Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė Bs (4-as etapas), Data: 2017-05-13, Vieta: AISV, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13  
 1   Ramūnas Kavaliauskas ,   Karolis Šemeta   Dėl 1-4 vietų    
[22] 15:45   R.Kavaliauskas, K.Šemeta    
 8   Lukas Bucevičius ,   Darius Mieliauskas    11:7  11:5  9:11  11:4 [20']    
  [30] 16:35   R.Kavaliauskas, K.Šemeta  
 5   Jonas Bartkus ,   Vidas Venckus      11:7  7:11  11:6  11:4 [19']  
[23] 15:45   A.Brazauskas, T.Supronas    
 4   Audrius Brazauskas ,   Tadas Supronas    11:8  12:10  11:8 [20']    1-a vieta
    [37] 17:00   R.Kavaliauskas, K.Šemeta
 3   Paulius Nevedomskis ,   Mindaugas Trybas        8:11  11:7  6:11  11:3  11:9 [29']
[24] 15:45   P.Nevedomskis, M.Trybas    
 6   Julius Masaitis ,   Artiom Nikitin    4:11  11:3  11:9  11:9 [27']    
  [31] 16:35   M.Palubinskas, P.Palubinskas  
 7   Dalius Juodsnukis ,   Gytis Majauskas      11:6  8:11  12:10  11:7 [21']  
[25] 15:45   M.Palubinskas, P.Palubinskas    
 2   Mantas Palubinskas ,   Povilas Palubinskas    13:11  11:8  11:6 [21']    
     
     A.Brazauskas, T.Supronas  3-a vieta
  [38] 17:25   P.Nevedomskis, M.Trybas
   P.Nevedomskis, M.Trybas   11:7  11:8  11:6 [19']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   L.Bucevičius, D.Mieliauskas    
  [32] 16:35   J.Bartkus, V.Venckus  
   J.Bartkus, V.Venckus   11:7  11:8  9:11  11:5 [25']  5-a vieta
    [39] 17:25   D.Juodsnukis, G.Majauskas
   J.Masaitis, A.Nikitin     11:8  13:11  6:11  8:11  11:8 [39']
  [33] 16:35   D.Juodsnukis, G.Majauskas  
   D.Juodsnukis, G.Majauskas   11:8  7:11  11:8  11:7 [21']  
       
       
     L.Bucevičius, D.Mieliauskas  7-a vieta
    [40] 17:25   J.Masaitis, A.Nikitin
     J.Masaitis, A.Nikitin   11:9  11:6  9:11  11:9 [20']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
Čegmira taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
AQWA
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
PBL (2 etapas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD  
     Mėgėjai C 
Žemaitijos taurė - 2017 (3 turas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 19:00
Bastilija, Tauragė . ,
HUMMEL taurė
2017-10-21 09:45 2017-10-21 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
CBC Junior
2017-10-21 10:00 2017-10-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC International
2017-10-14 10:00 2017-10-14 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 09:00 2017-10-08 17:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 09:00 2017-10-07 23:45
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International
2017-10-06 17:00 2017-10-07 18:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.