Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės, Data: 2017-09-30, Vieta: Bastilija, Tauragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 29, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-30 2017-09-30 2017-09-30 2017-10-01 2017-10-01  
 1   Danielius Beržanskis 
 Gabija Mockutė 
  Dėl 1-16 vietos        
 D.Beržanskis, G.Mockutė        
 32       ->        
  [112] 18:50    D.Beržanskis, G.Mockutė      
 17   Dovydas Guja 
 Kristė Anciūtė 
    21:7  21:6 [12']      
[93] 17:35    J.Balsys, E.Karlikauskytė        
 16   Justas Balsys 
 Evelina Karlikauskytė 
  21:6  21:15 [12']        
    [131] 20:05    D.Beržanskis, G.Mockutė    
 9   Simas Skurdauskas 
 Roneta Krasauskaitė 
      21:5  21:10 [14']    
[94] 17:35    P.Balaišis, A.Leimonaitė        
 24   Pijus Balaišis 
 Augustė Leimonaitė 
  21:11  21:12 [15']        
  [113] 18:50    P.Balaišis, A.Leimonaitė      
 25   Paulius Levickas 
 Patricija Zvezdinaitė 
    18:21  21:18  22:20 [27']      
[95] 17:35    S.Novikas, U.Rakštytė        
 8   Simas Novikas 
 Urtė Rakštytė 
  21:15  21:7 [14']        
      [163] 09:00    D.Beržanskis, G.Mockutė  
 5   Ardas Valantiejus 
 Gerda Dembskytė 
        21:15  21:10 [17']  
[96] 17:35    A.Valantiejus, G.Dembskytė        
 28   Kristupas Andriukaitis 
 Skaiva Sutkaitytė 
  21:5  21:5 [10']        
  [114] 18:50    A.Valantiejus, G.Dembskytė      
 21   Ignas Račas 
 Aistė Valantinaitė 
    21:9  21:11 [12']      
[99] 18:00    Š.Stumbra, S.Kairytė        
 12   Šarūnas Stumbra 
 Sonata Kairytė 
  21:17  21:11 [14']        
    [132] 20:05    A.Valantiejus, G.Dembskytė    
 13   Mamertas Noreika 
 Kotryna Čyvaitė 
      21:18  21:17 [17']    
[100] 18:00    M.Noreika, K.Čyvaitė        
 20   Arnas Juknevičius 
 Justė Linkutė 
  21:12  19:21  21:6 [24']        
  [117] 19:15    R.Grigaliūnas, P.Murėnaitė      
 29   Jonas Maziliauskas 
 Fausta Gedminaitė 
    16:21  21:14  21:12 [25']      
[101] 18:00    R.Grigaliūnas, P.Murėnaitė        
 4   Rapolas Grigaliūnas 
 Perla Murėnaitė 
  21:8  21:6 [13']         1-a vieta
        [175] 09:45    D.Beržanskis, G.Mockutė
 3   Jonas Ožalas 
 Vitalija Movšovič 
          21:13  21:14 [18']
 J.Ožalas, V.Movšovič        
 30       ->        
  [118] 19:15    J.Ožalas, V.Movšovič      
 19   Ričard Kim 
 Giang Nguyen Thi Thu 
    21:17  21:17 [16']      
[102] 18:00    R.Kim, G.Nguyen Thi Thu        
 14   Deinoras Gudavičius 
 Gabija Jurkevičiūtė 
  21:15  13:21  21:15 [27']        
    [135] 20:30    L.Borusas, S.Bagdonaitė    
 11   Dovas Genys 
 Goda Stašinskaitė 
      21:16  21:14 [17']    
[105] 18:25    D.Genys, G.Stašinskaitė        
 22   Daniil Lapickij 
 Alsu Rubinskaya 
  21:12  21:17 [14']        
  [119] 19:15    L.Borusas, S.Bagdonaitė      
 27   Lukas Danauskas 
 Elzė Valčiukaitė 
    21:6  21:5 [12']      
[106] 18:25    L.Borusas, S.Bagdonaitė        
 6   Laurynas Borusas 
 Sofija Bagdonaitė 
  21:7  21:6 [11']        
      [164] 09:00    L.Borusas, S.Bagdonaitė  
 7   Simas Klioštoraitis 
 Margarita Paškovaitė 
        21:11  21:7 [15']  
[107] 18:25    S.Klioštoraitis, M.Paškovaitė        
 26   Simas Kanapeckas 
 Sofija Surgutskytė 
  21:14  21:11 [16']        
  [120] 19:15    S.Klioštoraitis, M.Paškovaitė      
 23   Aleksandras Ratko 
 Diana Bumbulytė 
    21:16  21:9 [14']      
[108] 18:25    T.Petrošius, S.Mackevičiūtė        
 10   Tomas Petrošius 
 Saulė Mackevičiūtė 
  21:15  21:12 [17']        
    [136] 20:30    J.Petkus, S.Borisenko    
 15   Rokas Jokubaitis 
 Vykintė Trakšelytė 
      21:16  19:21  21:13 [27']    
[111] 18:50    R.Jokubaitis, V.Trakšelytė        
 18   Deividas Paškevičius 
 Emilija Kunigiškytė 
  21:13  21:14 [18']      A.Valantiejus, G.Dembskytė   3-a vieta
  [123] 19:40    J.Petkus, S.Borisenko   [176] 09:45    J.Petkus, S.Borisenko
 31         21:11  21:2 [11']    J.Petkus, S.Borisenko   22:20  21:10 [21']
 J.Petkus, S.Borisenko        
 2   Jonas Petkus 
 Signė Borisenko 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       P.Balaišis, A.Leimonaitė    
      [165] 09:00    R.Grigaliūnas, P.Murėnaitė  
       R.Grigaliūnas, P.Murėnaitė   21:9  21:4 [15']   5-a vieta
        [177] 09:45    J.Ožalas, V.Movšovič
       J.Ožalas, V.Movšovič     18:21  23:21  21:15 [37']
      [166] 09:00    J.Ožalas, V.Movšovič  
       S.Klioštoraitis, M.Paškovaitė   21:18  29:27 [24']  
           
           
         P.Balaišis, A.Leimonaitė   7-a vieta
        [178] 09:45    S.Klioštoraitis, M.Paškovaitė
         S.Klioštoraitis, M.Paškovaitė   21:4  21:6 [13']
      Dėl 9-16 vietos      
     J.Balsys, E.Karlikauskytė      
    [137] 20:30    S.Novikas, U.Rakštytė    
     S.Novikas, U.Rakštytė   21:14  12:21  21:11 [24']    
      [169] 09:20    S.Novikas, U.Rakštytė  
     Š.Stumbra, S.Kairytė     21:17  21:12 [17']  
    [138] 20:30    Š.Stumbra, S.Kairytė    
     M.Noreika, K.Čyvaitė   21:19  21:10 [17']     9-a vieta
        [179] 10:10    R.Jokubaitis, V.Trakšelytė
     R.Kim, G.Nguyen Thi Thu       16:21  21:19  21:16 [30']
    [141] 20:55    R.Kim, G.Nguyen Thi Thu    
     D.Genys, G.Stašinskaitė   21:12  21:19 [18']    
      [170] 09:20    R.Jokubaitis, V.Trakšelytė  
     T.Petrošius, S.Mackevičiūtė     21:9  21:11 [17']  
    [142] 20:55    R.Jokubaitis, V.Trakšelytė    
     R.Jokubaitis, V.Trakšelytė   21:19  22:20 [21']    
           
         Š.Stumbra, S.Kairytė   11-a vieta
       
         R.Kim, G.Nguyen Thi Thu   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       J.Balsys, E.Karlikauskytė    
       
       M.Noreika, K.Čyvaitė   ->   13-a vieta
       
       D.Genys, G.Stašinskaitė     ->
       
       T.Petrošius, S.Mackevičiūtė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   D.Guja, K.Anciūtė      
   D.Guja, K.Anciūtė   ->      
    [143] 20:55    S.Skurdauskas, R.Krasauskaitė    
   S.Skurdauskas, R.Krasauskaitė     21:14  17:21  21:6 [23']    
  [124] 19:40    S.Skurdauskas, R.Krasauskaitė      
   P.Levickas, P.Zvezdinaitė   21:18  21:13 [18']      
      [171] 09:20    S.Skurdauskas, R.Krasauskaitė  
   K.Andriukaitis, S.Sutkaitytė       21:15  21:15 [16']  
  [125] 19:40    I.Račas, A.Valantinaitė      
   I.Račas, A.Valantinaitė   21:16  21:12 [15']      
    [144] 20:55    I.Račas, A.Valantinaitė    
   A.Juknevičius, J.Linkutė     16:21  21:14  21:14 [26']    
  [126] 19:40    J.Maziliauskas, F.Gedminaitė      
   J.Maziliauskas, F.Gedminaitė   18:21  21:10  21:17 [28']       17-a vieta
        [180] 10:10    L.Danauskas, E.Valčiukaitė
          15:21  21:17  21:10 [23']
   D.Gudavičius, G.Jurkevičiūtė      
   D.Gudavičius, G.Jurkevičiūtė   ->      
    [147] 21:20    L.Danauskas, E.Valčiukaitė    
   D.Lapickij, A.Rubinskaya     17:21  21:15  21:18 [26']    
  [129] 20:05    L.Danauskas, E.Valčiukaitė      
   L.Danauskas, E.Valčiukaitė   21:11  21:15 [13']      
      [172] 09:20   L.Danauskas, E.Valčiukaitė  
   S.Kanapeckas, S.Surgutskytė       21:0  
  [130] 20:05    S.Kanapeckas, S.Surgutskytė      
   A.Ratko, D.Bumbulytė   21:8  21:9 [15']      
    [148] 21:20    S.Kanapeckas, S.Surgutskytė    
   D.Paškevičius, E.Kunigiškytė     21:7  21:13 [16']    
   D.Paškevičius, E.Kunigiškytė      
    ->    I.Račas, A.Valantinaitė   19-a vieta
       
         S.Kanapeckas, S.Surgutskytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       D.Guja, K.Anciūtė    
       
       J.Maziliauskas, F.Gedminaitė   ->   21-a vieta
       
       D.Gudavičius, G.Jurkevičiūtė     ->
       
       D.Paškevičius, E.Kunigiškytė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
     P.Levickas, P.Zvezdinaitė   ->    
       
     K.Andriukaitis, S.Sutkaitytė     ->  
       
     A.Juknevičius, J.Linkutė   ->     25-a vieta
       
          ->
       
     D.Lapickij, A.Rubinskaya   ->    
       
     A.Ratko, D.Bumbulytė     ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.