Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės, Data: 2017-09-30, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-30 2017-09-30 2017-09-30 2017-10-01  
 1   Vitalija Movšovič 
 Perla Murėnaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Movšovič, P.Murėnaitė      
 16       ->      
  [72] 15:55    V.Movšovič, P.Murėnaitė    
 9   Evelina Karlikauskytė 
 Justė Linkutė 
    21:7  21:10 [14']    
[61] 15:05    G.Jurkevičiūtė, V.Trakšelytė      
 8   Gabija Jurkevičiūtė 
 Vykintė Trakšelytė 
  21:15  21:8 [20']      
    [83] 16:45    V.Movšovič, P.Murėnaitė  
 5   Kristė Anciūtė 
 Urtė Rakštytė 
      21:12  21:10 [15']  
[62] 15:05    K.Anciūtė, U.Rakštytė      
 12   Kotryna Čyvaitė 
 Sonata Kairytė 
  21:11  21:7 [13']      
  [73] 15:55    D.Bumbulytė, A.Rubinskaya    
 13   Fausta Gedminaitė 
 Elzė Valčiukaitė 
    21:17  18:21  21:19 [29']    
[65] 15:30    D.Bumbulytė, A.Rubinskaya      
 4   Diana Bumbulytė 
 Alsu Rubinskaya 
  21:15  21:4 [14']       1-a vieta
      [181] 10:10    V.Movšovič, P.Murėnaitė
 3   Sofija Bagdonaitė 
 Gabija Mockutė 
        21:15  21:11 [22']
[66] 15:30    S.Bagdonaitė, G.Mockutė      
 14   Augustė Leimonaitė 
 Patricija Zvezdinaitė 
  21:2  21:3 [10']      
  [74] 15:55    S.Bagdonaitė, G.Mockutė    
 11   Gerda Dembskytė 
 Milanta Sutkutė 
    21:6  21:14 [16']    
[67] 15:30    S.Borisenko, M.Paškovaitė      
 6   Signė Borisenko 
 Margarita Paškovaitė 
  21:9  21:7 [13']      
    [84] 16:45    S.Bagdonaitė, G.Mockutė  
 7   Emilija Kunigiškytė 
 Aistė Valantinaitė 
      21:17  21:17 [18']  
[68] 15:30    E.Kunigiškytė, A.Valantinaitė      
 10   Goda Stašinskaitė 
 Skaiva Sutkaitytė 
  21:11  21:7 [16']      
  [77] 16:20    G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė    
 15   Roneta Krasauskaitė 
 Saulė Mackevičiūtė 
    21:8  21:10 [16']    
[71] 15:55    G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė      
 2   Giang Nguyen Thi Thu 
 Sofija Surgutskytė 
  21:0  21:2 [9']    D.Bumbulytė, A.Rubinskaya   3-a vieta
      [182] 10:10    G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė
       G.Nguyen Thi Thu, S.Surgutskytė   21:17  13:21  21:15 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Jurkevičiūtė, V.Trakšelytė    
    [85] 16:45    K.Anciūtė, U.Rakštytė  
     K.Anciūtė, U.Rakštytė   21:17  21:10 [18']   5-a vieta
      [183] 10:25    K.Anciūtė, U.Rakštytė
     S.Borisenko, M.Paškovaitė     21:17  21:18 [19']
    [86] 16:45    E.Kunigiškytė, A.Valantinaitė  
     E.Kunigiškytė, A.Valantinaitė   22:20  9:21  21:19 [30']  
         
         
       G.Jurkevičiūtė, V.Trakšelytė   7-a vieta
      [184] 10:25    S.Borisenko, M.Paškovaitė
       S.Borisenko, M.Paškovaitė   21:10  21:7 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Karlikauskytė, J.Linkutė    
   E.Karlikauskytė, J.Linkutė   ->    
    [89] 17:10    E.Karlikauskytė, J.Linkutė  
   K.Čyvaitė, S.Kairytė     21:18  17:21  21:13 [29']  
  [78] 16:20    K.Čyvaitė, S.Kairytė    
   F.Gedminaitė, E.Valčiukaitė   21:19  21:18 [19']     9-a vieta
      [185] 10:25    E.Karlikauskytė, J.Linkutė
   A.Leimonaitė, P.Zvezdinaitė       19:21  21:11  21:12 [29']
  [79] 16:20    G.Dembskytė, M.Sutkutė    
   G.Dembskytė, M.Sutkutė   21:19  21:14 [19']    
    [90] 17:10    G.Dembskytė, M.Sutkutė  
   G.Stašinskaitė, S.Sutkaitytė     21:11  21:14 [16']  
  [80] 16:20    G.Stašinskaitė, S.Sutkaitytė    
   R.Krasauskaitė, S.Mackevičiūtė   21:9  21:4 [14']    
         
       K.Čyvaitė, S.Kairytė   11-a vieta
     
       G.Stašinskaitė, S.Sutkaitytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
     F.Gedminaitė, E.Valčiukaitė   ->   13-a vieta
     
     A.Leimonaitė, P.Zvezdinaitė     ->
     
     R.Krasauskaitė, S.Mackevičiūtė   ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.