Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės, Data: 2017-09-30, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 32, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-30 2017-09-30 2017-09-30 2017-10-01 2017-10-01  
 1   Jonas Petkus    Dėl 1-16 vietos        
[63] 15:05    J.Petkus        
 32   Daniil Lapickij    21:2  21:6 [9']        
  [109] 18:25    J.Petkus      
 17   Arnas Juknevičius      21:9  21:10 [15']      
[64] 15:30    D.Genys        
 16   Dovas Genys    21:17  21:18 [21']        
    [151] 21:20    J.Petkus    
 9   Lukas Danauskas        21:15  21:6 [18']    
[69] 15:30    L.Danauskas        
 24   Ignas Lukoševičius    21:18  21:10 [14']        
  [110] 18:25    M.Noreika      
 25   Ignas Račas      21:15  21:12 [15']      
[70] 15:55    M.Noreika        
 8   Mamertas Noreika    21:3  21:2 [9']        
      [200] 11:15    J.Petkus  
 5   Šarūnas Stumbra          21:17  6:0 [14']  
[75] 15:55    Š.Stumbra        
 28   Nedas Šimkus    21:3  21:9 [12']        
  [115] 18:50    Š.Stumbra      
 21   Paulius Levickas      21:8  21:14 [15']      
[76] 16:20    S.Skurdauskas        
 12   Simas Skurdauskas    21:15  20:22  21:19 [32']        
    [152] 21:20    A.Valantiejus    
 13   Rapolas Grigaliūnas        21:13  21:10 [19']    
[81] 16:20    R.Grigaliūnas        
 20   Jonas Maziliauskas    21:9  21:7 [13']        
  [116] 18:50    A.Valantiejus      
 29   Kristupas Andriukaitis      21:10  21:10 [16']      
[82] 16:45    A.Valantiejus        
 4   Ardas Valantiejus    21:0  21:2 [9']         1-a vieta
        [217] 12:30    J.Petkus
 3   Laurynas Borusas            21:18  21:19 [28']
[87] 16:45    L.Borusas        
 30   Dovydas Guja    21:2  21:7 [10']        
  [121] 19:15    L.Borusas      
 19   Justas Balsys      21:7  21:10 [14']      
[88] 17:10    R.Jokubaitis        
 14   Rokas Jokubaitis    21:16  14:21  21:15 [26']        
    [153] 21:45    L.Borusas    
 11   Vilius Bagdanavičius        21:6  21:17 [21']    
[91] 17:10    V.Bagdanavičius        
 22   Ričard Kim    21:8  21:10 [12']        
  [122] 19:15    S.Klioštoraitis      
 27   Simas Kanapeckas      21:8  21:18 [19']      
[92] 17:10    S.Klioštoraitis        
 6   Simas Klioštoraitis    21:8  21:6 [12']        
      [201] 11:40    D.Beržanskis  
 7   Tomas Petrošius          23:21  21:17 [30']  
[97] 17:35    T.Petrošius        
 26   Simas Novikas    21:12  21:19 [16']        
  [127] 19:40    T.Petrošius      
 23   Deividas Paškevičius      21:17  22:20 [24']      
[98] 17:35    J.Ožalas        
 10   Jonas Ožalas    21:6  21:13 [13']        
    [154] 21:45    D.Beržanskis    
 15   Pijus Balaišis        21:8  21:5 [15']    
[103] 18:00    P.Balaišis        
 18   Deinoras Gudavičius    21:8  21:19 [17']      A.Valantiejus   3-a vieta
  [128] 19:40    D.Beržanskis   [218] 12:30   L.Borusas
 31   Aleksandras Ratko      21:12  21:9 [14']    L.Borusas   21:0
[104] 18:00    D.Beržanskis        
 2   Danielius Beržanskis    21:2  21:1 [10']     Dėl 5-8 vietos    
       M.Noreika    
      [197] 11:15    Š.Stumbra  
       Š.Stumbra   21:15  11:21  21:17 [37']   5-a vieta
        [219] 12:55    Š.Stumbra
       S.Klioštoraitis     22:20  18:21  21:17 [42']
      [202] 11:40    S.Klioštoraitis  
       T.Petrošius   21:14  21:17 [18']  
           
           
         M.Noreika   7-a vieta
        [220] 12:55    M.Noreika
         T.Petrošius   22:20  21:8 [19']
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Genys      
    [155] 21:45    L.Danauskas    
     L.Danauskas   22:20  15:21  21:16 [31']    
      [203] 11:40    S.Skurdauskas  
     S.Skurdauskas     21:12  21:15 [17']  
    [156] 21:45    S.Skurdauskas    
     R.Grigaliūnas   21:16  21:13 [19']     9-a vieta
        [221] 12:55    J.Ožalas
     R.Jokubaitis       21:6  21:18 [16']
    [157] 21:45    V.Bagdanavičius    
     V.Bagdanavičius   21:13  21:14 [21']    
      [204] 11:40    J.Ožalas  
     J.Ožalas     21:11  21:14 [20']  
    [158] 21:45    J.Ožalas    
     P.Balaišis   21:10  21:17 [19']    
           
         L.Danauskas   11-a vieta
        [222] 12:55    V.Bagdanavičius
         V.Bagdanavičius   15:21  21:18  21:7 [28']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Genys    
      [205] 11:40    R.Grigaliūnas  
       R.Grigaliūnas   21:19  15:21  23:21 [38']   13-a vieta
        [223] 12:55    P.Balaišis
       R.Jokubaitis     23:21  23:21 [24']
      [206] 11:40    P.Balaišis  
       P.Balaišis   21:14  21:16 [20']  
           
           
         D.Genys   15-a vieta
        [224] 12:55    R.Jokubaitis
    Dėl 17-32 vietos      R.Jokubaitis   18:21  21:14  24:22 [33']
   D.Lapickij        
  [133] 20:05    A.Juknevičius      
   A.Juknevičius   21:7  21:7 [11']      
    [159] 22:10    I.Lukoševičius    
   I.Lukoševičius     21:18  21:19 [20']    
  [134] 20:05    I.Lukoševičius      
   I.Račas   21:16  21:12 [14']      
      [173] 09:20    I.Lukoševičius  
   N.Šimkus       21:14  21:12 [17']  
  [139] 20:30    P.Levickas      
   P.Levickas   21:7  21:12 [14']      
    [160] 22:10    P.Levickas    
   J.Maziliauskas     19:21  21:15  21:16 [32']    
  [140] 20:30    J.Maziliauskas      
   K.Andriukaitis   21:6  21:8 [12']       17-a vieta
        [207] 12:05    I.Lukoševičius
   D.Guja         21:13  21:19 [17']
  [145] 20:55    J.Balsys      
   J.Balsys   21:11  21:7 [12']      
    [161] 22:10    J.Balsys    
   R.Kim     21:11  21:16 [16']    
  [146] 20:55    R.Kim      
   S.Kanapeckas   21:14  20:22  21:15 [30']      
      [174] 09:20    D.Gudavičius  
   S.Novikas       21:15  14:21  21:15 [27']  
  [149] 21:20    S.Novikas      
   D.Paškevičius   21:17  21:17 [18']      
    [162] 22:10    D.Gudavičius    
   D.Gudavičius     21:14  21:16 [19']    
  [150] 21:20    D.Gudavičius      
   A.Ratko   21:7  21:7 [12']    P.Levickas   19-a vieta
       
         J.Balsys   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Juknevičius    
       
       J.Maziliauskas   ->   21-a vieta
       
       R.Kim     ->
       
       S.Novikas   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
     D.Lapickij      
       
     I.Račas   ->    
       
     N.Šimkus     ->  
       
     K.Andriukaitis   ->     25-a vieta
       
     D.Guja       ->
       
     S.Kanapeckas   ->    
       
     D.Paškevičius     ->  
       
     A.Ratko   ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Dj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 19:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
Lietuvos jaunių (U17) ir jaunučių (U11) asmeniniai badmintono čempionatai
2019-09-28 10:30 2019-09-29 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.