Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (1 etapas), Data: 2017-09-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-09 2017-09-09 2017-09-09  
 1   Vilija Čekanauskienė ,   Neringa Krasnauskaitė   Dėl 1-4 vietų    
[4] 10:00    V.Čekanauskienė, N.Krasnauskaitė    
 8   Nadežda Lipa ,   Jolanta Lukoic    21:13  21:8 [15']    
  [14] 10:25    V.Čekanauskienė, N.Krasnauskaitė  
 5   Aurelija Martinkutė ,   Eglė Mačiulytė      21:10  21:19 [18']  
[5] 10:00    V.Guseva, K.Martinaitienė    
 4   Viktorija Guseva ,   Kotryna Martinaitienė    21:14  21:8 [21']    1-a vieta
    [25] 11:20    E.Galentaitė, J.Kažanauskaitė
 3   Eglė Galentaitė ,   Justė Kažanauskaitė        21:19  11:21  21:18 [29']
[6] 10:00    E.Galentaitė, J.Kažanauskaitė    
 6   Jurgita Venckuvienė ,   Indrė Semaškienė    21:10  21:11 [15']    
  [15] 10:25    E.Galentaitė, J.Kažanauskaitė  
 7   Rūta Bubulienė ,   Vaiva Bubulytė      24:22  17:21  21:17 [33']  
[7] 10:00    A.Skeberdytė, T.Rakauskaitė    
 2   Aistė Skeberdytė ,   Toma Rakauskaitė    23:21  21:17 [20']    
     
     V.Guseva, K.Martinaitienė  3-a vieta
  [26] 11:20    V.Guseva, K.Martinaitienė
   A.Skeberdytė, T.Rakauskaitė   21:6  21:15 [17']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   N.Lipa, J.Lukoic    
  [16] 10:25    A.Martinkutė, E.Mačiulytė  
   A.Martinkutė, E.Mačiulytė   21:12  21:8 [16']  5-a vieta
    [27] 11:20    A.Martinkutė, E.Mačiulytė
   J.Venckuvienė, I.Semaškienė     21:16  21:15 [19']
  [17] 10:55    J.Venckuvienė, I.Semaškienė  
   R.Bubulienė, V.Bubulytė   21:18  21:16 [21']  
       
       
     N.Lipa, J.Lukoic  7-a vieta
    [28] 11:20    R.Bubulienė, V.Bubulytė
     R.Bubulienė, V.Bubulytė   17:21  21:19  21:13 [35']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 76 77 
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 10:00 2017-10-07 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės
2017-09-30 10:00 2017-10-01 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cv, Ds grupės
2017-09-30 10:00 2017-09-30 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C 
     Suaug D    VV    VD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj ir Dj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Modulis, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir Es grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
JSO RUDUO
2017-09-16 10:00 2017-09-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
CBC junior
2017-09-16 10:00 2017-09-16 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.