Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir Es grupės, Data: 2017-09-23, Vieta: Žvejų rūmai, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Edgaras Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, E.Slušnys      
 16       ->      
  [37] 13:55   M.Dagilis, E.Slušnys    
 9   Aurimas Mizgiris 
 Ignas Reznikas 
    22:20  19:21  21:10 [39']    
[30] 13:05   A.Mizgiris, I.Reznikas      
 8   Tomas Petrošius 
 Ardas Valantiejus 
  21:15  21:13 [23']      
    [46] 14:45   M.Dagilis, E.Slušnys  
 5   Evaldas Bradūnas 
 Daniel Michniewicz 
      20:22  21:10  21:19 [32']  
 E.Bradūnas, D.Michniewicz      
 12       ->      
  [38] 13:55   E.Bradūnas, D.Michniewicz    
 13         21:16  21:11 [23']    
 S.Šaltmeris, V.Vitkauskas      
 4   Saulius Šaltmeris 
 Vaidotas Vitkauskas 
  ->       1-a vieta
      [56] 15:40   M.Dagilis, E.Slušnys
 3   Nidas Kijauskas 
 Benas Vaškevičius 
        21:19  21:13 [25']
 N.Kijauskas, B.Vaškevičius      
 14       ->      
  [39] 13:55   N.Kijauskas, B.Vaškevičius    
 11   Mamertas Noreika 
 Šarūnas Stumbra 
    21:16  21:12 [22']    
[31] 13:05   D.Beržanskis, S.Klioštoraitis      
 6   Danielius Beržanskis 
 Simas Klioštoraitis 
  21:14  21:13 [23']      
    [47] 14:45   T.Raila, L.Supronas  
 7   Tautvydas Raila 
 Linas Supronas 
      24:22  21:10 [25']  
[32] 13:05   T.Raila, L.Supronas      
 10   Klaidas Drevinskas 
 Simas Skurdauskas 
  21:10  21:9 [19']      
  [40] 13:55   T.Raila, L.Supronas    
 15         21:18  22:20 [34']    
 L.Borusas, J.Petkus      
 2   Laurynas Borusas 
 Jonas Petkus 
  ->    E.Bradūnas, D.Michniewicz   3-a vieta
      [57] 16:05   E.Bradūnas, D.Michniewicz
       N.Kijauskas, B.Vaškevičius   21:15  21:15 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mizgiris, I.Reznikas    
    [48] 14:45   A.Mizgiris, I.Reznikas  
     S.Šaltmeris, V.Vitkauskas   22:20  21:17 [28']   5-a vieta
      [58] 16:05   A.Mizgiris, I.Reznikas
     D.Beržanskis, S.Klioštoraitis     21:16  21:13 [28']
    [49] 15:15   L.Borusas, J.Petkus  
     L.Borusas, J.Petkus   22:20  21:15 [28']  
         
         
       S.Šaltmeris, V.Vitkauskas   7-a vieta
      [59] 16:05   S.Šaltmeris, V.Vitkauskas
       D.Beržanskis, S.Klioštoraitis   17:21  21:10  21:10 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Petrošius, A.Valantiejus    
   T.Petrošius, A.Valantiejus   ->    
     T.Petrošius, A.Valantiejus  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [50] 15:15   M.Noreika, Š.Stumbra
        21:16  21:8 [24']
   M.Noreika, Š.Stumbra    
   M.Noreika, Š.Stumbra   ->    
    [41] 14:20   M.Noreika, Š.Stumbra  
   K.Drevinskas, S.Skurdauskas     21:17  24:22 [25']  
   K.Drevinskas, S.Skurdauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       K.Drevinskas, S.Skurdauskas
       K.Drevinskas, S.Skurdauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.