Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

CBC International, Data: 2017-10-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-14 2017-10-14 2017-10-14 2017-10-14  
 1   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  Dėl 1-8 vietos      
[76] 13:40    A.Ambrasas, R.Ambrasienė      
 16   Alexey Rysevets 
 Redita Šarapajevienė 
  21:5  21:7 [12']      
  [95] 14:55    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
 9   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
    21:13  22:24  21:19 [29']    
[77] 13:40    J.Skarinkevičius, R.Žigienė      
 8   Justinas Skarinkevičius 
 Rūta Žigienė 
  21:12  21:17 [17']      
    [114] 15:45    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
 5   Aliaksandr Yarashevich 
 Natallia Belanouskaya 
      21:19  21:9 [17']  
[78] 13:40    A.Yarashevich, N.Belanouskaya      
 12   Egidijus Rakštys 
 Beata Rakštytė 
  21:15  21:12 [15']      
  [96] 14:55    A.Yarashevich, N.Belanouskaya    
 13   Vidas Bakanas 
 Inga Jakutienė 
    16:21  21:16  21:14 [31']    
[79] 13:40    A.Jonuškis, V.Bubulytė      
 4   Artūras Jonuškis 
 Vaiva Bubulytė 
  21:11  21:9 [16']       1-a vieta
      [134] 17:00    C.Smed, N.Lipa
 3   Tomas Lukoševičius 
 Aurelija Slapikaitė-Jurkonė 
        17:21  22:20  21:18 [30']
[80] 13:40    T.Lukoševičius, A.Slapikaitė-Jurkonė      
 14   Martin Christensen 
 Rasma Tumbrotaitė 
  21:10  21:18 [14']      
  [97] 14:55    T.Lukoševičius, A.Slapikaitė-Jurkonė    
 11   Dennis Liedorp 
 Akvilė Kazlienė  
    18:21  22:20  21:18 [31']    
[81] 14:05    E.Bardauskas, E.Bardauskienė      
 6   Edvardas Bardauskas 
 Eglė Bardauskienė 
  21:15  21:12 [14']      
    [115] 15:45    C.Smed, N.Lipa  
 7   Claus Smed 
 Nadežda Lipa 
      21:12  17:21  21:13 [22']  
[82] 14:05    C.Smed, N.Lipa      
 10   Egidijus Bubulis 
 Rūta Bubulienė 
  21:12  21:10 [14']      
  [98] 14:55    C.Smed, N.Lipa    
 15   Almantas Viruišis 
 Ilona Ivoškienė 
    21:10  21:17 [16']    
[83] 14:05    V.Jonikas, A.Krušataitė      
 2   Vidmantas Jonikas 
 Agnė Krušataitė 
  21:14  21:10 [14']    A.Yarashevich, N.Belanouskaya   3-a vieta
      [135] 17:00    A.Yarashevich, N.Belanouskaya
       T.Lukoševičius, A.Slapikaitė-Jurkonė   21:16  21:15 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Skarinkevičius, R.Žigienė    
    [116] 15:45    J.Skarinkevičius, R.Žigienė  
     A.Jonuškis, V.Bubulytė   25:23  23:21 [21']   5-a vieta
      [136] 17:00    V.Jonikas, A.Krušataitė
     E.Bardauskas, E.Bardauskienė     22:20  19:21  24:22 [27']
    [117] 16:10    V.Jonikas, A.Krušataitė  
     V.Jonikas, A.Krušataitė   21:19  21:15 [16']  
         
         
       A.Jonuškis, V.Bubulytė   7-a vieta
      [137] 17:00    A.Jonuškis, V.Bubulytė
       E.Bardauskas, E.Bardauskienė   21:13  21:17 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Rysevets, R.Šarapajevienė      
  [99] 14:55    U.Lazdinš, I.Aldina    
   U.Lazdinš, I.Aldina   22:20  21:6 [17']    
    [118] 16:10    U.Lazdinš, I.Aldina  
   E.Rakštys, B.Rakštytė     21:13  21:14 [18']  
  [100] 14:55    E.Rakštys, B.Rakštytė    
   V.Bakanas, I.Jakutienė   21:19  21:15 [16']     9-a vieta
      [138] 17:00    U.Lazdinš, I.Aldina
   M.Christensen, R.Tumbrotaitė       21:18  21:19 [21']
  [101] 15:20    D.Liedorp, A.Kazlienė    
   D.Liedorp, A.Kazlienė   21:15  21:6 [15']    
    [119] 16:10    D.Liedorp, A.Kazlienė  
   E.Bubulis, R.Bubulienė     21:12  21:11 [14']  
  [102] 15:20    A.Viruišis, I.Ivoškienė    
   A.Viruišis, I.Ivoškienė   12:21  21:14  21:17 [27']    
         
       E.Rakštys, B.Rakštytė   11-a vieta
      [139] 17:00    E.Rakštys, B.Rakštytė
       A.Viruišis, I.Ivoškienė   23:21  21:10 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Rysevets, R.Šarapajevienė    
    [120] 16:10    V.Bakanas, I.Jakutienė  
     V.Bakanas, I.Jakutienė   21:3  21:17 [14']   13-a vieta
      [140] 17:00    E.Bubulis, R.Bubulienė
     M.Christensen, R.Tumbrotaitė     21:19  21:18 [19']
    [121] 16:10    E.Bubulis, R.Bubulienė  
     E.Bubulis, R.Bubulienė   13:21  21:9  21:18 [26']  
         
         
       A.Rysevets, R.Šarapajevienė   15-a vieta
      [141] 17:25    M.Christensen, R.Tumbrotaitė
       M.Christensen, R.Tumbrotaitė   21:12  21:4 [12']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
Čegmira taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
AQWA
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
PBL (2 etapas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    MX  
Žemaitijos taurė - 2017 (3 turas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 19:00
Bastilija, Tauragė . ,
HUMMEL taurė
2017-10-21 09:45 2017-10-21 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
CBC Junior
2017-10-21 10:00 2017-10-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC International
2017-10-14 10:00 2017-10-14 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 09:00 2017-10-08 17:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 09:00 2017-10-07 23:45
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.