Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

PBL (1 etapas), Data: 2017-09-09, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-09 2017-09-09 2017-09-09  
 1   Mindaugas Kelpšas ,   Agnė Krušataitė   Dėl 1-4 vietų    
[43] 12:15    M.Kelpšas, A.Krušataitė    
 8   Rytis Pratusevičius ,   Emilija Botyriūtė    18:21  27:25  21:13 [34']    
  [54] 12:45    M.Kelpšas, A.Krušataitė  
 5   Egidijus Bubulis ,   Rūta Bubulienė      21:16  21:8 [17']  
[44] 12:15    E.Bubulis, R.Bubulienė    
 4   Giedrius Semaška ,   Dovilė Jonkuvienė    21:15  21:16 [17']    1-a vieta
    [65] 13:50    M.Kelpšas, A.Krušataitė
 3   Laisvydas Liaudanskas ,   Evelina Sveikauskaitė        21:17  19:21  21:16 [25']
[45] 12:15    L.Liaudanskas, E.Sveikauskaitė    
 6   Donatas Juršys ,   Akvilė Kazlienė     21:15  21:11 [15']    
  [55] 12:45    T.Meškutavičius, A.Martinkutė  
 7   Svajūnas Zaturskis ,   Aušra Lingytė      21:13  21:19 [17']  
[46] 12:15    T.Meškutavičius, A.Martinkutė    
 2   Tomas Meškutavičius ,   Aurelija Martinkutė    21:10  21:18 [14']    
     
     E.Bubulis, R.Bubulienė  3-a vieta
  [66] 13:50    L.Liaudanskas, E.Sveikauskaitė
   L.Liaudanskas, E.Sveikauskaitė   21:16  21:16 [19']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   R.Pratusevičius, E.Botyriūtė    
  [56] 12:45    R.Pratusevičius, E.Botyriūtė  
   G.Semaška, D.Jonkuvienė   21:13  21:17 [18']  5-a vieta
    [67] 13:50    R.Pratusevičius, E.Botyriūtė
   D.Juršys, A.Kazlienė     21:15  21:15 [16']
  [57] 13:10    S.Zaturskis, A.Lingytė  
   S.Zaturskis, A.Lingytė   21:18  21:18 [16']  
       
       
     G.Semaška, D.Jonkuvienė  7-a vieta
    [68] 13:50    D.Juršys, A.Kazlienė
     D.Juršys, A.Kazlienė   21:12  21:12 [15']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
VNT+DV
2017-11-25 18:00 2017-11-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    D  
     Suaug D    VV  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2017-11-19 09:30 2017-11-19 23:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL (3 etapas)
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
SEB arena, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2017-11-11 09:00 2017-11-12 16:00
Modulis, Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Čegmira 2017 taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Autumn Aqua Cup
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.