Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės, Data: 2017-09-30, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 30, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-30 2017-09-30 2017-09-30 2017-10-01 2017-10-01  
 1   Gabija Mockutė    Dėl 1-16 vietos        
 G.Mockutė        
 32       ->        
  [15] 11:45    G.Mockutė      
 17   Gerda Dembskytė      21:6  21:5 [11']      
[1] 11:00    A.Valantinaitė        
 16   Aistė Valantinaitė    21:16  21:9 [14']        
    [33] 13:00    G.Mockutė    
 9   Emilija Kunigiškytė        21:8  21:8 [16']    
[2] 11:00    E.Kunigiškytė        
 24   Augustė Leimonaitė    21:10  21:9 [14']        
  [16] 11:45    U.Rakštytė      
 25   Justė Linkutė      21:19  21:10 [15']      
[3] 11:00    U.Rakštytė        
 8   Urtė Rakštytė    21:8  21:7 [13']        
      [191] 10:50    G.Mockutė  
 5   Alsu Rubinskaya          21:7  21:11 [21']  
[4] 11:00    A.Rubinskaya        
 28   Patricija Zvezdinaitė    21:5  21:9 [12']        
  [17] 11:45    A.Rubinskaya      
 21   Sonata Kairytė      21:14  21:16 [17']      
[5] 11:00    K.Anciūtė        
 12   Kristė Anciūtė    21:13  21:17 [17']        
    [34] 13:00    S.Surgutskytė    
 13   Evelina Karlikauskytė        21:9  21:18 [16']    
[6] 11:00    E.Karlikauskytė        
 20   Skaiva Sutkaitytė    21:5  21:16 [14']        
  [18] 11:45    S.Surgutskytė      
 29   Saulė Mackevičiūtė      21:12  21:16 [16']      
[7] 11:20    S.Surgutskytė        
 4   Sofija Surgutskytė    21:3  21:5 [11']         1-a vieta
        [208] 12:05    V.Movšovič
 3   Perla Murėnaitė            21:18  21:19 [28']
[8] 11:20    P.Murėnaitė        
 30   Roneta Krasauskaitė    21:3  21:2 [10']        
  [19] 12:10    P.Murėnaitė      
 19   Kotryna Čyvaitė      21:5  21:7 [15']      
[9] 11:20    V.Trakšelytė        
 14   Vykintė Trakšelytė    21:16  21:14 [21']        
    [39] 13:25    P.Murėnaitė    
 11   Signė Borisenko        21:16  25:23 [17']    
[10] 11:20    S.Borisenko        
 22   Fausta Gedminaitė    21:8  21:11 [12']        
  [20] 12:10    G.Nguyen Thi Thu      
 27   Milanta Sutkutė      21:19  21:14 [16']      
[11] 11:20    G.Nguyen Thi Thu        
 6   Giang Nguyen Thi Thu    21:5  21:4 [10']        
      [192] 10:50    V.Movšovič  
 7   Diana Bumbulytė          21:19  21:14 [21']  
[12] 11:20    D.Bumbulytė        
 26   Elzė Valčiukaitė    21:3  21:11 [13']        
  [21] 12:10    D.Bumbulytė      
 23   Goda Stašinskaitė      21:10  21:16 [16']      
[13] 11:45    M.Paškovaitė        
 10   Margarita Paškovaitė    21:9  21:11 [13']        
    [40] 13:25    V.Movšovič    
 15   Sofija Bagdonaitė        21:12  21:7 [14']    
[14] 11:45    S.Bagdonaitė        
 18   Gabija Jurkevičiūtė    21:5  21:6 [12']      S.Surgutskytė   3-a vieta
  [22] 12:10    V.Movšovič   [209] 12:05    P.Murėnaitė
 31         21:13  21:10 [14']    P.Murėnaitė   21:18  21:11 [23']
 V.Movšovič        
 2   Vitalija Movšovič    ->     Dėl 5-8 vietos    
       U.Rakštytė    
      [193] 10:50    A.Rubinskaya  
       A.Rubinskaya   26:24  21:16 [17']   5-a vieta
        [210] 12:05    G.Nguyen Thi Thu
       G.Nguyen Thi Thu     21:9  21:12 [14']
      [194] 10:50    G.Nguyen Thi Thu  
       D.Bumbulytė   16:21  23:21  21:16 [36']  
           
           
         U.Rakštytė   7-a vieta
        [211] 12:05    U.Rakštytė
         D.Bumbulytė   21:23  24:22  21:12 [32']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Valantinaitė      
    [41] 13:25    E.Kunigiškytė    
     E.Kunigiškytė   21:19  21:17 [20']    
      [167] 09:00    K.Anciūtė  
     K.Anciūtė     21:19  21:12 [18']  
    [42] 13:25    K.Anciūtė    
     E.Karlikauskytė   21:10  21:15 [15']     9-a vieta
        [212] 12:05    S.Bagdonaitė
     V.Trakšelytė       21:11  21:8 [16']
    [47] 13:50    S.Borisenko    
     S.Borisenko   21:6  21:12 [14']    
      [195] 11:15    S.Bagdonaitė  
     M.Paškovaitė     21:10  21:17 [18']  
    [48] 13:50    S.Bagdonaitė    
     S.Bagdonaitė   21:14  21:11 [14']    
           
         E.Kunigiškytė   11-a vieta
        [213] 12:30    E.Kunigiškytė
         S.Borisenko   21:16  21:19 [19']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Valantinaitė    
      [196] 09:50    E.Karlikauskytė  
       E.Karlikauskytė   21:16  21:7 [17']   13-a vieta
        [214] 12:30    M.Paškovaitė
       V.Trakšelytė     21:19  21:19 [19']
      [198] 11:15    M.Paškovaitė  
       M.Paškovaitė   21:10  21:9 [17']  
           
           
         A.Valantinaitė   15-a vieta
        [215] 12:30    V.Trakšelytė
    Dėl 17-32 vietos      V.Trakšelytė   21:11  8:21  21:12 [32']
         
   G.Dembskytė      
   G.Dembskytė   ->      
    [49] 14:15    G.Dembskytė    
   A.Leimonaitė     21:9  21:11 [14']    
  [23] 12:10    J.Linkutė      
   J.Linkutė   19:21  21:8  21:18 [26']      
      [199] 11:15    G.Dembskytė  
   P.Zvezdinaitė       21:14  17:21  21:13 [25']  
  [24] 12:10    S.Kairytė      
   S.Kairytė   21:10  21:12 [15']      
    [50] 14:15    S.Sutkaitytė    
   S.Sutkaitytė     21:14  21:17 [18']    
  [25] 12:35    S.Sutkaitytė      
   S.Mackevičiūtė   21:3  21:10 [15']       17-a vieta
        [216] 12:30    G.Dembskytė
   R.Krasauskaitė         21:13  21:9 [17']
  [26] 12:35    K.Čyvaitė      
   K.Čyvaitė   21:8  21:14 [16']      
    [55] 14:40    K.Čyvaitė    
   F.Gedminaitė     21:19  21:18 [18']    
  [31] 13:00    F.Gedminaitė      
   M.Sutkutė   21:8  21:10 [13']      
      [168] 09:00    G.Jurkevičiūtė  
   E.Valčiukaitė       21:19  21:14 [23']  
  [32] 13:00    E.Valčiukaitė      
   G.Stašinskaitė   19:21  24:22  21:16 [33']      
    [56] 14:40    G.Jurkevičiūtė    
   G.Jurkevičiūtė     21:16  21:6 [14']    
   G.Jurkevičiūtė      
    ->    S.Sutkaitytė   19-a vieta
       
         K.Čyvaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       J.Linkutė    
       
       S.Kairytė   ->   21-a vieta
       
       F.Gedminaitė     ->
       
       E.Valčiukaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
     A.Leimonaitė   ->    
       
     P.Zvezdinaitė     ->  
       
     S.Mackevičiūtė   ->     25-a vieta
       
     R.Krasauskaitė       ->
       
     M.Sutkutė   ->    
       
     G.Stašinskaitė     ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 14:00
Prienai, Prienai
     Suaug B    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D 
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
Atviros Kretingos rajono badmintono pirmenybės
2019-06-22 09:45 2019-06-22 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų badmintono čempionatas
2019-06-15 09:45 2019-06-15 21:00
Prienai, Prienai . ,
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MD    MX  
     50+    VV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD    MX  
     60+    VV    VD  
     65+    VV    VD  
     70+    VV  
RSL Lithuanian International 2019
2019-06-06 09:00 2019-06-09 18:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
CBC Junior 2019 (N4)
2019-06-08 10:00 2019-06-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
PBL (8 etapas)
2019-06-01 09:00 2019-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
   LJ 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.