Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas) , Data: 2017-12-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-16 2017-12-16 2017-12-16 2017-12-16  
 1   Žilvinas Tamošiūnas 
 Jolanta Treinytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 Ž.Tamošiūnas, J.Treinytė      
 16       ->      
   Ž.Tamošiūnas, J.Treinytė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [108] 15:25    T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė  
 5   Jonas Seniūnas 
 Rūta Bubulienė 
      21:12  21:15 [18']  
 J.Seniūnas, R.Bubulienė      
 12       ->      
  [100] 15:00    T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė    
 13         21:15  21:18 [20']    
 T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė      
 4   Tomas Lukoševičius 
 Kristina Tamošaitienė 
  ->       1-a vieta
      [118] 15:50    T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė
 3   Kristijonas Jucys 
 Birutė Baranauskaitė 
        21:9  21:18 [14']
 K.Jucys, B.Baranauskaitė      
 14       ->      
  [101] 15:00    K.Jucys, B.Baranauskaitė    
 11   Valentas Stončius 
 Kristina Poškutė 
    8:21  21:15  21:19 [23']    
[94] 14:35    V.Stončius, K.Poškutė      
 6   Evaldas Giedraitis 
 Aurelija Martinkutė 
  21:17  18:21  21:14 [28']      
    [109] 15:25    K.Jucys, B.Baranauskaitė  
 7   Andrius Mockus 
 Milda Gumbrevičiūtė 
      21:9  21:12 [14']  
[95] 14:35    D.Paulauskas, D.Jonkuvienė      
 10   Dominykas Paulauskas 
 Dovilė Jonkuvienė 
  17:21  21:19  21:17 [24']      
  [102] 15:00    S.Eibukas, L.Chomskytė    
 15         21:11  21:15 [15']    
 S.Eibukas, L.Chomskytė      
 2   Saulius Eibukas 
 Laima Chomskytė 
  ->    Ž.Tamošiūnas, J.Treinytė   3-a vieta
      [119] 15:50    Ž.Tamošiūnas, J.Treinytė
       S.Eibukas, L.Chomskytė   21:17  21:14 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     J.Seniūnas, R.Bubulienė  
     J.Seniūnas, R.Bubulienė   ->   5-a vieta
      [120] 15:50    V.Stončius, K.Poškutė
     V.Stončius, K.Poškutė     21:8  21:17 [18']
    [110] 15:25    V.Stončius, K.Poškutė  
     D.Paulauskas, D.Jonkuvienė   21:13  21:6 [13']  
         
         
        7-a vieta
       D.Paulauskas, D.Jonkuvienė
       D.Paulauskas, D.Jonkuvienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       E.Giedraitis, A.Martinkutė
        ->
   E.Giedraitis, A.Martinkutė    
   E.Giedraitis, A.Martinkutė   ->    
    [111] 15:25    E.Giedraitis, A.Martinkutė  
   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė     21:14  21:14 [15']  
   A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė
       A.Mockus, M.Gumbrevičiūtė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.