Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

CBC junior, Data: 2017-09-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-19, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-16 2017-09-16 2017-09-16  
 1   Vitalija Movšovič ,   Sofija Surgutskytė   Dėl 1-4 vietų    
[123] 16:40    V.Movšovič, S.Surgutskytė    
 8   Gita Petrikaitė ,   Dominyka Statkutė    21:8  21:5 [12']    
  [132] 17:05    V.Movšovič, S.Surgutskytė  
 5   Kornelija Urbonavičiūtė ,   Urtė Rakštytė      21:15  21:13 [16']  
[124] 16:40    K.Urbonavičiūtė, U.Rakštytė    
 4   Giang Nguyen Thi Thu ,   Nikol Špet    21:16  21:18 [17']    1-a vieta
    [141] 17:30    S.Golubickaitė, S.Poklikajeva
 3   Gerda Trakymaitė ,   Kristė Anciūtė        18:21  21:13  21:19 [33']
[125] 16:40    G.Trakymaitė, K.Anciūtė    
 6   Diana Bumbulytė ,   Anastasija Mozolevskaja    21:17  21:10 [16']    
  [133] 17:05    S.Golubickaitė, S.Poklikajeva  
 7   Ugnė Makarevičiūtė ,   Gustė Šuliauskaitė      21:14  21:12 [17']  
[126] 16:40    S.Golubickaitė, S.Poklikajeva    
 2   Samanta Golubickaitė ,   Snežana Poklikajeva    21:10  21:7 [15']    
     
     K.Urbonavičiūtė, U.Rakštytė  3-a vieta
  [142] 17:30    G.Trakymaitė, K.Anciūtė
   G.Trakymaitė, K.Anciūtė   21:19  18:21  21:16 [28']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   G.Petrikaitė, D.Statkutė    
  [134] 17:05    G.Nguyen Thi Thu, N.Špet  
   G.Nguyen Thi Thu, N.Špet   21:14  21:16 [15']  5-a vieta
    [143] 17:30    G.Nguyen Thi Thu, N.Špet
   D.Bumbulytė, A.Mozolevskaja     21:8  21:13 [15']
  [135] 17:05    D.Bumbulytė, A.Mozolevskaja  
   U.Makarevičiūtė, G.Šuliauskaitė   21:12  21:10 [24']  
       
       
     G.Petrikaitė, D.Statkutė  7-a vieta
    [144] 17:30    U.Makarevičiūtė, G.Šuliauskaitė
     U.Makarevičiūtė, G.Šuliauskaitė   19:21  21:14  21:16 [35']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 77 78 
13-oji Lietuvos taurė A ir Bs grupės (2-as etapas)
2017-12-02 10:00 2017-12-02 22:00
Delfi, Vilnius
VNT+DV
2017-11-25 18:00 2017-11-25 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    D  
     Suaug D    VV  
CBC Junior (3)
2017-11-25 10:00 2017-11-25 21:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Zanavyko taurė (2 etapas)
2017-11-19 09:30 2017-11-19 23:00
Šakių SC, Šakiai
     Mėgėjai    VV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD  
PBL (3 etapas)
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai C    VD    MD    MX  
Badmintono akademijos taurė
2017-11-18 10:00 2017-11-18 20:00
SEB arena, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
Lietuvos jaunučių (U13) asmeninis čempionatas
2017-11-11 09:00 2017-11-12 16:00
Modulis, Tauragė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos Makabi "Grand Prix"
2017-11-05 10:00 2017-11-05 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
Čegmira 2017 taurė
2017-11-04 10:00 2017-11-04 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Autumn Aqua Cup
2017-11-04 10:00 2017-11-04 21:00
Delfi, Vilnius
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.