Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC International, Data: 2017-10-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-14 2017-10-14 2017-10-14 2017-10-14 2017-10-14  
 1   Aliaksandr Karpovich    Dėl 1-16 vietos        
 A.Karpovich        
 32       ->        
  [174] 19:15    A.Karpovich      
 17   Lucas Rousseau      12:21  21:18  21:18 [31']      
[159] 18:15    L.Rousseau        
 16   Vytautas Trakimas    18:21  21:13  25:23 [30']        
    [189] 20:10    A.Yarashevich    
 9   Aliaksandr Yarashevich        21:17  17:21  21:16 [44']    
 A.Yarashevich        
 24       ->        
  [175] 19:15    A.Yarashevich      
 25         21:9  21:14 [18']      
 E.Merkevičius        
 8   Egidijus Merkevičius    ->        
      [203] 20:35    A.Vyazhevich  
 5   Justinas Skarinkevičius          21:19  21:14 [31']  
 J.Skarinkevičius        
 28       ->        
  [176] 19:15    A.Vyazhevich      
 21   Jurgis Pauliukas      21:14  21:12 [15']      
[160] 18:15    A.Vyazhevich        
 12   Aleksey Vyazhevich    21:6  21:5 [12']        
    [190] 20:10    A.Vyazhevich    
 13   Gediminas Kareiva        21:16  21:13 [23']    
[161] 18:15    K.Ashurkevich        
 20   Kiryl Ashurkevich    21:9  21:11 [16']        
  [177] 19:15    K.Ashurkevich      
 29         21:19  21:17 [25']      
 M.Povilaitis        
 4   Martynas Povilaitis    ->         1-a vieta
        [218] 21:25    A.Vyazhevich
 3   Bronislovas Matelis            21:10  15:21  21:19 [39']
 B.Matelis        
 30       ->        
  [178] 19:15    V.Lobach      
 19   Vitali Lobach      21:10  21:18 [23']      
[162] 18:15    V.Lobach        
 14   Marius Brazauskas    21:9  21:17 [18']        
    [191] 20:10    V.Lobach    
 11   Ramūnas Kavaliauskas        21:8  18:21  22:20 [49']    
[163] 18:15    R.Kavaliauskas        
 22   Mikhail Volhin    21:16  21:14 [21']        
  [179] 19:15    R.Kavaliauskas      
 27         21:13  21:9 [17']      
 M.Armonas        
 6   Marius Armonas    ->        
      [204] 20:35    N.Kijauskas  
 7   Mindaugas Danys          21:19  21:6 [25']  
 M.Danys        
 26       ->        
  [180] 19:15    N.Kijauskas      
 23   Nidas Kijauskas      21:17  21:11 [16']      
[164] 18:15    N.Kijauskas        
 10   Aurimas Kamantauskas    21:6  21:9 [12']        
    [192] 20:10    N.Kijauskas    
 15   Julius Masaitis        21:19  21:18 [24']    
[165] 18:45   J.Masaitis        
 18   Marius Akucevičius      B/Ž      A.Yarashevich   3-a vieta
  [181] 19:45    J.Bartkus   [219] 21:25    A.Yarashevich
 31         18:21  21:14  21:12 [29']    V.Lobach   21:5  21:18 [28']
 J.Bartkus        
 2   Jonas Bartkus    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Karpovich    
      [205] 21:00    K.Ashurkevich  
       K.Ashurkevich   21:16  16:21  23:21 [39']   5-a vieta
        [220] 21:25    K.Ashurkevich
       R.Kavaliauskas     21:11  21:15 [16']
      [206] 21:00   J.Bartkus  
       J.Bartkus   21:0  
           
           
         A.Karpovich   7-a vieta
        [221] 21:55   A.Karpovich
         R.Kavaliauskas   21:0
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Rousseau      
    [193] 20:10    L.Rousseau    
     E.Merkevičius   15:21  21:7  21:9 [23']    
      [207] 21:00    L.Rousseau  
     J.Skarinkevičius     21:18  21:14 [14']  
    [194] 20:10    J.Skarinkevičius    
     M.Povilaitis   22:20  30:28 [23']     9-a vieta
        [222] 21:55    L.Rousseau
     B.Matelis       21:10  21:0 [5']
    [195] 20:10    B.Matelis    
     M.Armonas   21:14  21:6 [19']    
      [208] 21:00    M.Danys  
     M.Danys     21:16  21:16 [20']  
    [196] 20:10    M.Danys    
     J.Masaitis   19:21  21:8  21:8 [28']    
           
         J.Skarinkevičius   11-a vieta
        [223] 21:55    J.Skarinkevičius
         B.Matelis   21:0
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Merkevičius    
      [209] 21:00    E.Merkevičius  
       M.Povilaitis   21:13  21:8 [15']   13-a vieta
        [224] 21:55    E.Merkevičius
       M.Armonas     21:17  21:16 [21']
      [210] 21:00   M.Armonas  
       J.Masaitis   21:0  
           
           
         M.Povilaitis   15-a vieta
        [225] 21:55    M.Povilaitis
    Dėl 17-32 vietos      J.Masaitis   21:0
         
   V.Trakimas      
   V.Trakimas   ->      
     V.Trakimas    
      ->    
   .      
    ->      
      [197] 20:35    V.Trakimas  
        21:17  21:8 [16']  
   J.Pauliukas      
   J.Pauliukas   ->      
    [182] 19:45    J.Pauliukas    
   G.Kareiva     22:20  21:17 [22']    
   G.Kareiva      
    ->       17-a vieta
        [211] 21:00    V.Trakimas
          18:21  21:8  21:12 [32']
   M.Brazauskas      
   M.Brazauskas   ->      
    [183] 19:45    M.Volhin    
   M.Volhin     21:10  21:12 [19']    
   M.Volhin      
    ->      
      [198] 20:35    M.Volhin  
        21:12  21:7 [15']  
   A.Kamantauskas      
   A.Kamantauskas   ->      
    [184] 19:45    A.Kamantauskas    
   M.Akucevičius     ->    
   M.Akucevičius      
    ->    J.Pauliukas   19-a vieta
        [212] 21:00    J.Pauliukas
         A.Kamantauskas   21:13  21:8 [15']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
      [199] 20:35   G.Kareiva  
       G.Kareiva   ->   21-a vieta
        [213] 21:25    M.Brazauskas
       M.Brazauskas     21:14  20:22  21:14 [34']
      [200] 20:35    M.Brazauskas  
       M.Akucevičius     B/Ž  
           
           
          23-a vieta
        [214] 21:25   M.Akucevičius
         M.Akucevičius   ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 98 99 
Baltic Youth Championship
2019-11-01 10:00 2019-11-03 16:00
Delfi, Vilnius
     U-19 
     U-16 
     U-14 
FZ FORZA Open CBC International Badminton Tournament
2019-10-26 10:00 2019-10-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Bj, DJ)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga (2 etapas)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VD  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MX  
14-oji Lietuvos taurė (3-as etapas)(Cj)
2019-10-19 10:00 2019-10-19 20:00
Kelmės Aukuro pagrindinė mokykla, Kelmė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
PBK sezono atidarymas
2019-10-12 09:30 2019-10-12 23:30
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Power of Doubles and MIX
2019-10-12 10:00 2019-10-12 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    MD    MX  
RSL Lithuanian U-17 2019
2019-10-04 09:20 2019-10-06 16:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
N badminton mėgėjų turnyras
2019-10-05 10:00 2019-10-05 21:00
N badminton, Vilnius
     Mėgėjai C    VV    VD    MD    MX  
World Junior Championships 2019
2019-09-30 10:00 2019-10-02 14:00
Nenustatyta, . ,
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.