Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

CBC International, Data: 2017-10-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-14 2017-10-14 2017-10-14 2017-10-14  
 1   Nidas Kijauskas 
 Rasa Šulnienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Kijauskas, R.Šulnienė      
 16       ->      
  [103] 15:20    N.Kijauskas, R.Šulnienė    
 9   Laimonas Vaškevičius 
 Svetlana Čalkina 
    21:17  21:13 [17']    
[84] 14:05    L.Vaškevičius, S.Čalkina      
 8   Deimantas Čekanauskas 
 Justė Žibūdienė 
  21:7  21:13 [13']      
    [122] 16:10    N.Kijauskas, R.Šulnienė  
 5   Audrius Brazauskas 
 Neringa Krasnauskaitė 
      23:21  21:14 [17']  
[85] 14:05    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė      
 12   Artūras Nareika 
 Vaiva Kelečienė 
  21:19  21:18 [17']      
  [104] 15:20    R.Kavaliauskas, V.Tankevič    
 13   Peter Froestrup 
 Lis Munk 
    21:11  23:21 [16']    
[86] 14:05    R.Kavaliauskas, V.Tankevič      
 4   Ramūnas Kavaliauskas 
 Veslava Tankevič 
  24:22  21:17 [18']       1-a vieta
      [142] 17:25    N.Kijauskas, R.Šulnienė
 3   Arūnas Morkūnas 
 Aurelija Pakšytė 
        24:22  21:14 [20']
[87] 14:05    A.Morkūnas, A.Pakšytė      
 14   Martynas Povilaitis 
 Viktorija Suško 
  21:16  21:7 [16']      
  [105] 15:20    A.Morkūnas, A.Pakšytė    
 11   Žilvinas Tamošiūnas 
 Kristina Nareikienė 
    21:8  21:11 [14']    
[88] 14:05    M.Stankevičius, J.Puchova      
 6   Marijus Stankevičius 
 Jelena Puchova 
  21:10  21:4 [13']      
    [123] 16:10    A.Morkūnas, A.Pakšytė  
 7   Salvijus Stravinskas 
 Vilija Čekanauskienė 
      21:16  21:13 [21']  
[89] 14:30    S.Stravinskas, V.Čekanauskienė      
 10   Ole Mikkelsen 
 Gitte Andersen 
  12:21  21:15  21:17 [30']      
  [106] 15:20    V.Garmus, B.Rasiulytė    
 15   Andrius Ramanauskas 
 Indrė Semaškienė 
    21:18  21:6 [16']    
[90] 14:30    V.Garmus, B.Rasiulytė      
 2   Vygantas Garmus 
 Birutė Rasiulytė 
  21:11  21:16 [18']    R.Kavaliauskas, V.Tankevič   3-a vieta
      [143] 17:25    R.Kavaliauskas, V.Tankevič
       V.Garmus, B.Rasiulytė   21:18  18:21  21:15 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Vaškevičius, S.Čalkina    
    [124] 16:10    L.Vaškevičius, S.Čalkina  
     A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė   21:14  21:19 [16']   5-a vieta
      [144] 17:25    L.Vaškevičius, S.Čalkina
     M.Stankevičius, J.Puchova     21:15  21:8 [15']
    [125] 16:35    M.Stankevičius, J.Puchova  
     S.Stravinskas, V.Čekanauskienė   21:14  21:14 [17']  
         
         
       A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė   7-a vieta
      [145] 17:25    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė
       S.Stravinskas, V.Čekanauskienė   21:16  21:19 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Čekanauskas, J.Žibūdienė    
   D.Čekanauskas, J.Žibūdienė   ->    
    [126] 16:35    D.Čekanauskas, J.Žibūdienė  
   A.Nareika, V.Kelečienė     22:20  21:16 [17']  
  [107] 15:20    P.Froestrup, L.Munk    
   P.Froestrup, L.Munk   21:12  21:19 [15']     9-a vieta
      [146] 17:25    D.Čekanauskas, J.Žibūdienė
   M.Povilaitis, V.Suško       21:8  21:14 [15']
  [108] 15:20    M.Povilaitis, V.Suško    
   Ž.Tamošiūnas, K.Nareikienė   21:15  21:14 [17']    
    [127] 16:35    M.Povilaitis, V.Suško  
   O.Mikkelsen, G.Andersen     21:14  21:17 [18']  
  [109] 15:45    O.Mikkelsen, G.Andersen    
   A.Ramanauskas, I.Semaškienė   21:15  22:20 [22']    
         
       P.Froestrup, L.Munk   11-a vieta
      [147] 17:25   P.Froestrup, L.Munk
       O.Mikkelsen, G.Andersen   21:0
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Nareika, V.Kelečienė  
     A.Nareika, V.Kelečienė   ->   13-a vieta
      [148] 17:25    A.Nareika, V.Kelečienė
     Ž.Tamošiūnas, K.Nareikienė     21:18  21:11 [17']
    [128] 16:35    A.Ramanauskas, I.Semaškienė  
     A.Ramanauskas, I.Semaškienė   21:12  21:19 [17']  
         
         
        15-a vieta
       Ž.Tamošiūnas, K.Nareikienė
       Ž.Tamošiūnas, K.Nareikienė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 83 84 
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Ds ir Es grupė
2018-05-05 10:00 2018-05-05 22:00
Nevėžio sporto centras, Panevėžys
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) A ir Bs grupės
2018-05-05 10:00 2018-05-05 21:00
Delfi, Vilnius
PBL 5 metų gimtadienis (8 etapas)
2018-04-28 10:00 2018-04-28 22:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė - 2017/2018 (4 etapas)
2018-04-28 09:30 2018-04-28 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai 
     Mėgėjai B 
     Mėgėjai C 
Panevėžio Cido arenos taurė
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
CBC JUNIOR (6)
2018-04-21 09:00 2018-04-21 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-14    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV  
Badmintono akademijos mėgėjų taurė
2018-04-21 10:00 2018-04-21 20:00
SEB arena, Vilnius
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-04-20 17:00 2018-04-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
13-oji Lietuvos taurė (3-as etapas) Es grupės
2018-04-15 10:00 2018-04-15 16:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug E    VV    VD    MD    MX  
Kauno miesto jaunių ir jaunučių atviras čempionatas (Sekmadienio turnyras)
2018-04-15 09:00 2018-04-15 16:00
Kauno švara, Kaunas
     U-16    VV    MV    VD    MD  
     U-12    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLI 2018  
   YLJ2018  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.