Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė Bs (4-as etapas), Data: 2017-05-13, Vieta: AISV, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13  
 1   Indrė Petrulaitienė 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Petrulaitienė, R.Šulnienė      
 16       ->      
   I.Petrulaitienė, R.Šulnienė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [34] 17:00   I.Petrulaitienė, R.Šulnienė  
 5   Rugilė Gečaitė 
 Lorena Valantiejienė 
      9:11  4:11  11:6  11:8  11:8 [38']  
 R.Gečaitė, L.Valantiejienė      
 12       ->      
  [26] 16:10   R.Gečaitė, L.Valantiejienė    
 13         12:10  11:7  11:13  7:11  13:11 [33']    
 V.Čekanauskienė, G.Pačkauskaitė      
 4   Vilija Čekanauskienė 
 Gintė Pačkauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [41] 17:25   I.Petrulaitienė, R.Šulnienė
 3   Neringa Krasnauskaitė 
 Toma Rakauskaitė 
        9:11  13:11  11:9  8:11  11:5 [40']
 N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė      
 14       ->      
  [27] 16:10   N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė    
 11   Toma Petraškaitė 
 Rasa Radžiūnaitė 
    5:11  11:7  10:12  11:9  11:8 [30']    
[20] 15:20   J.Puchova, J.Žibūdienė      
 6   Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
  11:5  11:8  11:6 [17']      
    [35] 17:00   V.Movšovič, P.Murėnaitė  
 7   Natalija Beketova 
 Urtė Padaigaitė 
      11:9  11:9  11:7 [16']  
[21] 15:20   V.Bubulytė, G.Trakymaitė      
 10   Vaiva Bubulytė 
 Gerda Trakymaitė 
  9:11  11:8  5:11  11:6  11:7 [33']      
  [28] 16:10   V.Movšovič, P.Murėnaitė    
 15         11:5  11:9  11:4 [17']    
 V.Movšovič, P.Murėnaitė      
 2   Vitalija Movšovič 
 Perla Murėnaitė 
  ->    R.Gečaitė, L.Valantiejienė   3-a vieta
      [42] 17:50   N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė
       N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė   10:12  11:6  12:14  11:9  11:3 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     V.Čekanauskienė, G.Pačkauskaitė  
     V.Čekanauskienė, G.Pačkauskaitė   ->   5-a vieta
      [43] 17:50   V.Bubulytė, G.Trakymaitė
     J.Puchova, J.Žibūdienė     11:4  11:5  11:4 [19']
    [36] 17:00   V.Bubulytė, G.Trakymaitė  
     V.Bubulytė, G.Trakymaitė   11:9  7:11  11:7  11:8 [29']  
         
         
        7-a vieta
       J.Puchova, J.Žibūdienė
       J.Puchova, J.Žibūdienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė
        ->
   T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė    
   T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė   ->    
    [29] 16:10   T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė  
   N.Beketova, U.Padaigaitė     6:11  11:8  11:8  11:8 [28']  
   N.Beketova, U.Padaigaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       N.Beketova, U.Padaigaitė
       N.Beketova, U.Padaigaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 78 79 
Žemaitijos taurė - 2017 (4 turas)
2017-12-23 10:00 2017-12-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
CBC KALEDINIS TURNYRAS
2017-12-22 17:00 2017-12-22 22:00
Delfi, Vilnius
CBC KALEDINIS TURNYRAS (U15, U13, U11)
2017-12-22 14:00 2017-12-22 17:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė Bj ir Ds (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė Cv ir Es (2-as etapas)
2017-12-16 10:00 2017-12-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
YONEX Estonian Junior and U17 International 2017
2017-12-08 00:00 2017-12-10 16:00
A.Le Coq Sport Hall, Tartu
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2017-12-09 09:00 2017-12-09 23:00
Sabonio KC, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV  
     45+    VV    MV    VD    MD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD    MD    MX  
     60+    VV  
13-oji Lietuvos taurė Cj ir Dj (2-as etapas)
2017-12-09 10:00 2017-12-09 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 23:30
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 23:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.