Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

12-oji Lietuvos taurė Bs (4-as etapas), Data: 2017-05-13, Vieta: AISV, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13 2017-05-13  
 1   Marijus Stankevičius 
 Indrė Petrulaitienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Stankevičius, I.Petrulaitienė      
 16       ->      
  [5] 13:50   M.Stankevičius, I.Petrulaitienė    
 9   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
    11:9  11:6  10:12  11:3 [30']    
[1] 13:30   J.Bartkus, J.Puchova      
 8   Jonas Bartkus 
 Jelena Puchova 
  11:4  11:9  9:11  11:4 [24']      
    [11] 14:35   M.Stankevičius, I.Petrulaitienė  
 5   Artūras Olšauskas 
 Vilija Čekanauskienė 
      11:4  11:4  15:13 [26']  
[2] 13:30   A.Olšauskas, V.Čekanauskienė      
 12   Vytautas Jakštys 
 Gintė Pačkauskaitė 
  11:6  11:4  11:4 [18']      
  [6] 13:50   A.Olšauskas, V.Čekanauskienė    
 13         11:9  11:8  6:11  11:5 [25']    
 D.Čekanauskas, J.Žibūdienė      
 4   Deimantas Čekanauskas 
 Justė Žibūdienė 
  ->       1-a vieta
      [17] 15:00   M.Stankevičius, I.Petrulaitienė
 3   Audrius Brazauskas 
 Neringa Krasnauskaitė 
        11:7  11:7  11:9 [22']
 A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė      
 14       ->      
  [7] 13:50   K.Šemeta, R.Gečaitė    
 11   Vidas Venckus 
 Jurgita Venckuvienė 
    11:8  11:5  11:6 [18']    
[3] 13:30   K.Šemeta, R.Gečaitė      
 6   Karolis Šemeta 
 Rugilė Gečaitė 
  11:8  10:12  11:3  10:12  11:5 [31']      
    [12] 14:35   K.Šemeta, R.Gečaitė  
 7   Tarush Sharma 
 Urtė Padaigaitė 
      11:8  11:6  8:11  13:11 [30']  
[4] 13:50   T.Sharma, U.Padaigaitė      
 10   Mantas Petkevičius 
 Natalija Beketova 
  11:9  11:4  11:5 [21']      
  [8] 14:15   T.Sharma, U.Padaigaitė    
 15         5:11  12:10  11:6  7:11  11:8 [30']    
 L.Supronas, T.Rakauskaitė      
 2   Linas Supronas 
 Toma Rakauskaitė 
  ->    A.Olšauskas, V.Čekanauskienė   3-a vieta
      [18] 15:00   T.Sharma, U.Padaigaitė
       T.Sharma, U.Padaigaitė   11:4  11:6  11:7 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Bartkus, J.Puchova    
    [13] 14:35   D.Čekanauskas, J.Žibūdienė  
     D.Čekanauskas, J.Žibūdienė   7:11  10:12  11:6  13:11  13:11 [35']   5-a vieta
      [19] 15:20   D.Čekanauskas, J.Žibūdienė
     A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė     11:7  15:14  12:14  6:11  12:10 [35']
    [14] 14:35   A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė  
     L.Supronas, T.Rakauskaitė   11:0  
         
         
       J.Bartkus, J.Puchova   7-a vieta
       J.Bartkus, J.Puchova
       L.Supronas, T.Rakauskaitė   11:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė   ->    
    [9] 14:15   A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
   V.Jakštys, G.Pačkauskaitė     13:11  14:12  11:9 [24']  
   V.Jakštys, G.Pačkauskaitė    
    ->     9-a vieta
      [15] 15:00   V.Venckus, J.Venckuvienė
        11:9  11:8  11:7 [27']
   V.Venckus, J.Venckuvienė    
   V.Venckus, J.Venckuvienė   ->    
    [10] 14:15   V.Venckus, J.Venckuvienė  
   M.Petkevičius, N.Beketova     11:6  11:7  11:8 [26']  
   M.Petkevičius, N.Beketova    
    ->    
         
       V.Jakštys, G.Pačkauskaitė   11-a vieta
      [16] 15:00   M.Petkevičius, N.Beketova
       M.Petkevičius, N.Beketova   8:11  11:4  5:11  14:12  11:9 [32']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
Čegmira taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
AQWA
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
PBL (2 etapas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD  
     Mėgėjai C 
Žemaitijos taurė - 2017 (3 turas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 19:00
Bastilija, Tauragė . ,
HUMMEL taurė
2017-10-21 09:45 2017-10-21 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
CBC Junior
2017-10-21 10:00 2017-10-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC International
2017-10-14 10:00 2017-10-14 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 09:00 2017-10-08 17:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 09:00 2017-10-07 23:45
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International
2017-10-06 17:00 2017-10-07 18:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.