Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė Bs (4-as etapas), Data: 2017-05-13, Vieta: AISV, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13  
 1   Linas Supronas    Dėl 1-8 vietos      
 L.Supronas      
 16       ->      
  [54] 19:05   L.Supronas    
 9   Tarush Sharma      11:9  11:6  2:11  11:8 [32']    
[44] 17:50   T.Sharma      
 8   Deimantas Čekanauskas    11:4  11:6  11:3 [18']      
    [64] 20:20   L.Supronas  
 5   Tadas Supronas        11:6  11:8  11:9 [20']  
[45] 17:50   T.Supronas      
 12   Gytis Majauskas    9:11  11:6  11:5  11:8 [27']      
  [55] 19:05   T.Supronas    
 13   Lukas Bucevičius      11:5  11:8  11:6 [16']    
[46] 18:15   M.Trybas      
 4   Mindaugas Trybas    11:8  11:4  11:2 [14']       1-a vieta
      [73] 21:10   L.Supronas
 3   Paulius Nevedomskis          11:5  11:8  11:9 [23']
[47] 18:15   P.Nevedomskis      
 14   Vytautas Jakštys    11:4  11:5  14:12 [19']      
  [56] 19:05   P.Palubinskas    
 11   Darius Mieliauskas      11:8  15:14  11:6 [21']    
[48] 18:15   P.Palubinskas      
 6   Povilas Palubinskas    10:12  11:6  11:7  11:2 [20']      
    [65] 20:20   P.Palubinskas  
 7   Dalius Juodsnukis        11:9  11:9  11:9 [18']  
[49] 18:15   D.Juodsnukis      
 10   Julius Masaitis    11:2  11:9  11:8 [14']      
  [57] 19:30   M.Palubinskas    
 15         11:5  11:8  15:13 [24']    
 M.Palubinskas      
 2   Mantas Palubinskas    ->    T.Supronas   3-a vieta
      [74] 21:10   M.Palubinskas
       M.Palubinskas   11:9  6:11  11:8  3:11  11:7 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     T.Sharma    
    [66] 20:20   T.Sharma  
     M.Trybas   11:9  9:11  11:7  7:11  12:10 [28']   5-a vieta
      [75] 21:10   T.Sharma
     P.Nevedomskis     11:8  11:4  11:5 [14']
    [67] 20:20   D.Juodsnukis  
     D.Juodsnukis   11:9  7:11  11:2  11:4 [21']  
         
         
       M.Trybas   7-a vieta
      [76] 21:35   M.Trybas
       P.Nevedomskis   11:7  11:8  11:8
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Čekanauskas    
   D.Čekanauskas   ->    
    [68] 20:45   G.Majauskas  
   G.Majauskas     11:6  12:10  11:9 [18']  
  [58] 19:30   G.Majauskas    
   L.Bucevičius   13:11  11:4  11:6 [13']     9-a vieta
      [77] 21:35   G.Majauskas
   V.Jakštys       10:12  12:10  11:6  11:6 [21']
  [59] 19:30   D.Mieliauskas    
   D.Mieliauskas   11:3  11:8  11:4 [15']    
    [69] 20:45   D.Mieliauskas  
   J.Masaitis     11:0  
   J.Masaitis    
    ->    
         
       D.Čekanauskas   11-a vieta
     
       J.Masaitis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     L.Bucevičius  
     L.Bucevičius   ->   13-a vieta
       V.Jakštys
     V.Jakštys     11:9  11:8  11:6 [20']
     V.Jakštys  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 10:00 2018-06-10 14:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD    MX  
DREAM TEAM CUP (Q3)
2018-06-09 10:00 2018-06-09 22:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.