Bubulienė  
     J.Seniūnas, R.Bubulienė   ->   5-a vieta
      [120] 15:50    V.Stončius, K.Poškutė
     V.Stončius, K.Poškutė     21:8  21:17 [18']
    [110] 15:25    V.Stončius, K.Poškutė  
     D.Paulauskas, D.Jonkuvienė   21:13  21:6 [13']  
         
         
        7-a vieta
       D.Paulauskas, D.Jonkuvienė
       D.Paulauskas, D.Jonkuvienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       E.Giedraitis, A.Martinkutė
        ->
   E.Giedraitis, A.Martinkutė    
   E.Giedraitis, A.Martinkutė   ->    
    [111] 15:25    E.Giedraitis, A.Martinkutė  
   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė     21:14  21:14 [15']  
   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė
       A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 
☼ PBL [SE7.EP1]
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Delfi, Vilnius
Kelmė International
2019-09-07 10:00 2019-09-07 21:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 17:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.