Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

CBC International, Data: 2017-10-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-14 2017-10-14 2017-10-14  
 1   Neringa Krasnauskaitė ,   Toma Rakauskaitė   Dėl 1-4 vietų    
[13] 10:20    N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė    
 8   Vaiva Bubulytė ,   Rūta Bubulienė    21:10  21:16 [17']    
  [34] 11:35    N.Krasnauskaitė, T.Rakauskaitė  
 5   Vaiva Kelečienė ,   Indrė Semaškienė      21:10  21:18 [15']  
[14] 10:20    V.Čekanauskienė, V.Suško    
 4   Vilija Čekanauskienė ,   Viktorija Suško    23:21  21:17 [19']    1-a vieta
    [54] 12:25    R.Gečaitė, S.Buitkutė
 3   Rugilė Gečaitė ,   Sabina Buitkutė        21:15  21:8 [15']
[15] 10:20    R.Gečaitė, S.Buitkutė    
 6   Kristina Nareikienė ,   Beata Rakštytė    21:12  21:15 [17']    
  [35] 11:35    R.Gečaitė, S.Buitkutė  
 7   Gitte Andersen ,   Lis Munk      21:19  21:11 [20']  
[16] 10:20    G.Andersen, L.Munk    
 2   Justė Žibūdienė ,   Jelena Puchova    12:21  21:19  21:18 [30']    
     
     V.Čekanauskienė, V.Suško  3-a vieta
  [55] 12:25    G.Andersen, L.Munk
   G.Andersen, L.Munk   21:14  21:13 [17']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   V.Bubulytė, R.Bubulienė    
  [36] 11:35    V.Kelečienė, I.Semaškienė  
   V.Kelečienė, I.Semaškienė   21:15  21:14 [17']  5-a vieta
    [56] 12:25    J.Žibūdienė, J.Puchova
   K.Nareikienė, B.Rakštytė     21:18  21:13 [15']
  [37] 11:35    J.Žibūdienė, J.Puchova  
   J.Žibūdienė, J.Puchova   21:12  21:16 [17']  
       
       
     V.Bubulytė, R.Bubulienė  7-a vieta
    [57] 12:50    K.Nareikienė, B.Rakštytė
     K.Nareikienė, B.Rakštytė   13:21  21:15  21:19 [30']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 79 80 
Entuziastų turnyras
2018-02-03 10:00 2018-02-03 21:00
Pilėnų VM, Kaunas
IBK gimtadienis
2018-01-27 10:00 2018-01-27 21:00
Č.Kudabos mokykla, Ignalina
     Suaug 
     Suaug B 
     U-12 
Men’s Singles Tournament
2018-01-27 10:00 2018-01-27 14:30
Delfi, Vilnius
Panevezio badmintono klubo turnyras
2018-01-27 10:00 2018-01-27 14:00
Nevėžio pagrindinė mokykla, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
DELFI Sporto centro 1-nerių metų gimtadienio badmintono turnyras!
2018-01-20 09:30 2018-01-20 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD  
Žemaitijos taurė - 2018 (1 turas)
2018-01-20 09:30 2018-01-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
PBL (5 etapas)
2018-01-13 10:00 2018-01-13 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
JSO Nr. 1
2018-01-06 09:30 2018-01-06 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
CBC Junior (4)
2018-01-06 10:00 2018-01-06 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Men’s Singles Tournament
2018-01-05 18:15 2018-01-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.
����������