Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (1 etapas), Data: 2017-09-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-09 2017-09-09 2017-09-09 2017-09-09  
 1   Karolis Šemeta 
 Dainius Čeplinskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Šemeta, D.Čeplinskas      
 16       ->      
  [11] 10:25    K.Šemeta, D.Čeplinskas    
 9   Mindaugas Danys 
 Edvardas Bardauskas 
    21:14  21:13 [17']    
[1] 10:00    M.Danys, E.Bardauskas      
 8   Marius Akucevičius 
 Žilvinas Tamošiūnas 
  19:21  21:11  21:15 [31']      
    [20] 10:55    J.Gudonis, A.Olšauskas  
 5   Andrius Ramanauskas 
 Andžej Mackevič 
      21:19  21:19 [21']  
 A.Ramanauskas, A.Mackevič      
 12       ->      
  [10] 10:20    J.Gudonis, A.Olšauskas    
 13         21:18  21:13 [16']    
 J.Gudonis, A.Olšauskas      
 4   Justas Gudonis 
 Artūras Olšauskas 
  ->       1-a vieta
      [31] 11:20    J.Gudonis, A.Olšauskas
 3   Jonas Bartkus 
 Egidijus Merkevičius 
        21:19  21:23  21:14 [33']
 J.Bartkus, E.Merkevičius      
 14       ->      
  [12] 10:25    J.Bartkus, E.Merkevičius    
 11   Tomas Lukoševičius 
 Sergej Pavlov 
    21:18  21:18 [20']    
[2] 10:00    V.Ancuta, T.Ožalas      
 6   Valdas Ancuta 
 Tomas Ožalas 
  21:10  21:19 [17']      
    [21] 10:55    J.Bartkus, E.Merkevičius  
 7   Dominykas Ancuta 
 Jonas Ožalas 
      21:17  18:21  21:14 [29']  
[3] 10:00    E.Giedraitis, A.Mackevič (jr)      
 10   Evaldas Giedraitis 
 Andžej Mackevič (jr) 
  21:19  18:21  21:18 [26']      
  [13] 10:25    E.Giedraitis, A.Mackevič (jr)    
 15         21:18  23:21 [20']    
 A.Meškinis, A.Brazauskas      
 2   Aurimas Meškinis 
 Audrius Brazauskas 
  ->    K.Šemeta, D.Čeplinskas   3-a vieta
      [32] 11:20    K.Šemeta, D.Čeplinskas
       E.Giedraitis, A.Mackevič (jr)   23:21  17:21  21:11 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Danys, E.Bardauskas    
    [22] 10:55    A.Ramanauskas, A.Mackevič  
     A.Ramanauskas, A.Mackevič   21:18  15:21  21:17 [30']   5-a vieta
      [33] 11:50    A.Ramanauskas, A.Mackevič
     V.Ancuta, T.Ožalas     21:15  21:12 [15']
    [23] 10:55    V.Ancuta, T.Ožalas  
     A.Meškinis, A.Brazauskas   21:19  21:19 [19']  
         
         
       M.Danys, E.Bardauskas   7-a vieta
      [34] 11:50    M.Danys, E.Bardauskas
       A.Meškinis, A.Brazauskas   15:21  21:17  23:21 [32']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas    
   M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas   ->    
     M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [35] 11:50    M.Akucevičius, Ž.Tamošiūnas
        21:17  21:15 [17']
   T.Lukoševičius, S.Pavlov    
   T.Lukoševičius, S.Pavlov   ->    
    [24] 10:55    D.Ancuta, J.Ožalas  
   D.Ancuta, J.Ožalas     18:21  21:13  21:14 [27']  
   D.Ancuta, J.Ožalas    
    ->    
         
        11-a vieta
       T.Lukoševičius, S.Pavlov
       T.Lukoševičius, S.Pavlov   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 
PBL (7 etapas)
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
Prienų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 22:00
Prienai, Prienai
Kavos eros taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B 
     Suaug D 
     U-15 
     U-11 
Badmintono akademijos vaikų taurė
2019-05-04 10:00 2019-05-04 21:00
SEB arena, Vilnius
„Žalgirio“ jaunimo pirmenybės
2019-05-03 10:00 2019-05-03 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Open CBC International Badminton Tournament
2019-04-27 09:00 2019-04-27 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
„Žemaitijos taurė“ (2 turas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Kelmės sporto centras, Kelmė
     U-17 
     U-13 
Zanavyko taurė (4 etapas)
2019-04-27 10:00 2019-04-27 22:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    MV  
Velykinis "Volano" badmintono turnyras
2019-04-20 10:00 2019-04-20 21:00
Bastilija, Tauragė
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
RSL Lietuvos jaunimo (U19) ir jaunučių (U13) asmeniniai čempionatai
2019-04-13 10:00 2019-04-14 18:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.