Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
VNT+DV, Data: 2017-09-02, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų vienetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Tomas Vaškevičius  
21
5
21
11
 17'
21
10
21
4
 19'
21
9
21
5
 20'
21
11
21
14
 24'
168/69
99
4
1
2 Tadas Supronas  
5
21
11
21
 17'
21
14
21
14
 21'
21
16
21
9
 16'
21
11
17
21
21
11
 27'
159/138
21
3
2
3 Jonas Bartkus  
10
21
4
21
 19'
14
21
14
21
 21'
21
19
21
13
 9'
11
21
24
22
17
21
 45'
136/180
-44
1
4
4 Martynas Povilaitis  
9
21
5
21
 20'
16
21
9
21
 16'
19
21
13
21
 9'
15
21
21
16
11
21
 34'
118/184
-66
0
5
5 Ramūnas Kavaliauskas  
11
21
14
21
 24'
11
21
21
17
11
21
 27'
21
11
22
24
21
17
 45'
21
15
16
21
21
11
 34'
190/200
-10
2
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
5
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mindaugas Dagilis  
21
8
21
10
 1'
21
11
21
13
 17'
21
8
21
10
 18'
21
11
21
15
 24'
168/86
82
4
1
2 Dalius Juodsnukis  
8
21
10
21
 1'
21
11
21
14
 28'
21
14
21
18
 26'
21
17
21
13
 3'
144/129
15
3
2
3 Aurimas Meškinis  
11
21
13
21
 17'
11
21
14
21
 28'
12
21
17
21
 10'
13
21
11
21
 22'
102/168
-66
0
5
4 Marius Armonas  
8
21
10
21
 18'
14
21
18
21
 26'
21
12
21
17
 10'
14
21
9
21
 29'
115/155
-40
1
4
5 Mindaugas Danys  
11
21
15
21
 24'
17
21
13
21
 3'
21
13
21
11
 22'
21
14
21
9
 29'
140/131
9
2
3



 
   1-a vieta
 1    Tomas Vaškevičius  
 T.Vaškevičius
 2    Mindaugas Dagilis   21:15  16:21  21:5 [30']
   



 
   3-a vieta
 3    Tadas Supronas  
 T.Supronas
 4    Dalius Juodsnukis   21:13  21:13 [21']
   



 
   5-a vieta
 9    Ramūnas Kavaliauskas  
 R.Kavaliauskas
 10  Mindaugas Danys   21:13  21:7 [17']
   



 
   7-a vieta
 5    Jonas Bartkus  
 J.Bartkus
 8    Marius Armonas   21:18  21:18 [27']
   



 
   9-a vieta
 6    Aurimas Meškinis  
 M.Povilaitis
 7    Martynas Povilaitis   17:21  21:14  21:18 [25']
   



 
   11-a vieta
 11    
 12     ->
   



 
   13-a vieta
 13    
 14     ->
   



 
   15-a vieta
 15    
 16     ->
   

  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 
2019 European U17 Championships
2019-08-30 10:00 2019-09-07 14:00
Nenustatyta,
Palangos vasara 2019
2019-08-25 09:00 2019-08-25 21:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
IKI Sezoninis badmintono turnyras
2019-08-24 10:00 2019-08-24 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
RSL Lithuanian Junior 2019
2019-08-15 15:00 2019-08-18 15:00
"NEPTŪNO" sporto salė, Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
RIO taurė
2019-08-17 10:00 2019-08-17 21:00
RIO arena, Kaunas
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    MX  
BWF World Seniors Championships
2019-08-04 10:00 2019-08-11 21:00
Nenustatyta, . ,
Vasara Prienuose
2019-07-27 10:00 2019-07-27 18:00
Prienų krepšinio sporto klubas, Prienai
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
     Suaug D    VV    VD  
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2019-07-20 09:45 2019-07-20 22:00
Palangos Baltijos pagrindinė mok, Palanga
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Summer in the City
2019-07-20 10:00 2019-07-20 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV  
Hummel Badmintono Lyga
2019-06-29 10:00 2019-06-29 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.