Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Summer in the City, Data: 2017-07-15, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-07-15 2017-07-15 2017-07-15 2017-07-15  
 1   Julius Masaitis 
 Artiom Nikitin 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Masaitis, A.Nikitin      
 16       ->      
  [70] 15:30    J.Masaitis, A.Nikitin    
 9   Martynas Jonkus 
 Giedrius Semaška 
    21:9  21:9 [13']    
[62] 15:00    M.Brazauskas, D.Kairys      
 8   Marius Brazauskas 
 Darius Kairys 
  21:13  21:18 [16']      
    [133] 19:30    J.Masaitis, A.Nikitin  
 5   Albertas Rimkus 
 Audrius Vilčinskas 
      21:12  21:12 [12']  
 A.Rimkus, A.Vilčinskas      
 12       ->      
  [71] 15:30    A.Rimkus, A.Vilčinskas    
 13         21:19  15:21  21:17 [28']    
 R.Vasiliauskas, T.Tenikaitis      
 4   Rytis Vasiliauskas 
 Tomas Tenikaitis 
  ->       1-a vieta
      [137]    A.Meškinis, A.Nareika
 3   Aurimas Meškinis 
 Artūras Nareika 
        22:20  21:14 [19']
 A.Meškinis, A.Nareika      
 14       ->      
  [72] 15:30    A.Meškinis, A.Nareika    
 11         23:21  14:21  21:14 [29']    
 M.Danys, E.Bardauskas      
 6   Mindaugas Danys 
 Edvardas Bardauskas 
  ->      
    [134] 19:30    A.Meškinis, A.Nareika  
 7   Aurimas Kamantauskas 
 Mindaugas Motiejūnas 
      21:10  21:8 [14']  
[63] 15:00    A.Kamantauskas, M.Motiejūnas      
 10   Ainārs Zanders 
 Kristians Rozenvalds 
  11:21  21:12  21:13 [25']      
  [73] 16:00    A.Jonuškis, A.Lesinskas    
 15         21:5  20:22  21:12 [30']    
 A.Jonuškis, A.Lesinskas      
 2   Artūras Jonuškis 
 Audrius Lesinskas 
  ->    A.Rimkus, A.Vilčinskas   3-a vieta
      [138] 20:00    A.Jonuškis, A.Lesinskas
       A.Jonuškis, A.Lesinskas   17:21  21:14  21:11 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Brazauskas, D.Kairys    
    [135] 19:30    R.Vasiliauskas, T.Tenikaitis  
     R.Vasiliauskas, T.Tenikaitis   21:15  17:21  21:17 [28']   5-a vieta
      [139] 20:00    M.Danys, E.Bardauskas
     M.Danys, E.Bardauskas     21:18  21:18 [19']
    [136] 19:30    M.Danys, E.Bardauskas  
     A.Kamantauskas, M.Motiejūnas   21:15  21:9 [15']  
         
         
       M.Brazauskas, D.Kairys   7-a vieta
      [140] 20:00    M.Brazauskas, D.Kairys
       A.Kamantauskas, M.Motiejūnas   21:19  15:21  21:17 [28']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Jonkus, G.Semaška    
   M.Jonkus, G.Semaška   ->    
     M.Jonkus, G.Semaška  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [141] 20:00    M.Jonkus, G.Semaška
        21:10  21:16 [17']
   .    
    ->    
     A.Zanders, K.Rozenvalds  
   A.Zanders, K.Rozenvalds     ->  
   A.Zanders, K.Rozenvalds    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 86 87 
Kęstučio Navicko badmintono turnyras, bendradarbiaujant su Rimanto Kaukėno paramos fondu
2018-10-28 10:00 2018-10-28 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-10-27 10:00 2018-10-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD  
Tauragės BK "Volanas" taurė
2018-10-14 09:30 2018-10-14 20:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
PBL (2 Etapas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (4 turas)
2018-10-13 10:00 2018-10-13 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-07 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International 2018
2018-10-05 09:00 2018-10-06 22:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Zanavyko taurė (1 etapas)
2018-09-29 09:30 2018-09-29 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2018-09-29 10:00 2018-09-29 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės
2018-09-29 09:00 2018-09-29 21:00
Bastilija, Tauragė . ,
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.