Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC junior, Data: 2017-09-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-16 2017-09-16 2017-09-16 2017-09-16  
 1   Vitalija Movšovič    Dėl 1-8 vietos      
 V.Movšovič      
 16       ->      
  [84] 14:10    V.Movšovič    
 9   Gustė Šuliauskaitė      21:2  21:4 [12']    
[67] 13:20    A.Mozolevskaja      
 8   Anastasija Mozolevskaja    12:21  21:16  21:19 [36']      
    [97] 15:00    V.Movšovič  
 5   Diana Bumbulytė        21:10  21:17 [18']  
 D.Bumbulytė      
 12       ->      
  [85] 14:10    S.Surgutskytė    
 13         21:13  21:13 [19']    
 S.Surgutskytė      
 4   Sofija Surgutskytė    ->       1-a vieta
      [112] 15:50    V.Movšovič
 3   Samanta Golubickaitė          23:21  21:16 [22']
 S.Golubickaitė      
 14       ->      
  [86] 14:10    S.Golubickaitė    
 11   Gita Petrikaitė      21:7  21:5 [11']    
[69] 13:20    G.Nguyen Thi Thu      
 6   Giang Nguyen Thi Thu    21:13  21:8 [13']      
    [98] 15:00    S.Golubickaitė  
 7   Nikol Špet        21:13  21:13 [14']  
[70] 13:20    N.Špet      
 10   Ugnė Makarevičiūtė    21:17  21:15 [17']      
  [87] 14:10    G.Trakymaitė    
 15         21:8  21:14 [13']    
 G.Trakymaitė      
 2   Gerda Trakymaitė    ->    S.Surgutskytė   3-a vieta
      [112] 15:25   G.Trakymaitė
       G.Trakymaitė   21:14  10:21  21:13 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Mozolevskaja    
    [99] 15:00    D.Bumbulytė  
     D.Bumbulytė   21:5  21:10 [15']   5-a vieta
      [113] 16:15    G.Nguyen Thi Thu
     G.Nguyen Thi Thu     26:24  21:17 [21']
    [100] 15:00    G.Nguyen Thi Thu  
     N.Špet   12:21  21:9  21:14 [22']  
         
         
       A.Mozolevskaja   7-a vieta
      [114] 16:15    N.Špet
       N.Špet   18:21  21:9  21:11 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Šuliauskaitė    
   G.Šuliauskaitė   ->    
     G.Šuliauskaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [115] 16:15    G.Šuliauskaitė
        21:10  21:16 [18']
   G.Petrikaitė    
   G.Petrikaitė   ->    
    [101] 15:00    U.Makarevičiūtė  
   U.Makarevičiūtė     14:21  21:12  21:16 [27']  
   U.Makarevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
       G.Petrikaitė
       G.Petrikaitė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Singles, Doubles and MIX
2018-06-30 10:00 2018-06-30 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 10:00 2018-06-30 21:00
Palangos SC, Palanga
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.