Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė Bs (4-as etapas), Data: 2017-05-13, Vieta: AISV, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13  
 1   Indrė Petrulaitienė 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Petrulaitienė, R.Šulnienė      
 16       ->      
   I.Petrulaitienė, R.Šulnienė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
    [34] 17:00   I.Petrulaitienė, R.Šulnienė  
 5   Rugilė Gečaitė 
 Lorena Valantiejienė 
      9:11  4:11  11:6  11:8  11:8 [38']  
 R.Gečaitė, L.Valantiejienė      
 12       ->      
  [26] 16:10   R.Gečaitė, L.Valantiejienė    
 13         12:10  11:7  11:13  7:11  13:11 [33']    
 V.Čekanauskienė, G.Pačkauskaitė      
 4   Vilija Čekanauskienė 
 Gintė Pačkauskaitė 
  ->       1-a vieta
      [41] 17:25   I.Petrulaitienė, R.Šulnienė
 3   Neringa Krasnauskaitė 
 Toma Rakauskaitė 
        9:11  13:11  11:9  8:11  11:5 [40']
 N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė      
 14       ->      
  [27] 16:10   N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė    
 11   Toma Petraškaitė 
 Rasa Radžiūnaitė 
    5:11  11:7  10:12  11:9  11:8 [30']    
[20] 15:20   J.Puchova, J.Žibūdienė      
 6   Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
  11:5  11:8  11:6 [17']      
    [35] 17:00   V.Movšovič, P.Murėnaitė  
 7   Natalija Beketova 
 Urtė Padaigaitė 
      11:9  11:9  11:7 [16']  
[21] 15:20   V.Bubulytė, G.Trakymaitė      
 10   Vaiva Bubulytė 
 Gerda Trakymaitė 
  9:11  11:8  5:11  11:6  11:7 [33']      
  [28] 16:10   V.Movšovič, P.Murėnaitė    
 15         11:5  11:9  11:4 [17']    
 V.Movšovič, P.Murėnaitė      
 2   Vitalija Movšovič 
 Perla Murėnaitė 
  ->    R.Gečaitė, L.Valantiejienė   3-a vieta
      [42] 17:50   N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė
       N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė   10:12  11:6  12:14  11:9  11:3 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     V.Čekanauskienė, G.Pačkauskaitė  
     V.Čekanauskienė, G.Pačkauskaitė   ->   5-a vieta
      [43] 17:50   V.Bubulytė, G.Trakymaitė
     J.Puchova, J.Žibūdienė     11:4  11:5  11:4 [19']
    [36] 17:00   V.Bubulytė, G.Trakymaitė  
     V.Bubulytė, G.Trakymaitė   11:9  7:11  11:7  11:8 [29']  
         
         
        7-a vieta
       J.Puchova, J.Žibūdienė
       J.Puchova, J.Žibūdienė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė
        ->
   T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė    
   T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė   ->    
    [29] 16:10   T.Petraškaitė, R.Radžiūnaitė  
   N.Beketova, U.Padaigaitė     6:11  11:8  11:8  11:8 [28']  
   N.Beketova, U.Padaigaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
       N.Beketova, U.Padaigaitė
       N.Beketova, U.Padaigaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 10:00 2018-06-10 14:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD    MD    MX  
DREAM TEAM CUP (Q3)
2018-06-09 10:00 2018-06-09 22:00
Delfi, Vilnius
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (2 turas)
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Sportas visiems
2018-05-26 10:00 2018-05-26 22:00
V.Jurgučio pagrindinė mokykla, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Cv ir Dj grupės
2018-05-19 09:30 2018-05-19 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
YONEX 56-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2018-05-12 11:00 2018-05-13 16:00
Aukštaitijos SK, Panevėžys
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV    VD    MD   Kv  MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.