Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas) , Data: 2017-12-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-16 2017-12-16 2017-12-16  
 1   Dovas Genys ,   Dovilė Butvydaitė   Dėl 1-4 vietų    
 D.Genys, D.Butvydaitė    
 8       ->    
  [154] 17:50    D.Genys, D.Butvydaitė  
 5   Rokas Jokubaitis ,   Gabija Jurkevičiūtė      21:19  21:9 [18']  
[144] 17:00    D.Pakšys, K.Anciūtė    
 4   Domas Pakšys ,   Kristė Anciūtė    21:19  21:15 [17']    1-a vieta
    [165] 18:10    D.Gudavičius, V.Paulauskaitė
 3   Lukas Puišys ,   Greta Šukutytė        21:19  21:13 [23']
[145] 17:25    L.Puišys, G.Šukutytė    
 6   Matas Mackevičius ,   Kotryna Čyvaitė    21:12  21:11 [19']    
  [155] 17:50    D.Gudavičius, V.Paulauskaitė  
 7         19:21  23:21  21:16 [41']  
 D.Gudavičius, V.Paulauskaitė    
 2   Deinoras Gudavičius ,   Viltė Paulauskaitė    ->    
     
     D.Pakšys, K.Anciūtė  3-a vieta
  [166] 18:10    D.Pakšys, K.Anciūtė
   L.Puišys, G.Šukutytė   21:14  13:21  21:19 [27']
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   R.Jokubaitis, G.Jurkevičiūtė  
   R.Jokubaitis, G.Jurkevičiūtė   ->  5-a vieta
    [156] 17:50    R.Jokubaitis, G.Jurkevičiūtė
   M.Mackevičius, K.Čyvaitė     21:14  21:6 [14']
   M.Mackevičius, K.Čyvaitė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 22:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.