Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
CBC junior, Data: 2017-09-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- U-11, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2017-09-16 2017-09-16 2017-09-16 2017-09-16  
 1   Dominik Tankevič    Dėl 1-8 vietos      
[3] 10:00    D.Tankevič      
 16   Arijus Baranauskas    21:4  21:2 [12']      
  [18] 10:50    D.Tankevič    
 9   Ignas Kovas      21:1  21:1 [12']    
[4] 10:00    I.Kovas      
 8   Ernest Ratko    21:23  21:17  22:20 [36']      
    [33] 11:40    E.Jonkus  
 5   Daniel Leonovič        21:19  21:16 [23']  
[5] 10:00    D.Leonovič      
 12   Titas Azbainis    21:15  21:11 [18']      
  [19] 10:50    E.Jonkus    
 13   Dovydas Ivanovas      21:10  21:9 [16']    
[6] 10:00    E.Jonkus      
 4   Emilis Jonkus    21:3  21:0 [11']       1-a vieta
      [48] 12:05    E.Jonkus
 3   Adomas Mažeika          21:8  21:7 [14']
[7] 10:00    A.Mažeika      
 14   Dominykas Puchovičius    21:4  21:8 [15']      
  [20] 10:50    A.Mažeika    
 11   Matas Stravinskas      22:20  21:19 [20']    
[8] 10:00    M.Stravinskas      
 6   Dmitrij Izbitskij    15:21  24:22  21:9 [24']      
    [34] 11:40    J.Mažeika  
 7   Juozas Mažeika        23:21  22:20 [23']  
[9] 10:25    J.Mažeika      
 10   Benas Markevičius    21:9  23:21 [15']      
  [21] 10:50    J.Mažeika    
 15   Eimantas Puidokas      21:14  21:16 [19']    
[10] 10:25    P.Kovas      
 2   Pijus Kovas    21:12  21:14 [21']    D.Tankevič   3-a vieta
      [49] 12:30    D.Tankevič
       A.Mažeika   21:3  21:4 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Kovas    
    [35] 11:40    D.Leonovič  
     D.Leonovič   21:3  21:4 [14']   5-a vieta
      [50] 12:30    D.Leonovič
     M.Stravinskas     21:13  10:21  21:11 [27']
    [36] 11:40    M.Stravinskas  
     P.Kovas   21:17  21:18 [21']  
         
         
       I.Kovas   7-a vieta
      [51] 12:30    P.Kovas
       P.Kovas   21:6  21:12 [16']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Baranauskas      
  [22] 10:50    A.Baranauskas    
   E.Ratko   21:14  21:8 [17']    
    [37] 11:40    D.Ivanovas  
   T.Azbainis     24:22  21:15 [21']  
  [23] 10:50    D.Ivanovas    
   D.Ivanovas   21:17  21:15 [18']     9-a vieta
      [52] 12:30   E.Puidokas
   D.Puchovičius       21:13  21:19 [25']
  [24] 10:50    D.Izbitskij    
   D.Izbitskij   21:7  21:3 [12']    
    [38] 11:40    E.Puidokas  
   B.Markevičius     21:19  21:12 [17']  
  [25] 11:15    E.Puidokas    
   E.Puidokas   21:14  21:13 [17']    
         
       A.Baranauskas   11-a vieta
      [53] 12:30    D.Izbitskij
       D.Izbitskij   21:9  21:12 [14']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     E.Ratko    
    [39] 11:40   T.Azbainis  
     T.Azbainis   13:21  24:22  21:12 [31']   13-a vieta
      [54] 12:30    B.Markevičius
     D.Puchovičius     21:15  21:14 [16']
    [40] 11:40    B.Markevičius  
     B.Markevičius   21:14  21:2 [13']  
         
         
       E.Ratko   15-a vieta
      [55] 12:30    E.Ratko
       D.Puchovičius   21:12  21:16 [21']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 92 93 
Open International Youth Badminton Tournament
2019-04-05 17:00 2019-04-07 13:00
Delfi, Vilnius
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos atviros jaunimo pirmenybės
2019-04-06 10:00 2019-04-06 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
Hummel Badmintono Lyga
2019-03-30 10:00 2019-03-30 22:00
Sporto halė, Kaunas
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
N badminton Taurė
2019-03-30 10:00 2019-03-30 21:00
N badminton, Vilnius
     U-19    MV  
     U-15    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
CBC vienetų turnyras
2019-03-30 11:00 2019-03-30 18:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B 
     Suaug C 
     Suaug D 
Lietuvos jaunių (U15) asmeninis badmintono čempionatas
2019-03-23 09:30 2019-03-24 16:00
Bastilija, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Panevėžio badmintono klubo gimtadienis
2019-03-23 10:00 2019-03-23 22:00
Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
PBL (6 etapas)
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Delfi, Vilnius
     Suaug B    VD    MD    MX  
     Suaug C    VD    MD    MX  
Kavos banko Entuziastų turnyras
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Pilėnų VM, Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MX  
„Žalgirio“ asmeninis čempionatas
2019-03-16 10:00 2019-03-16 22:00
Klaipėdos energija, Klaipėda
     Suaug B    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės  Baudos 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Istorija  Lietuvos taurė  Hummel lyga  Žemaitijos taurė  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  PBL  Mėgėjų lyga  Nuorodos 
   LI 2019  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.