Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (1 etapas), Data: 2017-09-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-09 2017-09-09 2017-09-09 2017-09-09  
 1   Karolis Šemeta 
 Eglė Galentaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Šemeta, E.Galentaitė      
 16       ->      
  [47] 12:15    K.Šemeta, E.Galentaitė    
 9   Marius Akucevičius 
 Aistė Skeberdytė 
    21:9  21:14 [16']    
[36] 11:50    E.Giedraitis, E.Mačiulytė      
 8   Evaldas Giedraitis 
 Eglė Mačiulytė 
  22:20  21:17 [17']      
    [58] 13:10    K.Šemeta, E.Galentaitė  
 5   Artūras Olšauskas 
 Vilija Čekanauskienė 
      21:18  21:14 [19']  
[37] 11:50    A.Olšauskas, V.Čekanauskienė      
 12   Jurgis Pauliukas 
 Viktorija Guseva 
  21:14  21:15 [17']      
  [48] 12:15    R.Kavaliauskas, J.Kažanauskaitė    
 13   Igoris Liukevičius 
 Vaiva Bubulytė 
    24:22  21:16 [23']    
[38] 11:50    R.Kavaliauskas, J.Kažanauskaitė      
 4   Ramūnas Kavaliauskas 
 Justė Kažanauskaitė 
  21:11  21:15 [16']       1-a vieta
      [69] 13:50    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė
 3   Dainius Čeplinskas 
 Toma Rakauskaitė 
        21:19  21:14 [20']
[39] 11:50    D.Čeplinskas, T.Rakauskaitė      
 14   Andžej Mackevič (jr) 
 Jolanta Lukoic 
  21:12  21:14 [16']      
  [49] 12:45    D.Čeplinskas, T.Rakauskaitė    
 11   Tomas Lukoševičius 
 Kristina Tamošaitienė 
    21:16  21:14 [16']    
[40] 11:50    T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė      
 6   Audrius Ambrasas 
 Rasa Ambrasienė 
  18:21  21:19  21:19 [31']      
    [59] 13:10    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė  
 7   Žilvinas Tamošiūnas 
 Vaiva Kelečienė 
      21:16  21:13 [17']  
[41] 12:15    Ž.Tamošiūnas, V.Kelečienė      
 10   Mindaugas Danys 
 Indrė Semaškienė 
  10:21  21:9  21:11 [22']      
  [50] 12:45    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė    
 15   Uldis Lazdinš 
 Ingūna Aldina 
    21:15  21:15 [17']    
[42] 12:15    A.Brazauskas, N.Krasnauskaitė      
 2   Audrius Brazauskas 
 Neringa Krasnauskaitė 
  21:8  21:15 [15']    R.Kavaliauskas, J.Kažanauskaitė   3-a vieta
      [70] 13:50    D.Čeplinskas, T.Rakauskaitė
       D.Čeplinskas, T.Rakauskaitė   21:10  22:20 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Giedraitis, E.Mačiulytė    
    [60] 13:10    A.Olšauskas, V.Čekanauskienė  
     A.Olšauskas, V.Čekanauskienė   21:16  21:11 [17']   5-a vieta
      [71] 13:50    A.Olšauskas, V.Čekanauskienė
     T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė     21:9  21:10 [12']
    [61] 13:10    T.Lukoševičius, K.Tamošaitienė  
     Ž.Tamošiūnas, V.Kelečienė   12:21  21:19  21:18 [25']  
         
         
       E.Giedraitis, E.Mačiulytė   7-a vieta
      [72] 13:50    E.Giedraitis, E.Mačiulytė
       Ž.Tamošiūnas, V.Kelečienė   21:19  21:13 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Akucevičius, A.Skeberdytė    
   M.Akucevičius, A.Skeberdytė   ->    
    [62] 13:10    M.Akucevičius, A.Skeberdytė  
   J.Pauliukas, V.Guseva     21:15  21:14 [16']  
  [51] 12:45    J.Pauliukas, V.Guseva    
   I.Liukevičius, V.Bubulytė   21:18  20:22  21:16 [33']     9-a vieta
      [73] 14:15    A.Ambrasas, R.Ambrasienė
   A.Mackevič (jr), J.Lukoic       16:21  21:18  21:15 [29']
  [52] 12:45    A.Ambrasas, R.Ambrasienė    
   A.Ambrasas, R.Ambrasienė   9:21  21:15  21:12 [25']    
    [63] 13:10    A.Ambrasas, R.Ambrasienė  
   M.Danys, I.Semaškienė     19:21  21:17  21:14 [33']  
  [53] 12:45    M.Danys, I.Semaškienė    
   U.Lazdinš, I.Aldina   21:17  13:21  21:14 [29']    
         
       J.Pauliukas, V.Guseva   11-a vieta
      [74] 14:15    J.Pauliukas, V.Guseva
       M.Danys, I.Semaškienė   24:22  21:14 [24']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     I.Liukevičius, V.Bubulytė  
     I.Liukevičius, V.Bubulytė   ->   13-a vieta
      [75] 14:15    I.Liukevičius, V.Bubulytė
     A.Mackevič (jr), J.Lukoic     21:15  21:12 [16']
    [64] 13:10    A.Mackevič (jr), J.Lukoic  
     U.Lazdinš, I.Aldina   21:18  21:16 [21']  
         
         
        15-a vieta
       U.Lazdinš, I.Aldina
       U.Lazdinš, I.Aldina   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 76 77 
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 10:00 2017-10-07 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės
2017-09-30 10:00 2017-10-01 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cv, Ds grupės
2017-09-30 10:00 2017-09-30 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C 
     Suaug D    VV    VD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj ir Dj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Modulis, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir Es grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
JSO RUDUO
2017-09-16 10:00 2017-09-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
CBC junior
2017-09-16 10:00 2017-09-16 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.