Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC junior, Data: 2017-09-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-13, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-16 2017-09-16 2017-09-16 2017-09-16  
 1   Domas Daugėla 
 Justas Žukauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Daugėla, J.Žukauskas      
 16       ->      
  [75] 13:45    D.Daugėla, J.Žukauskas    
 9   Emilis Jonkus 
 Eimantas Puidokas 
    21:14  21:10 [18']    
[63] 12:55    E.Jonkus, E.Puidokas      
 8   Dovydas Ivanovas 
 Rojus Ivanauskas 
  21:16  21:19 [25']      
    [107] 15:25    D.Daugėla, J.Žukauskas  
 5   Nojus Budrikas 
 Mantas Šatkauskas 
      21:17  19:21  21:16 [29']  
 N.Budrikas, M.Šatkauskas      
 12       ->      
  [76] 13:45    N.Budrikas, M.Šatkauskas    
 13         21:4  21:5 [12']    
 D.Izbitskij, E.Ratko      
 4   Dmitrij Izbitskij 
 Ernest Ratko 
  ->       1-a vieta
      [118] 16:15    D.Daugėla, J.Žukauskas
 3   Titas Žibūda 
 Daniel Leonovič 
        21:16  21:14 [18']
 T.Žibūda, D.Leonovič      
 14       ->      
  [77] 13:45   T.Žibūda, D.Leonovič    
 11   Matas Stravinskas 
 Arijus Baranauskas 
    21:17  21:10 [22']    
[64] 12:55    M.Stravinskas, A.Baranauskas      
 6   Pijus Kovas 
 Ignas Kovas 
  21:18  22:20 [24']      
    [108] 15:25    A.Klimavičius, D.Tankevič  
 7   Juozas Mažeika 
 Adomas Mažeika 
      21:19  15:21  21:11 [32']  
[65] 13:20   J.Mažeika, A.Mažeika      
 10   Titas Azbainis 
 Benas Markevičius 
  21:12  21:8 [20']      
  [78] 13:45    A.Klimavičius, D.Tankevič    
 15         21:11  21:17 [16']    
 A.Klimavičius, D.Tankevič      
 2   Aistis Klimavičius 
 Dominik Tankevič 
  ->    N.Budrikas, M.Šatkauskas   3-a vieta
      [119] 16:15    N.Budrikas, M.Šatkauskas
       T.Žibūda, D.Leonovič   15:21  21:12  21:13 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Jonkus, E.Puidokas    
    [109] 15:25    E.Jonkus, E.Puidokas  
     D.Izbitskij, E.Ratko   11:21  21:10  21:9 [24']   5-a vieta
      [120] 16:15    E.Jonkus, E.Puidokas
     M.Stravinskas, A.Baranauskas     23:21  21:14 [22']
    [110] 15:25    J.Mažeika, A.Mažeika  
     J.Mažeika, A.Mažeika   21:15  21:14 [20']  
         
         
       D.Izbitskij, E.Ratko   7-a vieta
      [121] 16:40    M.Stravinskas, A.Baranauskas
       M.Stravinskas, A.Baranauskas   25:23  21:8 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Ivanovas, R.Ivanauskas    
   D.Ivanovas, R.Ivanauskas   ->    
     D.Ivanovas, R.Ivanauskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [122] 16:40    P.Kovas, I.Kovas
        21:0
   P.Kovas, I.Kovas    
   P.Kovas, I.Kovas   ->    
    [111] 15:25   P.Kovas, I.Kovas  
   T.Azbainis, B.Markevičius     21:0  21:0  
   T.Azbainis, B.Markevičius    
    ->    
         
        11-a vieta
       T.Azbainis, B.Markevičius
       T.Azbainis, B.Markevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 84 85 
Singles, Doubles and MIX
2018-06-30 10:00 2018-06-30 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
Atviras Pajūrio badmintono čempionatas
2018-06-30 10:00 2018-06-30 21:00
Palangos SC, Palanga
Žemaitijos taurė - 2018 (3 turas)
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Kretingos TVM, Kretinga
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    MD    MX  
LSD „ŽALGIRIS“ ATVIROS ASMENINĖS BADMINTONO PIRMENYBĖS
2018-06-16 10:00 2018-06-16 19:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
YONEX Lithuanian International 2018
2018-06-07 08:00 2018-06-10 21:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
YONEX Latvia International 2018
2018-05-30 09:00 2018-06-03 21:00
Jelgava city sport hall, Jelgava
     Suaug   Kv  VV   Kv  MV   Kv  VD   Kv  MD   Kv  MX  
13-oji Lietuvos taurė (4-as etapas) Bj, Cj grupės
2018-06-02 10:00 2018-06-02 22:00
Delfi, Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
Balsiai - 2018
2018-06-02 10:00 2018-06-02 21:00
Balsių poilsiavietė, Balsiai
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
Men’s Singles Tournament
2018-06-01 18:15 2018-06-01 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VV  
     Suaug C    VV  
Open CBC International Badminton Tournament
2018-05-26 09:00 2018-05-26 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug    VV    MV  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   Informacija   Kontaktai  Taisyklės  Istorija  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   YLJ 2018  
   YLI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.