Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

CBC International, Data: 2017-10-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-14 2017-10-14 2017-10-14 2017-10-14  
 1   Laimonas Vaškevičius 
 Salvijus Stravinskas 
  Dėl 1-8 vietos      
[3] 10:00    L.Vaškevičius, S.Stravinskas      
 16   Marius Brazauskas 
 Ole Mikkelsen 
  21:10  21:12 [19']      
  [24] 10:45    L.Vaškevičius, S.Stravinskas    
 9   Artiom Nikitin 
 Julius Masaitis 
    21:12  21:7 [15']    
[4] 10:00    A.Nikitin, J.Masaitis      
 8   Deimantas Čekanauskas 
 Artūras Jonuškis 
  21:12  26:24 [22']      
    [44] 12:00    L.Vaškevičius, S.Stravinskas  
 5   Egidijus Merkevičius 
 Jonas Bartkus 
      21:13  21:13 [20']  
[5] 10:00    P.Froestrup, S.Soendergaard      
 12   Peter Froestrup 
 Soeren Soendergaard 
  21:18  13:21  21:10 [33']      
  [25] 11:10    P.Froestrup, S.Soendergaard    
 13   Marius Akucevičius 
 Žilvinas Tamošiūnas 
    15:21  21:16  21:10 [29']    
[6] 10:00    M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas      
 4   Jurgis Pauliukas 
 Aliaksandr Karpovich 
  21:14  21:4 [14']       1-a vieta
      [64] 12:50    L.Vaškevičius, S.Stravinskas
 3   Marijus Stankevičius 
 Evaldas Čižinauskas 
        21:19  21:7 [26']
[7] 10:00   M.Stankevičius, E.Čižinauskas      
 14   Aliaksandr Yarashevich 
 Dmitri Oder 
  21:18  21:15 [22']      
  [26] 11:10    R.Kavaliauskas, A.Vyazhevich    
 11   Gediminas Kareiva 
 Artūras Nareika 
    21:19  21:12 [17']    
[8] 10:00    R.Kavaliauskas, A.Vyazhevich      
 6   Ramūnas Kavaliauskas 
 Aleksey Vyazhevich 
  21:10  24:22 [17']      
    [45] 12:00    A.Morkūnas, V.Garmus  
 7   Audrius Brazauskas 
 Lucas Rousseau 
      21:15  21:19 [24']  
[9] 10:20    A.Brazauskas, L.Rousseau      
 10   Vitali Lobach 
 Kiryl Ashurkevich 
  22:20  21:17 [23']      
  [27] 11:10    A.Morkūnas, V.Garmus    
 15   Mindaugas Danys 
 Edvardas Bardauskas 
    21:15  21:18 [18']    
[10] 10:20    A.Morkūnas, V.Garmus      
 2   Arūnas Morkūnas 
 Vygantas Garmus 
  21:9  21:8 [15']    P.Froestrup, S.Soendergaard   3-a vieta
      [65] 13:15    P.Froestrup, S.Soendergaard
       R.Kavaliauskas, A.Vyazhevich   21:19  18:21  23:21 [33']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Nikitin, J.Masaitis    
    [46] 12:00    M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas  
     M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas   22:20  11:21  24:22 [32']   5-a vieta
      [66] 13:15    A.Brazauskas, L.Rousseau
     M.Stankevičius, E.Čižinauskas     19:21  21:10  21:13 [27']
    [47] 12:00    A.Brazauskas, L.Rousseau  
     A.Brazauskas, L.Rousseau   21:16  14:21  21:17 [28']  
         
         
       A.Nikitin, J.Masaitis   7-a vieta
      [67] 13:15    A.Nikitin, J.Masaitis
       M.Stankevičius, E.Čižinauskas   21:13  15:21  21:18 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Brazauskas, O.Mikkelsen      
  [28] 11:10    M.Brazauskas, O.Mikkelsen    
   D.Čekanauskas, A.Jonuškis   21:17  21:16 [21']    
    [48] 12:00    E.Merkevičius, J.Bartkus  
   E.Merkevičius, J.Bartkus     21:18  21:19 [23']  
  [29] 11:10    E.Merkevičius, J.Bartkus    
   J.Pauliukas, A.Karpovich   21:9  21:12 [15']     9-a vieta
      [68]    E.Merkevičius, J.Bartkus
   A.Yarashevich, D.Oder       21:13  21:15 [16']
  [30] 11:10    A.Yarashevich, D.Oder    
   G.Kareiva, A.Nareika   21:14  21:17 [16']    
    [49] 12:25    V.Lobach, K.Ashurkevich  
   V.Lobach, K.Ashurkevich     21:14  16:21  21:15 [28']  
  [31] 11:10    V.Lobach, K.Ashurkevich    
   M.Danys, E.Bardauskas   21:14  21:15 [18']    
         
       M.Brazauskas, O.Mikkelsen   11-a vieta
      [69] 13:15    A.Yarashevich, D.Oder
       A.Yarashevich, D.Oder   21:16  13:21  21:19 [37']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     D.Čekanauskas, A.Jonuškis    
    [50] 12:25    D.Čekanauskas, A.Jonuškis  
     J.Pauliukas, A.Karpovich   21:11  14:21  21:12 [28']   13-a vieta
      [70] 13:15    D.Čekanauskas, A.Jonuškis
     G.Kareiva, A.Nareika     21:17  21:10 [19']
    [51] 12:25    M.Danys, E.Bardauskas  
     M.Danys, E.Bardauskas   21:11  21:14 [17']  
         
         
       J.Pauliukas, A.Karpovich   15-a vieta
      [71] 13:15    J.Pauliukas, A.Karpovich
       G.Kareiva, A.Nareika   21:17  21:18 [19']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
Čegmira taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
AQWA
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
PBL (2 etapas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    MX  
Žemaitijos taurė - 2017 (3 turas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 19:00
Bastilija, Tauragė . ,
HUMMEL taurė
2017-10-21 09:45 2017-10-21 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
CBC Junior
2017-10-21 10:00 2017-10-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC International
2017-10-14 10:00 2017-10-14 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 09:00 2017-10-08 17:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 09:00 2017-10-07 23:45
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.