Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC International, Data: 2017-10-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-14 2017-10-14 2017-10-14 2017-10-14  
 1   Andrius Ramanauskas 
 Marius Armonas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Ramanauskas, M.Armonas      
 16       ->      
  [19] 10:45    A.Ramanauskas, M.Armonas    
 9   Mindaugas Kelpšas 
 Vidas Bakanas 
    15:21  21:8  21:13 [21']    
[1] 10:00    M.Kelpšas, V.Bakanas      
 8   Alexey Rysevets 
 Mikhail Volhin 
  21:15  21:16 [15']      
    [40] 11:35    A.Ramanauskas, M.Armonas  
 5   Uldis Lazdinš 
 Egidijus Rakštys 
      21:15  21:14 [14']  
 U.Lazdinš, E.Rakštys      
 12       ->      
  [20] 10:45    V.Trakimas, A.Kamantauskas    
 13         21:18  21:19 [18']    
 V.Trakimas, A.Kamantauskas      
 4   Vytautas Trakimas 
 Aurimas Kamantauskas 
  ->       1-a vieta
      [60] 12:50    D.Liedorp, C.Smed
 3   Dennis Liedorp 
 Claus Smed 
        13:21  21:14  21:16 [29']
 D.Liedorp, C.Smed      
 14       ->      
  [21] 10:45    D.Liedorp, C.Smed    
 11         21:19  21:14 [19']    
 V.Jankauskas, V.Marcinkevičius      
 6   Valdas Jankauskas 
 Vilmantas Marcinkevičius 
  ->      
    [41] 12:00    D.Liedorp, C.Smed  
 7   Martin Christensen 
 Leif Moeller 
      21:16  17:21  22:20 [31']  
[2] 10:00    M.Christensen, L.Moeller      
 10   Tautvydas Jakutis 
 Gediminas Jauniškis 
  21:9  21:14 [15']      
  [22] 10:45    T.Lukoševičius, V.Jonikas    
 15         21:15  22:20 [21']    
 T.Lukoševičius, V.Jonikas      
 2   Tomas Lukoševičius 
 Vidmantas Jonikas 
  ->    V.Trakimas, A.Kamantauskas   3-a vieta
      [61] 12:50    T.Lukoševičius, V.Jonikas
       T.Lukoševičius, V.Jonikas   15:21  29:27  21:18 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Kelpšas, V.Bakanas    
    [42] 12:00    U.Lazdinš, E.Rakštys  
     U.Lazdinš, E.Rakštys   14:21  21:18  21:18 [28']   5-a vieta
      [62] 12:50    M.Christensen, L.Moeller
     V.Jankauskas, V.Marcinkevičius     16:21  22:20  21:15 [34']
    [43] 12:00    M.Christensen, L.Moeller  
     M.Christensen, L.Moeller   21:14  21:16 [18']  
         
         
       M.Kelpšas, V.Bakanas   7-a vieta
      [63] 12:50    V.Jankauskas, V.Marcinkevičius
       V.Jankauskas, V.Marcinkevičius   21:9  23:21 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Rysevets, M.Volhin    
   A.Rysevets, M.Volhin   ->    
     A.Rysevets, M.Volhin  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [23] 10:45    A.Rysevets, M.Volhin
        21:16  21:9 [13']
   .    
    ->    
     T.Jakutis, G.Jauniškis  
   T.Jakutis, G.Jauniškis     ->  
   T.Jakutis, G.Jauniškis    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.