Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC junior, Data: 2017-09-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-16 2017-09-16 2017-09-16 2017-09-16  
 1   Vitalija Movšovič    Dėl 1-8 vietos      
 V.Movšovič      
 16       ->      
  [84] 14:10    V.Movšovič    
 9   Gustė Šuliauskaitė      21:2  21:4 [12']    
[67] 13:20    A.Mozolevskaja      
 8   Anastasija Mozolevskaja    12:21  21:16  21:19 [36']      
    [97] 15:00    V.Movšovič  
 5   Diana Bumbulytė        21:10  21:17 [18']  
 D.Bumbulytė      
 12       ->      
  [85] 14:10    S.Surgutskytė    
 13         21:13  21:13 [19']    
 S.Surgutskytė      
 4   Sofija Surgutskytė    ->       1-a vieta
      [112] 15:50    V.Movšovič
 3   Samanta Golubickaitė          23:21  21:16 [22']
 S.Golubickaitė      
 14       ->      
  [86] 14:10    S.Golubickaitė    
 11   Gita Petrikaitė      21:7  21:5 [11']    
[69] 13:20    G.Nguyen Thi Thu      
 6   Giang Nguyen Thi Thu    21:13  21:8 [13']      
    [98] 15:00    S.Golubickaitė  
 7   Nikol Špet        21:13  21:13 [14']  
[70] 13:20    N.Špet      
 10   Ugnė Makarevičiūtė    21:17  21:15 [17']      
  [87] 14:10    G.Trakymaitė    
 15         21:8  21:14 [13']    
 G.Trakymaitė      
 2   Gerda Trakymaitė    ->    S.Surgutskytė   3-a vieta
      [112] 15:25   G.Trakymaitė
       G.Trakymaitė   21:14  10:21  21:13 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mozolevskaja    
    [99] 15:00    D.Bumbulytė  
     D.Bumbulytė   21:5  21:10 [15']   5-a vieta
      [113] 16:15    G.Nguyen Thi Thu
     G.Nguyen Thi Thu     26:24  21:17 [21']
    [100] 15:00    G.Nguyen Thi Thu  
     N.Špet   12:21  21:9  21:14 [22']  
         
         
       A.Mozolevskaja   7-a vieta
      [114] 16:15    N.Špet
       N.Špet   18:21  21:9  21:11 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Šuliauskaitė    
   G.Šuliauskaitė   ->    
     G.Šuliauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [115] 16:15    G.Šuliauskaitė
        21:10  21:16 [18']
   G.Petrikaitė    
   G.Petrikaitė   ->    
    [101] 15:00    U.Makarevičiūtė  
   U.Makarevičiūtė     14:21  21:12  21:16 [27']  
   U.Makarevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
       G.Petrikaitė
       G.Petrikaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 101 102 
FZ FORZA CBC JUNIOR (N4)
2020-02-08 10:00 2020-02-08 22:00
Delfi, Vilnius
     U-20 
     U-16 
     U-14 
     U-12 
Palangos stinta 2020
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Palangos SC, Palanga
     Suaug B 
     Suaug D 
     Suaug E 
Atviros badmintono pirmenybės Prienų raj. mero taurei laimėti
2020-02-08 10:00 2020-02-08 21:00
Prienai, Prienai
JSO Nr. 2
2020-02-01 10:00 2020-02-01 22:00
RIO arena, Kaunas
☼ PBL [SE7.EP4]
2020-01-25 10:00 2020-01-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė (U-13; U-17)
2020-01-25 09:45 2020-01-25 21:00
SEB arena, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Hummel Badmintono Lyga
2020-01-18 09:15 2020-01-18 23:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
FZ FORZA CBC JUNIOR (N3)
2020-01-18 10:30 2020-01-18 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19    VV    VD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Delfi / CBC Gimtadienis
2020-01-11 10:00 2020-01-11 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MD    MX  
JSO Nr.1
2020-01-04 09:45 2020-01-04 22:00
Prienai, Prienai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.