Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas) , Data: 2017-12-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19 D, Moterų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-12-09 2017-12-09 2017-12-09 2017-12-09  
 1   Lia Loginova 
 Vytenė Puišytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Loginova, V.Puišytė      
 16       ->      
  [132] 16:15    L.Loginova, V.Puišytė    
 9   Emilija Klinavičiūtė 
 Viltė Vinckutė 
    21:6  21:8 [15']    
[117] 15:30    G.Savickaitė, A.Stravinskaitė      
 8   Gabija Savickaitė 
 Agnė Stravinskaitė 
  21:9  21:10 [15']      
    [146] 17:00    L.Loginova, V.Puišytė  
 5   Akvilė Petkevičiūtė 
 Nikolė Puchovičiūtė 
      24:22  21:17 [21']  
 A.Petkevičiūtė, N.Puchovičiūtė      
 12       ->      
  [133] 16:15    A.Petkevičiūtė, N.Puchovičiūtė    
 13         21:16  21:17 [19']    
 A.Ralovecaitė, M.Sutkutė      
 4   Agnė Ralovecaitė 
 Milanta Sutkutė 
  ->       1-a vieta
      [172] 18:30    L.Loginova, V.Puišytė
 3   Jorūnė Šalnaitė 
 Greta Vedrickaitė 
        21:12  21:12 [17']
 J.Šalnaitė, G.Vedrickaitė      
 14       ->      
  [134] 16:15   J.Šalnaitė, G.Vedrickaitė    
 11   Rugilė Mamontovaitė 
 Rusnė Vilčinskaitė 
    21:6  21:2 [21']    
[118] 15:30   D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė      
 6   Dominyka Norgailaitė 
 Amanda Vaišvilaitė 
    B/Ž      
    [147] 17:00    J.Linkutė, A.Peleckytė  
 7   Marija Byčkova 
 Eliza Greckaitė 
      21:10  21:6 [16']  
[119] 15:30   M.Byčkova, E.Greckaitė      
 10   Elija Dindaitė 
 Deimantė Tracevičiūtė 
  21:7  22:20 [22']      
  [135] 16:40    J.Linkutė, A.Peleckytė    
 15         21:8  21:9 [16']    
 J.Linkutė, A.Peleckytė      
 2   Justė Linkutė 
 Atėnė Peleckytė 
  ->    A.Petkevičiūtė, N.Puchovičiūtė   3-a vieta
      [173] 18:30    J.Šalnaitė, G.Vedrickaitė
       J.Šalnaitė, G.Vedrickaitė   18:21  21:14  21:16 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Savickaitė, A.Stravinskaitė    
    [148] 17:00   A.Ralovecaitė, M.Sutkutė  
     A.Ralovecaitė, M.Sutkutė   16:21  21:12  21:17 [39']   5-a vieta
      [174] 18:30    A.Ralovecaitė, M.Sutkutė
     D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė     21:8  21:6 [15']
    [149] 17:25    D.Norgailaitė, A.Vaišvilaitė  
     M.Byčkova, E.Greckaitė   21:2  21:12 [15']  
         
         
       G.Savickaitė, A.Stravinskaitė   7-a vieta
      [175] 18:30   G.Savickaitė, A.Stravinskaitė
       M.Byčkova, E.Greckaitė   21:15  21:8 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Klinavičiūtė, V.Vinckutė    
   E.Klinavičiūtė, V.Vinckutė   ->    
     E.Klinavičiūtė, V.Vinckutė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [150] 17:25    E.Klinavičiūtė, V.Vinckutė
        21:8  21:16 [15']
   R.Mamontovaitė, R.Vilčinskaitė    
   R.Mamontovaitė, R.Vilčinskaitė   ->    
    [136] 16:40   E.Dindaitė, D.Tracevičiūtė  
   E.Dindaitė, D.Tracevičiūtė       B/Ž  
   E.Dindaitė, D.Tracevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
       R.Mamontovaitė, R.Vilčinskaitė
       R.Mamontovaitė, R.Vilčinskaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 104 105 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug 
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Bs, Cv, Es)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
15-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(Ds)
2020-08-15 10:00 2020-08-15 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2020
2020-08-01 08:45 2020-08-01 22:30
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Jūros šventė 2020
2020-07-25 10:00 2020-07-25 21:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Hummel Badmintono Lyga (BAIGIAMASIS TURNYRAS + VAKARONĖ)
2020-07-25 09:00 2020-07-25 20:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
Vasara Prienuose 2
2020-07-18 10:00 2020-07-18 21:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
     Suaug D    VD  
Sumer in the City
2020-07-18 11:00 2020-07-18 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2020-07-11 10:00 2020-07-11 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    V    VD    D    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2020-07-04 09:20 2020-07-04 22:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.