Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (1 etapas), Data: 2017-09-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-09 2017-09-09 2017-09-09 2017-09-09  
 1   Jonas Bartkus    Dėl 1-8 vietos      
 J.Bartkus      
 16       ->      
  [86] 14:45    M.Akucevičius    
 9   Kęstutis Krūminas      21:18  21:18 [21']    
[78] 14:15    M.Akucevičius      
 8   Marius Akucevičius    21:16  21:11 [14']      
    [94] 15:10    R.Kavaliauskas  
 5   Egidijus Merkevičius        21:18  21:12 [20']  
[79] 14:15    E.Merkevičius      
 12   Igoris Liukevičius    19:21  21:18  21:14 [26']      
  [87] 14:45    R.Kavaliauskas    
 13   Donatas Juršys      21:17  21:14 [21']    
[80] 14:15    R.Kavaliauskas      
 4   Ramūnas Kavaliauskas    21:16  21:17 [16']       1-a vieta
      [102] 15:40    R.Kavaliauskas
 3   Aurimas Meškinis          21:17  21:16 [19']
[81] 14:45    U.Lazdinš      
 14   Uldis Lazdinš    21:17  21:16 [19']      
  [88] 14:45    U.Lazdinš    
 11   Arūnas Daugaravičius      21:19  21:15 [19']    
[82] 14:45    A.Daugaravičius      
 6   Mindaugas Danys    21:6  19:21  21:15 [26']      
    [95] 15:10    A.Olšauskas  
 7   Jevgenij Nekrasov        21:15  21:19 [21']  
[83] 14:45    J.Nekrasov      
 10   Jurgis Pauliukas    21:15  21:14 [17']      
  [89] 15:10    A.Olšauskas    
 15         21:15  21:19 [19']    
 A.Olšauskas      
 2   Artūras Olšauskas    ->    M.Akucevičius   3-a vieta
      [103] 15:40    M.Akucevičius
       U.Lazdinš   21:8  21:15 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Bartkus    
    [96] 15:10    E.Merkevičius  
     E.Merkevičius   21:12  9:21  21:18 [30']   5-a vieta
      [104] 15:40    J.Nekrasov
     A.Daugaravičius     10:21  21:17  21:16 [30']
    [97] 15:40    J.Nekrasov  
     J.Nekrasov   21:17  25:23 [22']  
         
         
       J.Bartkus   7-a vieta
     
       A.Daugaravičius   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   K.Krūminas    
   K.Krūminas   ->    
    [98] 15:40    I.Liukevičius  
   I.Liukevičius     21:1  21:17 [13']  
  [90] 15:10    I.Liukevičius    
   D.Juršys   21:13  21:13 [17']     9-a vieta
      [105] 16:05    A.Meškinis
   A.Meškinis       23:21  14:21  23:21 [33']
  [91] 15:10    A.Meškinis    
   M.Danys   21:19  13:21  21:17 [24']    
    [99] 15:40    A.Meškinis  
   J.Pauliukas     21:16  21:14 [18']  
   J.Pauliukas    
    ->    
         
       K.Krūminas   11-a vieta
     
       J.Pauliukas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Juršys  
     D.Juršys   ->   13-a vieta
     
     M.Danys     ->
     M.Danys  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 76 77 
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 10:00 2017-10-07 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės
2017-09-30 10:00 2017-10-01 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cv, Ds grupės
2017-09-30 10:00 2017-09-30 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C 
     Suaug D    VV    VD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj ir Dj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Modulis, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir Es grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
JSO RUDUO
2017-09-16 10:00 2017-09-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
CBC junior
2017-09-16 10:00 2017-09-16 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.