Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės, Data: 2017-09-30, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-30 2017-09-30 2017-09-30 2017-10-01  
 1   Laurynas Borusas 
 Danielius Beržanskis 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Borusas, D.Beržanskis      
 16       ->      
  [38] 13:25    L.Borusas, D.Beržanskis    
 9   Paulius Levickas 
 Ignas Lukoševičius 
    21:4  21:4 [11']    
[27] 12:35    K.Andriukaitis, R.Jokubaitis      
 8   Kristupas Andriukaitis 
 Rokas Jokubaitis 
  21:18  23:21 [19']      
    [53] 14:15    L.Borusas, D.Beržanskis  
 5   Tomas Petrošius 
 Simas Skurdauskas 
      21:11  21:6 [17']  
[28] 12:35    T.Petrošius, S.Skurdauskas      
 12   Arnas Juknevičius 
 Deividas Paškevičius 
  21:12  21:15 [16']      
  [43] 13:50    M.Noreika, Š.Stumbra    
 13   Simas Kanapeckas 
 Ričard Kim 
    21:15  21:16 [17']    
[29] 12:35    M.Noreika, Š.Stumbra      
 4   Mamertas Noreika 
 Šarūnas Stumbra 
  21:7  21:10 [12']       1-a vieta
      [186] 10:25    S.Klioštoraitis, J.Petkus
 3   Lukas Danauskas 
 Ardas Valantiejus 
        21:19  21:19 [29']
[30] 12:35    L.Danauskas, A.Valantiejus      
 14   Dovydas Guja 
 Simas Novikas 
  21:6  21:6 [12']      
  [44] 13:50    L.Danauskas, A.Valantiejus    
 11   Pijus Balaišis 
 Nedas Šimkus 
    21:17  21:10 [17']    
[35] 13:00    R.Grigaliūnas, J.Ožalas      
 6   Rapolas Grigaliūnas 
 Jonas Ožalas 
  21:14  21:15 [18']      
    [54] 14:15    S.Klioštoraitis, J.Petkus  
 7   Dovas Genys 
 Deinoras Gudavičius 
      21:17  21:17 [22']  
[36] 13:00    D.Genys, D.Gudavičius      
 10   Justas Balsys 
 Ignas Račas 
  21:4  21:11 [13']      
  [45] 13:50    S.Klioštoraitis, J.Petkus    
 15   Daniil Lapickij 
 Aleksandras Ratko 
    21:12  21:7 [13']    
[37] 13:25    S.Klioštoraitis, J.Petkus      
 2   Simas Klioštoraitis 
 Jonas Petkus 
  21:3  21:2 [9']    M.Noreika, Š.Stumbra   3-a vieta
      [187] 10:25    L.Danauskas, A.Valantiejus
       L.Danauskas, A.Valantiejus   24:22  21:12 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Andriukaitis, R.Jokubaitis    
    [57] 14:40    T.Petrošius, S.Skurdauskas  
     T.Petrošius, S.Skurdauskas   21:10  21:10 [15']   5-a vieta
      [188] 10:25    R.Grigaliūnas, J.Ožalas
     R.Grigaliūnas, J.Ožalas     21:14  21:16 [21']
    [58] 14:40    R.Grigaliūnas, J.Ožalas  
     D.Genys, D.Gudavičius   19:21  21:15  21:19 [30']  
         
         
       K.Andriukaitis, R.Jokubaitis   7-a vieta
      [189] 10:50    D.Genys, D.Gudavičius
       D.Genys, D.Gudavičius   21:12  21:14 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Levickas, I.Lukoševičius    
   P.Levickas, I.Lukoševičius   ->    
    [59] 15:05    P.Levickas, I.Lukoševičius  
   A.Juknevičius, D.Paškevičius     21:17  21:19 [18']  
  [46] 13:50    S.Kanapeckas, R.Kim    
   S.Kanapeckas, R.Kim   21:18  19:21  21:19 [34']     9-a vieta
      [190] 10:50    P.Levickas, I.Lukoševičius
   D.Guja, S.Novikas       21:16  22:20 [18']
  [51] 14:15    P.Balaišis, N.Šimkus    
   P.Balaišis, N.Šimkus   21:13  22:20 [16']    
    [60] 15:05    J.Balsys, I.Račas  
   J.Balsys, I.Račas     22:20  21:17 [19']  
  [52] 14:15    J.Balsys, I.Račas    
   D.Lapickij, A.Ratko   21:10  21:7 [12']    
         
       S.Kanapeckas, R.Kim   11-a vieta
     
       P.Balaišis, N.Šimkus   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     A.Juknevičius, D.Paškevičius   ->   13-a vieta
     
     D.Guja, S.Novikas     ->
     
     D.Lapickij, A.Ratko   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Už pergalę gyventi. Kęstučio Navicko ir RK paramos fondo badmintono turnyras
2019-11-03 10:00 2019-11-03 21:00
Siemens Arena, Vilnius
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
Hummel Badmintono Lyga (3 etapas)
2019-11-02 10:00 2019-11-02 23:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 09:30 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.