Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir Es grupės, Data: 2017-09-23, Vieta: Žvejų rūmai, Klaipėda  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23 2017-09-23  
 1   Mindaugas Dagilis 
 Edgaras Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Dagilis, E.Slušnys      
 16       ->      
  [37] 13:55   M.Dagilis, E.Slušnys    
 9   Aurimas Mizgiris 
 Ignas Reznikas 
    22:20  19:21  21:10 [39']    
[30] 13:05   A.Mizgiris, I.Reznikas      
 8   Tomas Petrošius 
 Ardas Valantiejus 
  21:15  21:13 [23']      
    [46] 14:45   M.Dagilis, E.Slušnys  
 5   Evaldas Bradūnas 
 Daniel Michniewicz 
      20:22  21:10  21:19 [32']  
 E.Bradūnas, D.Michniewicz      
 12       ->      
  [38] 13:55   E.Bradūnas, D.Michniewicz    
 13         21:16  21:11 [23']    
 S.Šaltmeris, V.Vitkauskas      
 4   Saulius Šaltmeris 
 Vaidotas Vitkauskas 
  ->       1-a vieta
      [56] 15:40   M.Dagilis, E.Slušnys
 3   Nidas Kijauskas 
 Benas Vaškevičius 
        21:19  21:13 [25']
 N.Kijauskas, B.Vaškevičius      
 14       ->      
  [39] 13:55   N.Kijauskas, B.Vaškevičius    
 11   Mamertas Noreika 
 Šarūnas Stumbra 
    21:16  21:12 [22']    
[31] 13:05   D.Beržanskis, S.Klioštoraitis      
 6   Danielius Beržanskis 
 Simas Klioštoraitis 
  21:14  21:13 [23']      
    [47] 14:45   T.Raila, L.Supronas  
 7   Tautvydas Raila 
 Linas Supronas 
      24:22  21:10 [25']  
[32] 13:05   T.Raila, L.Supronas      
 10   Klaidas Drevinskas 
 Simas Skurdauskas 
  21:10  21:9 [19']      
  [40] 13:55   T.Raila, L.Supronas    
 15         21:18  22:20 [34']    
 L.Borusas, J.Petkus      
 2   Laurynas Borusas 
 Jonas Petkus 
  ->    E.Bradūnas, D.Michniewicz   3-a vieta
      [57] 16:05   E.Bradūnas, D.Michniewicz
       N.Kijauskas, B.Vaškevičius   21:15  21:15 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mizgiris, I.Reznikas    
    [48] 14:45   A.Mizgiris, I.Reznikas  
     S.Šaltmeris, V.Vitkauskas   22:20  21:17 [28']   5-a vieta
      [58] 16:05   A.Mizgiris, I.Reznikas
     D.Beržanskis, S.Klioštoraitis     21:16  21:13 [28']
    [49] 15:15   L.Borusas, J.Petkus  
     L.Borusas, J.Petkus   22:20  21:15 [28']  
         
         
       S.Šaltmeris, V.Vitkauskas   7-a vieta
      [59] 16:05   S.Šaltmeris, V.Vitkauskas
       D.Beržanskis, S.Klioštoraitis   17:21  21:10  21:10 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   T.Petrošius, A.Valantiejus    
   T.Petrošius, A.Valantiejus   ->    
     T.Petrošius, A.Valantiejus  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [50] 15:15   M.Noreika, Š.Stumbra
        21:16  21:8 [24']
   M.Noreika, Š.Stumbra    
   M.Noreika, Š.Stumbra   ->    
    [41] 14:20   M.Noreika, Š.Stumbra  
   K.Drevinskas, S.Skurdauskas     21:17  24:22 [25']  
   K.Drevinskas, S.Skurdauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       K.Drevinskas, S.Skurdauskas
       K.Drevinskas, S.Skurdauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
     Suaug E    VD    MD    MX  
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C 
     Suaug D    VD    MX  
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.