Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

CBC International, Data: 2017-10-14, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-10-14 2017-10-14 2017-10-14  
 1   Mark Šames ,   Vytautė Fomkinaitė   Dėl 1-4 vietų    
[72] 13:15    M.Šames, V.Fomkinaitė    
 8   Karolis Reimeris ,   Tanita Urbonienė    21:5  21:13 [14']    
  [91] 14:30    M.Šames, V.Fomkinaitė  
 5   Evaldas Bradūnas ,   Toma Rakauskaitė      21:11  21:10 [15']  
[73] 13:40    M.Dagilis, U.Gečaitė    
 4   Mindaugas Dagilis ,   Urtė Gečaitė    12:21  21:12  21:17 [24']    1-a vieta
    [110] 15:45    M.Šames, V.Fomkinaitė
 3   Tomas Vaškevičius ,   Sandra Damaškaitė        21:17  24:22 [23']
[74] 13:40    T.Vaškevičius, S.Damaškaitė    
 6   Vilmantas Pratusevičius ,   Eglė Galentaitė    21:12  21:11 [13']    
  [92] 14:30    U.Varantsou, K.Silich  
 7   Fernandas Juchnevičius ,   Samanta Golubickaitė      21:17  21:8 [18']  
[75] 13:40    U.Varantsou, K.Silich    
 2   Uladzimir Varantsou ,   Kristina Silich    21:11  13:21  21:18 [22']    
     
     M.Dagilis, U.Gečaitė  3-a vieta
  [111] 15:45    T.Vaškevičius, S.Damaškaitė
   T.Vaškevičius, S.Damaškaitė   21:19  21:14 [20']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   K.Reimeris, T.Urbonienė    
  [93] 14:55    K.Reimeris, T.Urbonienė  
   E.Bradūnas, T.Rakauskaitė   21:19  21:11 [15']  5-a vieta
    [112] 15:45    F.Juchnevičius, S.Golubickaitė
   V.Pratusevičius, E.Galentaitė     18:21  23:21  21:14 [26']
  [94] 14:55    F.Juchnevičius, S.Golubickaitė  
   F.Juchnevičius, S.Golubickaitė   21:10  21:23  21:14 [24']  
       
       
     E.Bradūnas, T.Rakauskaitė  7-a vieta
    [113] 15:45    E.Bradūnas, T.Rakauskaitė
     V.Pratusevičius, E.Galentaitė   21:16  21:16 [19']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
Čegmira taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
AQWA
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
PBL (2 etapas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    MX  
Žemaitijos taurė - 2017 (3 turas)
2017-10-28 10:00 2017-10-28 19:00
Bastilija, Tauragė . ,
HUMMEL taurė
2017-10-21 09:45 2017-10-21 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
CBC Junior
2017-10-21 10:00 2017-10-21 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
CBC International
2017-10-14 10:00 2017-10-14 21:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 09:00 2017-10-08 17:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 09:00 2017-10-07 23:45
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.