Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir Es grupės, Data: 2017-09-23, Vieta: Žvejų rūmai, Klaipėda  
Grupė- Suaug E, Mišrus dvejetas, dalyvių- 5, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Gintautas Šiaučiūnas 
 Loreta Šiaučiūnienė 
28
26
21
13
 27'
21
8
21
9
 19'
21
10
21
13
 17'
21
10
21
7
 22'
175/96
79
4
1
2 Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
26
28
13
21
 27'
21
12
21
17
 19'
21
15
21
12
 17'
21
7
21
19
 18'
165/131
34
3
2
3 Edgaras Šukys 
 Ernesta Grigeliūnienė 
8
21
9
21
 19'
12
21
17
21
 19'
21
15
13
21
17
21
 31'
21
13
21
8
 18'
139/162
-23
1
4
4 Paulius Liutikas 
 Darija Kirijanova 
10
21
13
21
 17'
15
21
12
21
 17'
15
21
21
13
21
17
 31'
21
16
21
10
 16'
149/161
-12
2
3
5 Linas Kupetauskas 
 Aušra Kupetauskienė 
10
21
7
21
 22'
7
21
19
21
 18'
13
21
8
21
 18'
16
21
10
21
 16'
90/168
-78
0
5

  Turnyrai 
   1 2 ... 85 86 
IKISEZONINIS BADMINTONO TURNYRAS
2018-08-25 10:00 2018-08-25 22:00
Delfi, Vilnius
YONEX Lithuanian Junior 2018
2018-08-17 10:00 2018-08-19 18:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Palangos vasara 2018
2018-08-11 10:00 2018-08-11 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
Summer in the city
2018-07-14 10:00 2018-07-14 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 09:00 2018-06-30 23:45
Palangos SC, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.