Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    

CBC junior, Data: 2017-09-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-16 2017-09-16 2017-09-16 2017-09-16  
 1   Domas Daugėla 
 Justas Žukauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Daugėla, J.Žukauskas      
 16       ->      
  [75] 13:45    D.Daugėla, J.Žukauskas    
 9   Emilis Jonkus 
 Eimantas Puidokas 
    21:14  21:10 [18']    
[63] 12:55    E.Jonkus, E.Puidokas      
 8   Dovydas Ivanovas 
 Rojus Ivanauskas 
  21:16  21:19 [25']      
    [107] 15:25    D.Daugėla, J.Žukauskas  
 5   Nojus Budrikas 
 Mantas Šatkauskas 
      21:17  19:21  21:16 [29']  
 N.Budrikas, M.Šatkauskas      
 12       ->      
  [76] 13:45    N.Budrikas, M.Šatkauskas    
 13         21:4  21:5 [12']    
 D.Izbitskij, E.Ratko      
 4   Dmitrij Izbitskij 
 Ernest Ratko 
  ->       1-a vieta
      [118] 16:15    D.Daugėla, J.Žukauskas
 3   Titas Žibūda 
 Daniel Leonovič 
        21:16  21:14 [18']
 T.Žibūda, D.Leonovič      
 14       ->      
  [77] 13:45   T.Žibūda, D.Leonovič    
 11   Matas Stravinskas 
 Arijus Baranauskas 
    21:17  21:10 [22']    
[64] 12:55    M.Stravinskas, A.Baranauskas      
 6   Pijus Kovas 
 Ignas Kovas 
  21:18  22:20 [24']      
    [108] 15:25    A.Klimavičius, D.Tankevič  
 7   Juozas Mažeika 
 Adomas Mažeika 
      21:19  15:21  21:11 [32']  
[65] 13:20   J.Mažeika, A.Mažeika      
 10   Titas Azbainis 
 Benas Markevičius 
  21:12  21:8 [20']      
  [78] 13:45    A.Klimavičius, D.Tankevič    
 15         21:11  21:17 [16']    
 A.Klimavičius, D.Tankevič      
 2   Aistis Klimavičius 
 Dominik Tankevič 
  ->    N.Budrikas, M.Šatkauskas   3-a vieta
      [119] 16:15    N.Budrikas, M.Šatkauskas
       T.Žibūda, D.Leonovič   15:21  21:12  21:13 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Jonkus, E.Puidokas    
    [109] 15:25    E.Jonkus, E.Puidokas  
     D.Izbitskij, E.Ratko   11:21  21:10  21:9 [24']   5-a vieta
      [120] 16:15    E.Jonkus, E.Puidokas
     M.Stravinskas, A.Baranauskas     23:21  21:14 [22']
    [110] 15:25    J.Mažeika, A.Mažeika  
     J.Mažeika, A.Mažeika   21:15  21:14 [20']  
         
         
       D.Izbitskij, E.Ratko   7-a vieta
      [121] 16:40    M.Stravinskas, A.Baranauskas
       M.Stravinskas, A.Baranauskas   25:23  21:8 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Ivanovas, R.Ivanauskas    
   D.Ivanovas, R.Ivanauskas   ->    
     D.Ivanovas, R.Ivanauskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [122] 16:40    P.Kovas, I.Kovas
        21:0
   P.Kovas, I.Kovas    
   P.Kovas, I.Kovas   ->    
    [111] 15:25   P.Kovas, I.Kovas  
   T.Azbainis, B.Markevičius     21:0  21:0  
   T.Azbainis, B.Markevičius    
    ->    
         
        11-a vieta
       T.Azbainis, B.Markevičius
       T.Azbainis, B.Markevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 76 77 
Yonex Lithuanian U-17 2017
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lithuanian Youth International
2017-10-06 10:00 2017-10-08 14:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    VD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
Panevėžio CIDO arenos taurė
2017-10-07 10:00 2017-10-07 22:00
CIDO arena, Panevėžys
     Suaug 
     Suaug B 
     Suaug C 
2017 m. Lietuvos jaunių ir sporto vilčių žaidynės
2017-09-30 10:00 2017-10-01 14:00
Bastilija, Tauragė
     U-17 
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cv, Ds grupės
2017-09-30 10:00 2017-09-30 22:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug C 
     Suaug D    VV    VD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Bs ir Bj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) Cj ir Dj grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Modulis, Tauragė
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
13-oji Lietuvos taurė (1-as etapas) A ir Es grupės
2017-09-23 10:00 2017-09-23 21:00
Žvejų rūmai, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
JSO RUDUO
2017-09-16 10:00 2017-09-16 21:00
Sabonio KC, Kaunas
     Suaug    VV  
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VD  
CBC junior
2017-09-16 10:00 2017-09-16 20:00
Delfi, Vilnius
     U-19    MV    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2017  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.